Ergo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Fiyatları

Ergo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası 55 yaşın altındaki tüm sigortalıların SGK fark ücretini dert etmeden anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmeti almasını sağlıyor. Ergo Yüzde Yüz Sağlık Sigortası isminden de anlaşıldığı üzere tüm sağlık masraflarınızı uygun fiyatlarla %100 kapsam altına alıyor. Ayrıca 18 yaşından küçük çocuklarınızı poliçe de ebeveynlerinin de olması şartı ile sigortalayabiliyorsunuz.

Yüzde Yüz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sigortalının hastalıklarının tedavisi için hastanede yattığı süre boyunca doktor, ameliyat, özellikli tıbbi malzemeler, yoğun bakım hizmetleri ve diğer tıbbi malzemelere ait her türlü sağlık harcaması SGK kurallarınca yatarak tedavi teminatından karşılanır.

Ergo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme5.000TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay UzuvLimitsiz
Yatış Sonrası Fizik Tedavi20
Tablo Tarih: 01.03.2019- Ergo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatmayı gerektiren durumların dışında; doktor muayenesi, görüntüleme işlemleri, laboratuvar ve fizik tedavi işlemlerine ilişkin masraflar bu teminatın kapsamı altındadır. Görüntüleme işlemleri, laboratuvar ve fizik tedavi işlemleri tek başına kullanılamazlar. Ancak doktor muayenesi olduktan sonra sigorta şirketi tahlil ve tetkik masraflarınızı karşılar.

Ergo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti8 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi1.500 TL
Tablo Tarih: 01.03.2019- Ergo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Ergo Sigorta sadece sağlığınızı değil, günlük hayatınızı da düşünen ekstra faydalar sunar. Bu faydalara ek teminatlar denir. Ergo yüzde yüz tamamlayıcı sağlık poliçesine ücretsiz olarak eklenen bu ek teminatlar size birçok kolaylık sağlayacaktır.

  • Sağlıklı Beslenme Hattı
  • İndirimli Kuru Temizleme
  • İndirimli Kiralık Araç
  • İndirimli Deniz Taksi

Yüzde Yüz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Ergo Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık ürününe özel olarak anlaşma yaptığı, aynı zamanda SGK’nın da geçerli olduğu doktorlar ve sağlık kurumlarıdır. Ancak anlaşmalı sağlık kurumunun listede yer alması, Ergo Sigorta’nın hastanede yaşanabilecek sorunlardan sorumlu olduğu anlamına gelmemektedir.

Ergo Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Ergo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Yüzde Yüz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Ergo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatı; sigortalıya verilecek teminatların maliyeti, doğum senesi, ikamet ettiği bölge, sağlık enflasyonu ve sigortacı tarafından yapılan harcamalara göre belirlenir. Bahsedilen kriterlere göre hesaplanan prim 9 taksitle ödenebilir.

Ergo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25183 TL836 TL
35263 TL978 TL
45450 TL1.323 TL
Tablo Tarih: 01.03.2019- Ergo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Kayseri‘de yaşayan bir kişi için oluşturulmuş örnek prim tablosu; bilgilendirme amaçlıdır ve ortalama fiyatı göstermektedir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Ergo Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları için bu linkten teklif almayı unutmayın! Ergo Sigorta’nın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Ergo Sigorta TSS

Ayda 200 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 8 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

9 taksit avantajıyla