Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

user-avatar

Uygun fiyatlarla yaygın özel hastane ağına sahip Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde, SGK ve Axa Sigorta ile sözleşmeli olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-65 yaş arası SGK'sı aktif olan herkes faydalanabilir. 8 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte sigortalanma şartı ile Axa tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilirler.

Axa Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında sunduğu bir diğer ürün de Axa Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortasıdır. Gençlere özel sunulan AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, yıllık 2.050 TL prim ile gençlerin sağlığını da güvence altına almaktadır. Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaş sınırı 17-22 yaş olarak belirlenmiş olup, 4 yıl geçerli olan bu sigorta hizmetinde yatarak tedavi imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca 1 yıl boyunca geçerli 1 ayakta tedavi hediyesi de sürece dahildir. 

Axa Özel Sağlık Sigortası ürün sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Sağlığım Tamam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Özel hastanede ameliyat veya tıbbi tedavi için kaldığınızda masraflarınızı %100 karşılayan ana teminattır. Hastanede kaldığınız süre boyunca oda, yemek ve refakatçi masrafları da Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamındadır.

Axa Sağlığım Tamam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi teminatları ve teminat limitleri aşağıdaki tabloda listelenmiştir.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 30.000TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 100.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 03.04.2024- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamı ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatış gerektirmeyen durumlarda; doktor muayenesi, tahlil, modern teşhis ve fizik tedavi masraflarının karşılandığı teminattır. Sadece ayakta tedavi teminatı içeren bir poliçe satın alamazsınız. Ayakta tedavi teminatı, yatarak tedavi teminatına ek olarak alınan bir teminattır.

Aşağıdaki tabloda Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi teminatları ile teminat limitlerine yer verilmiştir.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet, 5 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 03.04.2024- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasının ana teminatlarına ek olarak sunulan asistans paketler vardır. Ek teminat olarak sunulan bu asistans paketler sayesinde yüksek kalitede sağlık hizmeti alabileceğiniz faydalar elde etmiş olursunuz. Üstelik Axa tamamlayıcı sigorta için ödediğiniz yıllık prime ek olarak hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

Axa sigorta ek teminatları aşağıda listelenmiştir. Axa tamamlayıcı sağlık sigortası ve diğer sigorta şirketlerinin ek teminatlarını detaylı incelemek için "Ek Faydalar" sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ambulans

Axa Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık alan her sigortalıya ücretsiz verilen teminattır. Sigortalıya yerinde yapılan müdahalenin yetersiz kaldığı durumlarda hastaneye naklinin yapılması, nakil yapılan hastanede sigortalının durumuna uygun tıbbi ekipmanın olmaması halinde başka hastaneye nakledilmesi ve bu nakiller sırasında oluşan sağlık masrafları Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık güvencesindedir.

Evde Bakım Teminatı

Yatışlı tedavi sonrası sigortalının evde tedavisinin tamamlanması için doktor raporu sigorta şirketine mutlaka ulaştırılmalıdır. Axa Sigorta raporu değerlendirip onayladıktan sonra tüm organizasyonu kendisi yapar ve evde yapılan tedavi ile ilgili tüm masrafları 60.000 TL'ye kadar karşılar.

Diş Sağlığı Paketi

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası diş sağlığı paketi kapsamında sigortalılar; diş hekimi muayenesi, röntgen filmi ve diş taşı temizliğinden yılda 1'er defa olmak üzere ücretsiz yararlanabilirler. Ayrıca sigortalılar diş teminatı ile ilgili Axa Assistance Türkiye Anlaşmalı Kurumlarında, TDB taban fiyat tarifesi üzerinden destek alabilirler. Bu sayede limitlerinizden düşmeden ücretsiz diş muayenesi ve diş taşı temizliği hakkına sahip olursunuz. Peki, Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası diş teminatı hangi hastanelerde geçerli? Bunun için Axa Tamamlayıcı Sigorta diş poliçesi dahilinde, AXAFit uygulamasını indirerek anlaşmalı kurumlara ulaşmanız gerekecektir.

Check-up Paketi

AXA Sigorta, anlaşmalı hizmet ağı içerisinde yer alan kuruluşlarda geçerli olmak üzere check-up paketi içerisinde yer alan hizetlerden yılda 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak yararlanma imkanı sunar. Check-up anlaşmalı kurumlarda diğer sağlık talepleri için %5-25 aralığında indirim de sağlanmaktadır.

Psikolojik Danışmanlık

Danışman ile yüz yüze görüşme hizmeti için ilk seans ücretsiz, ilk seanstan sonraki seanslarda %40 a varan indirim uygulanmaktadır. 

Diyetisyen Hizmeti

Diyetisyen ile görüşme hizmeti için ilk seans ücretsiz, ilk seanstan sonraki seanslarda %30 a varan indirim uygulanmaktadır. 

Görüntülü Doktor Danışma Hizmeti

Sigortalılar mobil cihazlarıyla anlaşmalı kurum ve doktorlardan randevu alarak sağlık sorunları ile ilgili görüntülü görüşme yapıp danışmanlık hizmeti alabilirler.

Doğum Teminatı

18-50 yaş aralığında olan kadınlar için oluşturulmuş ücretli bir ek teminattır. AXA Sigorta Sağlığım Tamam Sigortası'na “Doğum paketi” dahil edildikten sonra 12 ay boyunca gebelik başlamaması gerekir ve poliçeye eklerken ekstra prim ödenmelidir. Bu bağlamda doğum paketi ile birlikte Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; doğum, rutin kontroller ve hamilelik nedeniyle oluşabilecek olumsuz durumları güvence altına alır. Detaylı bilgi için "Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Paketi" başlıklı blog yazımızı okuyabilirsiniz.

AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları Nedir?

AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında gençlerin temel ihtiyaçları olan sağlık hizmetleri sunulmaktadır. Yatarak tedavi, ayakta tedavi ve diğer teminatlar ile gençlerin sağlık ihtiyaçları poliçe kapsamında güvence altındadır. Uygulama esasları ise aşağıdaki gibidir: 

  • AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında sigortalı kişinin sadece 1 adet yatarak tedavi teminatı hakkı bulunmaktadır. Poliçe süresi içinde 1 adet yatarak tedavi teminatının kullanılması durumunda poliçe sona erdirilir. Bu teminat üzerinden yapılan harcamaların tamamının 1.000 TL'den düşük olması halinde poliçe iptal edilmez. Ancak tek seferde veya birden fazla kez yapılan harcamaların toplamı 1.000 TL'yi aşarsa kullanılmamış ayakta tedavi teminatı hakkı olup olmadığına bakılmadan poliçe prim iadesi olmadan sona erdirilir. Poliçenin iptal olmasından sonra sigortalı, tekrar poliçe satın almak isteyebilir. Ancak bu durumda yapılacak değerlendirme AXA Sigorta A.Ş.'ye ait olacaktır. Eğer uygun bulunursa en fazla 4 defa AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi satın almasına imkân tanınacaktır.
  • Ayakta tedavi paketi kapsamında sunulan teminatlar; ileri tanı yöntemleri, laboratuvar hizmetleri, fizik tedavi, doktor muayene, görüntüleme ve tanı yöntemleri şeklindedir. Bu teminatlar doktor muayenesi ile başlar ve bu muayene sürecinde diğer hizmetler kategorisine giren işlemler aynı teminat hakkından düşülmektedir. Diğer bir ifadeyle bu teminatlar birbirinden bağımsız değil, bilakis bağlı tek bir teminat şeklini temsil eder. Aynı gün veya farklı günler içerisinde birden fazla doktor muayenesi başvuruları söz konusu olduğunda poliçede ilave olarak ayakta tedavi teminatı satın alınmış olması gerekir. Eğer bu teminat mevcut değilse sadece 1 adet ayakta tedavi geçerli olacaktır. Ayakta tedavi teminatından faydalanabilmek için sigortalı SGK ile anlaşması olan bir özel hastaneye ve doktora gitmelidir. Aynı zamanda hastane ile doktorun AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sigorta poliçesi anlaşmasının olması gerekir.

Axa Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında diğer detayları öğrenmek için hemen teklif alabilir veya sigorta danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Sigortalının sağlık poliçesi ile sağlık kuruluşlarından hizmet alabilmesi için sigorta şirketinin ve SGK'nın özel hastane ile anlaşmalı olması gerekmektedir. Hastanenin sadece SGK ile anlaşmalı olması tek başına yeterli değildir.

Şirket tarafından ilan edilen Axa sigorta anlaşmalı kurumların değiştirilme / iptal edilme hakkı saklıdır. Axa tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini inceleyebilirsiniz.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatı; doğum senenize, yaşadığınız coğrafi bölgeye, poliçe kapsamınıza, var olan hastalıklarınıza ve sağlık sektöründeki fiyat artışlarına göre belirlenir. Axa Sigorta sigortalılarına peşin veya 8 taksit ile ödeme seçeneği sunmaktadır. 

Sadece yatarak tedavi teminatlı teklif ile yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatlı Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatları aşağıdaki tabloda ortalama alınarak belirtilmiştir.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 983 TL 12.360 TL
35 1.748 TL 9.718 TL
45 3.298 TL 15.886 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Yukarıdaki fiyat tablosu İzmir'de ikamet eden kişiler için hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve nihai prim değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları 2024 için teklif almayı unutmayın! Axa Sigorta'dan teklif alarak diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırma yapabilirsiniz. 

AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Nedir?

4 yıl yatarak tedavi ve 1 adet başlangıç ayakta tedavi paketi ile AXA Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, 2.050 TL fiyatı sayesinde uzun vadeli bir teminat sağlar. Eğer ilave olarak ayakta tedavi eklenecek olursa pakete dahil edilecek fiyatlar aşağıdaki gibidir:

  • 1 ayakta tedavi: 450 TL
  • 2 ayakta tedavi: 780 TL
  • 3 ayakta tedavi: 1.040 TL 

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartları Nedir?

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel sağlık kuruluşlarındaki sağlık hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Böylece yatarak ve ayakta gerçekleştirilen muayeneleriniz ile tedavilerinizde ortaya çıkan fark ödemesi, Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında karşılanmış olur. Bu imkânlardan yararlanabilmek için 0-65 yaş arası SGK'lı olmanız yeterlidir. Bunlara ek olarak sigorta dahilinde bazı özel şartlar da bulunmaktadır. Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özel şartları ile ilgili dökümana  sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası başvuru formunu doldurarak çeşitli teklif alternatiflerine de ulaşabilirsiniz. Atacağınız bu adım sayesinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için daha sağlıklı bir gelecek kurmuş olursunuz.

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yılda Kaç Kez Yapılır?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yatarak tedavilerde limitsiz kullanım hakkına sahip olursunuz. Ayakta tedavilerde ise yılda 10 kere kullanmanız mümkündür. Bununla beraber görüntüleme ve tanı yöntemleri veya laboratuvar hizmetleri gibi imkanlar da poliçeniz dahilinde yer almaktadır. Ayrıca 3 yıl boyunca kesintisiz bir şekilde sigortalı olmanız halinde ise Ömür Boyu Yenileme Garantisi'ne sahip olursunuz. Sigortalı kişinin poliçe süresi dolduktan sonra muhakkak 30 gün içerisinde yenileme işlemi yaptırması gerekir. Aksi takdirde sigortalı kazanmış olduğu haklarını kaybeder. Bu durumda da tekrar sigorta yaptırmak istediklerinde ilk defa başvuruyormuş gibi sigortalanırlar.

AXA Tamamlayıcı Sağlık sigortası Prim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Cinsiyet, yaş, il ve ilçe dahil olmak üzere bilgileri alınan sigortalının tamamen sağlıklı olduğu varsayılır ve bu bağlamda sigorta şirketi tarafından dönem dönem revize edilen bir prim belirlenir.  Buna ürün tablo fiyatı denmektedir. Bu ürün tablo fiyatları belirlenirken de döviz kuru değişikliği, cinsiyet ve yaşa bağlı olarak ortaya çıkan hastalıklar, medikal enflasyon (ilaç fiyatlarındaki değişimler, ameliyatlar için kullanılan malzemede fiyat artışı vb.) ve tedavi risk dağılımı gibi farklılıklar dikkate alınmaktadır. Dolayısıyla sigorta şirketinin gerekli gördüğü durumlarda yeniden hesaplanabilir. Ek olarak sigortalılık süresi, sigortalının ikametgahını değiştirmesi, aile olma hali, ödeme planında değişiklikler, ayakta veya yatarak tedavi haklarının kullanım adeti de primi artıran ya da azaltan faktörlerden biridir.

AXA Genç TSS prim hesaplaması cinsiyet, yaş ve teminat gibi kriterler ışığında belirlenen tarifelere göre yapılır. Poliçenin geçerli olduğu dönemde satın alanın ayakta tedavi hizmetinin bedeline ise sigorta şirketi karar vermektedir. Bu belirleme sürecinde ürün kar-zarar durumu, komisyon payı, medikal enflasyon, portföyün yaşlanması, genel giderler, yaşa bağlı olarak görülen hastalık, cinsiyet, döviz kuru ve tedavi risk dağılımındaki değişiklikler etkili olmaktadır. Gerekli görülen durumlarda da sigorta tarafından tekrar hesaplama yapılarak değişikliğe gidilebilir.

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sorgulaması için buraya başvuru yapabilir, poliçe satın aldıktan sonrada AXAFit mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. AxaFit uygulaması sayesinde; poliçenizde kalan limit ve kullanım bilgilerinizi görebilirsiniz.

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

AXA tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında; yatarak tedavi, ayakta tedavi, doğum, salgın hastalıklar yer almaktadır. Yanı sıra AXA Sigorta TSS ek teminatlar kapsamında; geniş check-up, check-up, diş paketi, psikolojik danışmanlık ve diyetisyen hizmeti de mevcuttur. 

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ameliyatı Karşılar mı?

AXA TSS kapsamında yatarak tedavi hizmeti bulunur. Bu hizmetin en önemli avantajlarından biri ameliyat gibi cerrahi operasyonların “limitsiz” olarak karşılanmasıdır. Ameliyat sonucu hastanede yatış gerektiren durumlarda tüm tedavi giderleri, kemoterapi ya da radyoterapi gibi tedaviler sigorta kapsamı altında yer alır. Buradaki önemli nokta, sağlık hizmetinin AXA TSS Anlaşmalı Hastaneler'den alınmasıdır.

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Psikiyatri Karşılar mı?

AXA Tamamlayıcı Sigorta kapsamında psikiyatri hizmeti yer almaz ancak poliçe sahiplerine sunulan bazı avantajlar vardır. AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında 1 seans psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kaç Yaş Sınırı Nedir?

AXA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'ndan TC vatandaşı olan ve SGK kapsamında yer alan 0-65 yaş aralığındaki her birey faydalanabilir. Diğer bir deyişle AXA Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için yaş sınırı 65'tir.

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 3 Nisan 2024 Çarşamba

Elif Ateş

İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, aynı zamanda bir diğer platformumuz olan Genç Sigorta'da da başarılı yazıları ile kalemini kullanmaktadır.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın