Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

user-avatar

Uygun fiyatlarla yaygın özel hastane ağına sahip Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde, SGK ve Axa Sigorta ile sözleşmeli olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-65 yaş arası SGK'sı aktif olan herkes faydalanabilir. 8 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte sigortalanma şartı ile Axa tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilirler.

Sağlığım Tamam Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Özel hastanede ameliyat veya tıbbi tedavi için kaldığınızda masraflarınızı %100 karşılayan ana teminattır. Hastanede kaldığınız süre boyunca oda, yemek ve refakatçi masrafları da Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamındadır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 30.000TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 50.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2022- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamı ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatış gerektirmeyen durumlarda; doktor muayenesi, tahlil, modern teşhis ve fizik tedavi masraflarının karşılandığı teminattır. Sadece ayakta tedavi teminatı içeren bir poliçe satın alamazsınız. Ayakta tedavi teminatı, yatarak tedavi teminatına ek olarak alınan bir teminattır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2022- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasının ana teminatlarına ek olarak sunulan asistans paketler vardır. Ek teminat olarak sunulan bu asistans paketler sayesinde yüksek kalitede sağlık hizmeti alabileceğiniz faydalar elde etmiş olursunuz. Üstelik Axa tamamlayıcı sigorta için ödediğiniz yıllık prime ek olarak hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.

Ambulans

Axa Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık alan her sigortalıya ücretsiz verilen teminattır. Sigortalıya yerinde yapılan müdahalenin yetersiz kaldığı durumlarda hastaneye naklinin yapılması, nakil yapılan hastanede sigortalının durumuna uygun tıbbi ekipmanın olmaması halinde başka hastaneye nakledilmesi ve bu nakiller sırasında oluşan sağlık masrafları Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık güvencesindedir.

Evde Bakım Teminatı

Yatışlı tedavi sonrası sigortalının evde tedavisinin tamamlanması için doktor raporu sigorta şirketine mutlaka ulaştırılmalıdır. Axa Sigorta raporu değerlendirip onayladıktan sonra tüm organizasyonu kendisi yapar ve evde yapılan tedavi ile ilgili tüm masrafları 50.000 TL'ye kadar karşılar.

Diş Sağlığı Paketi

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi kapsamında sigortalılar; diş hekimi muayenesi, röntgen filmi ve diş taşı temizliğinden yılda 1'er defa olmak üzere ücretsiz yararlanabilirler. Ayrıca sigortalılar diş sağlığı ile ilgili Axa Assistance Türkiye Anlaşmalı Kurumlarında, TDB taban fiyat tarifesi üzerinden destek alabilirler.

Check-up Paketi

AXA Sigorta, anlaşmalı hizmet ağı içerisinde yer alan kuruluşlarda geçerli olmak üzere check-up paketi içerisinde yer alan hizetlerden yılda 1 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak yararlanma imkanı sunar. Check-up anlaşmalı kurumlarda diğer sağlık talepleri için %5-25 aralığında indirim de sağlanmaktadır.

Psikolojik Danışmanlık

Danışman ile yüz yüze görüşme hizmeti için ilk seans ücretsiz, ilk seanstan sonraki seanslarda %40 a varan indirim uygulanmaktadır. 

Diyetisyen Hizmeti

Diyetisyen ile görüşme hizmeti için ilk seans ücretsiz, ilk seanstan sonraki seanslarda %30 a varan indirim uygulanmaktadır. 

Görüntülü Doktor Danışma Hizmeti

Sigortalılar mobil cihazlarıyla anlaşmalı kurum ve doktorlardan randevu alarak sağlık sorunları ile ilgili görüntülü görüşme yapıp danışmanlık hizmeti alabilirler.
 

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Sigortalının sağlık poliçesi ile sağlık kuruluşlarından hizmet alabilmesi için sigorta şirketinin ve SGK'nın özel hastane ile anlaşmalı olması gerekmektedir. Hastanenin sadece SGK ile anlaşmalı olması tek başına yeterli değildir.

Axa Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Axa tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Axa tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatı; doğum senenize, yaşadığınız coğrafi bölgeye, poliçe kapsamınıza, var olan hastalıklarınıza ve sağlık sektöründeki fiyat artışlarına göre belirlenir. Axa Sigorta sigortalılarına peşin veya 8 taksit ile ödeme seçeneği sunmaktadır.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 568 TL 4.056 TL
35 1.001 TL 3.523 TL
45 1.584 TL 4.446 TL
Tablo Tarih: 01.08.2022- Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Yukarıdaki fiyat tablosu İzmir'de ikamet eden kişiler için hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve nihai prim değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Axa Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları 2020 için teklif almayı unutmayın! Axa Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Sinan Şirin

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitimi: 18 Mart Üniversitesi İşletme 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 65 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Japan tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-59 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın