Türk Nippon Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası

Türk Nippon Sigorta, kısa dönem ikamet izni başvuruları için yaptırılması zorunlu olan özel sağlık sigortasını bütçeye uygun bir şekilde sunmaktadır. Sağlık sigortası genel şartları ve özel şartlarına istinaden poliçede belirtilen teminat kapsamı ve limitleri doğrultusunda sağlık riskleri de güvence altındadır.

user-avatar

Türk Nippon Sağlığım Sizde Sigortası ile ikamet izni taleplerinde yaptırılması zorunlu tutulan, Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin genelgede belirlenen asgari teminatlar, Türk Nippon Sigorta koruması altında!

Bu sigorta sayesinde Türkiye'de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin, sigorta süresi içerisinde meydana gelebilecek kaza veya herhangi bir hastalık sebebiyle oluşabilecek sağlık masrafları poliçe teminatları ve limitleri kapsamında güvence altına alınmaktadır. Türk Nippon Sigorta; yaygın anlaşmalı kurum ağı, 7 gün 24 saat sunduğu hızlı hizmet gücüyle ayrıcalıklı bir sağlık hizmeti almanıza olanak sağlamaktadır.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayfamız da ilginizi çekebilir.

Türk Nippon Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Teminatları 

Türk Nippon Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Teminatları; poliçenizin limitleri dahilinde size sunulan güvenceleri ifade etmektedir. Temel olarak yatarak tedavi ve ayakta tedavi olarak 2 tür teminat sunulmaktadır. Bu teminatlardan dilerseniz anlaşmalı sağlık kuruluşlarında avantajlı ödeme oranları ile; dilerseniz anlaşmasız hastanelerde faydalanabilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatları: Poliçe başlangıç tarihinizden itibaren hastanede yatış gerektiren tedavi durumlarında alacağınız cerrahi veya dahili operasyon, anestezi, laboratuvar, ilaç, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz gibi sağlık hizmetleri ve bunlara bağlı olarak; ameliyathane, oda, yatak, yemek, suni uzuv ve ambulans masrafları bu teminat kapsamında sayılmaktadır. Anlaşmalı sağlık kurumlarında yatarak tedavi giderleri limitsiz; anlaşmalı olmayan hastanelerde ise yıllık 50.000 TL limit ve %20 sigortalı katılım payı ile karşılanmaktadır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdehale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 2.000 TL
Yoğun Bakım 45 gün
Kemoterapi, Radyotereapi, Diyaliz 10.000 TL
Yapay Uzuv 5.000 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Türk Nippon Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatları: Hastalık sebebiyle veya kontrol amaçlı alacağınız, yatış gerektirmeyen doktor muayenesi ve buna bağlı modern teşhis, laboratuvar, ilaç, küçük müdahale, trafik kazası sonucu diş tedavisi, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi hizmetlerden doğacak masraflar ayakta tedavi teminatının limitleri dahilinde ödenmektedir. Anlaşmalı hastanelerde ayakta tedavi giderleri yıllık 5.000 TL limit ve %20 katılım; anlaşmalı olmayan sağlık kurumlarında ise %40 sigortalı katılım payı ile karşılanmaktadır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 5.000 TL
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi Ayakta tedavi limiti kadar
Tablo Tarih: 15.01.2024- Türk Nippon Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Türk Nippon Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler 

Türk Nippon Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler; yatarak tedavilerde limitsiz, ayakta tedavilerde 5.000 TL limit ve %20 katılım oranı ile hizmet alabileceğiniz sağlık kuruluşlarını ifade etmektedir. Anlaşması bulunmayan hastanelere kıyasla, daha yüksek ödeme oranı ve daha düşük katılım payı sunmaktadır.
Türk Nippon Sigorta'nın, Türkiye'nin pek çok şehrinde bulunan geniş anlaşmalı hastane ağına buradan ulaşabilir; ayrıcalıklı bir tedavi süreci yaşayabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları

Sigortalanacak bireylerin yaşı, sağlık durumu ve poliçe süresi gibi sebeplere bağlı olarak değişkenlik gösterebilen Yabancı Sağlık Sigortasının güncel fiyat listesine ulaşabilmek için hemen teklif alabilirsiniz. Tamamlayıcısağlık.com'da diğer sigorta şirketlerinin yabancı sağlık sigortası ürünleri ile karşılaştırma yapabilir; size özel sigorta danışmanınız sayesinde ihtiyacınız olan sigortaya kavuşabilirsiniz. Yabancı sağlık sigortası şirketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Örnek Yaş Ortalama Prim
25 1.755 TL
35 1.872 TL
45 2.691 TL
55 3.197 TL
Tablo Tarih: 28.02.2023- Türk Nippon Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Yayımlanma Tarihi: Invalid date

Güncellenme Tarihi: 18 Mart 2024 Pazartesi

Elif Ateş

Dijital İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “Dijital İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, aynı zamanda bir diğer platformumuz olan Genç Sigorta'da da başarılı yazıları ile kalemini kullanmaktadır.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta’nın yabancılara özel sağlık sigortası sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sağlığınız Ak Sigorta'nın güvencesi altında!

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz yabancı sağlık sigortası ile yatarak ve ayakta tedavi masrafları anlaşmalı sağlık kurumlarında güvence altında! Spor, güzellik, diş ve optik hizmetlerinden de Allianz'a özel indirimler ile faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ankara Sigorta

Ankara Sigorta Yabancılar için Eko Sağlık Sigortasından Türkiye'de yaşamak için ikamet izni başvuru yapacak herkes yararlanabilir. Türkiye'de kalındığı süre boyunca oluşabilecek sağlık riskleri de güvence altına alınmış olur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ile oturma veya ikamet izni başvurusu yapabilir, geniş kapsamlı teminatlarıyla da sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

İkamet izni talebinde bulunan kişiler için oluşturulmuş Axa yabancı sağlık sigortasından 0-55 yaş aralığında olan herkes faydalanabilir. Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatına ek olarak Covid-19 ile ilgili tüm tedavi hizmetleri de poliçe kapsamındadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin mecburi yaptırması gereken sağlık sigortasından 0-65 yaş aralığındaki herkes yararlanabilir. Demir Sigorta'nın geniş ve seçkin teminat kapsamı ile Türkiye sınırları içinde sağlığınız güvende!

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Yabancı Uyruklulara Özel Turuncu Sağlık Sigortası sayesinde yatarak ve ayakta tedavi için gerekli olan sağlık harcamalarını teminat altına alabilir, Türkiye'de ikamet izni almak için başvuru yaptığınızda poliçenizi evraklarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

HDI Sigorta, Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ile beklemediğiniz anlarda başınıza gelebilecek sağlık maliyetlerini güvence altına alır. HDI Sigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortasının teminat kapsamı ve limitleri, ikamet izni başvurusunda istenen sağlık sigortasına uygundur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Yabancılara Özel Sağlık Sigortası, 0-70 yaş arası yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde yaşayabilmesi ve sağlığını teminat altına alabilmesi için yaptırması gereken bir sigortadır. Magdeburger Sigorta, 0-18 yaş arası çocuklara tek başına poliçe yaptırma imkanı da sunmaktadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta; Türkiye’de yaşamak, eğitim almak veya çalışmak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar için ihtiyaca uygun yabancı sağlık sigortası ile tedavi masraflarını güvence altına alır. Geniş kapsamlı teminat yapısı ve anlaşmalı sağlık kurumlarından faydalanmak için Ray Sigorta'dan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta, Türkiye'de yaşamak isteyen yabancı misafirlerimizin kendilerini güvende hissetmesi için geniş kapsamlı teminatlar sunmaktadır. Hem ikamet izni başvurusunda kullanmak hem de sağlığınızı Türkiye sınırları içinde güvence altına almak için Sompo Sigortadan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın