Magdeburger Sigorta Evcil Hayvan Sigortası

Magdeburger Sigorta Can Dostum sigortası ile evcil hayvanlarımızın acil sağlık ihtiyaçlarını teminat altına alabilir ve bütçenizi koruma altına alıyoruz.

Sigorta sektörünün köklü bir firması olan Magdeburger Sigorta; yıllardır sizler için sunduğu güvenceleri bu kez patili dostlarınız için sunuyor. Canınızdan çok sevdiğiniz evcil hayvanlarınızın sağlık ihtiyaçlarını, onlara özel hazırlanan poliçeler ve geniş kapsamlı teminatlar ile karşılıyor.

Evinizdeki dostlarınızı Can Dostum Sigortası ile koruma altına alan Magdeburger, sokaktaki canları da ihmal etmiyor; Türkiye'de bulunan hayvan hakları ve destek faaliyetleri sürdüren HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) ile işbirliği yaparak, sahipsiz hayvanların sağlık ihtiyaçlarına destek sağlıyor.

Evcil Hayvan Sigortası Şirketleri sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Magdeburger Can Dostum Sigortası Teminatları

Magdeburger Evcil Hayvan Sigortası; Türkiye'de satışı, üretimi ve beslenmesi yasaklanan hayvanlar haricinde, 10 yaşından küçük, 6 aydan büyük tüm ırk ve cinsiyetteki kedi veya köpek dostlarınız için trafik kazası, kavga veya zehirlenme gibi hayati önem taşıyan sağlık sorunlarında, onların sağlığını ve geleceğini garanti altına almaktadır. 

Poliçe başlangıç tarihinden itibaren 10 günlük bekleme süresinin ardından; can dostlarınızın ihtiyaç duyabileceği acil tedavi hizmetlerinden, size en yakın anlaşmalı veteriner kliniğine giderek limitleriniz kapsamında yararlanabilirsiniz. 

Tam Güvence Teminatı: Anlaşmalı veteriner kliniklerinde olmak şartıyla; can dostlarınızın göz yaralanması, elektrik ve ısı çarpması, donma, yanık, zehirlenme, boğulma veya yabancı cisim yutma, kavga, kesik veya cisim batması, böcek sokması, trafik kazası veya yüksekten düşmeye bağlı olarak gelişen acil sağlık problemlerinde oluşacak tedavi masrafları, 10.000 TL'ye kadar Tam Güvence teminatı kapsamında sayılmaktadır.

Kayıp İlanı ve Ödül Teminatı: Sevgili dostlarınızın kaybolması veya çalınması halinde, bulunabilmesi için 1.000 TL'ye kadar yapılacak kayıp arama ilanı ve ödül masrafları bu teminat kapsamında karşılanmaktadır.

3. Şahıs Sorumluluk Teminatı: Sigorta poliçesinde adı geçen evcil hayvanınızın; herhangi birine veya birinin malına zarar vermesi durumunda oluşabilecek giderler, 10.000 TL'ye kadar bu teminat dahilindedir. 

Magdeburger Can Dostum Sigortası Ek Teminatları

Magdeburger'in Can Dostum Sigortası'nda sunduğu ek teminatları, evcil hayvanınızın hijyenik kliniklerde bakım hizmetiyle keyifli vakit geçirmesini sağlarken; sizleri de unutmuyor ve dostlarınız ile birlikte mutlu bir yaşam sürmeniz için avantajlar sunuyor. 

Ek teminatlar, poliçenizde bulunan limitleriniz dahilinde daha kaliteli bir hizmet alabilmeniz için, hediye olarak sunulmaktadır.

Muayene ve Bakım Teminatı: Anlaşmalı veteriner kliniklerinde, uzman hekimlerin gerçekleştireceği muayene, tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği hizmetlerinin her birinden yılda 1 kez, ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ferdi Kaza Teminatı: Can dostlarınız kadar, sizin de güvenliğinizi önemseyen Magdeburger Sigorta, evcil hayvan sahibinin sürekli sakatlık veya vefat durumlarına karşı 10.000 TL'ye kadar Ferdi Kaza teminatı sunmaktadır.

Tüm ek teminatların yanı sıra; Magdeburger Can Dostum Sigortasına sahip olmanız durumunda, diğer tüm hizmetler için Türk Veteriner Hekimler Birliği taban fiyat tarifesi uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Magdeburger Can Dostum Sigortası Anlaşmalı Veteriner Klinikleri

Magdeburger Can Dostum Sigortası anlaşmalı kurumlar; evcil hayvanınızın sağlığı için özenle seçilen, acil sağlık veya bakım hizmetlerinden poliçe limitleriniz kapsamında faydalanabileceğiniz, anlaşmalı veteriner kliniklerini ifade etmektedir. Can Dostum sigortası, yalnızca anlaşmalı kurumlarda geçerlidir.

Büyük şehirler dahil olmak üzere, birçok ilde bulunan klinik ağlarından evinize en yakın olanına; Magdeburger anlaşmalı kurumlar sayfasından öncelikle “Veterinerler” seçeneğini, ardından il ve ilçeyi seçerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Sigorta Dokümanları ve Ek Faydalar sayfalarımızı incelemek için tıklayınız.

Magdeburger Can Dostum Sigortası Fiyatları

Sevimli patili dostlarınızı koruma altın alan Magdeburger Evcil Hayvan Sigortasının yıllık paket fiyatı 336 TL'dir. 

Sigorta hakkında aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulmak, poliçe hakkında detaylı bilgi edinmek veya uzman sigorta danışmanlarımızdan teklif almak için; 02163684545 no'lu telefon hattımızdan bizlere ulaşabilir veya iletişim formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.
 

Yayımlanma Tarihi: 29 Aralık 2023 Cuma

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta Pati Sigortası ile can dostunuzun acil sağlık ihtiyaçlarını, anlaşmalı veteriner kliniklerinde avantajlı fiyatlarla güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Evcil dostlarımızın acil sağlık sorunları, yatarak tedavi ve veteriner ihtiyaçları anlaşmalı veteriner kliniklerinde Allianz Sigorta güvencesi altında!

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta Patim Güvende ile kedi veya köpeğinizin acil tedavilerini, muayene, tahlil, tetkik ve yatarak tedavi olmasına yönelik tüm işlemleri poliçe kapsamında güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Zurich Sigorta

Zurich Sigorta Neşeli Patiler Sigortası'nın geniş kapsamlı teminatları ve anlaşmalı veteriner klinikleri sayesinde; evcil hayvanınızın birçok sağlık problemini güvence altına alabilir, uygun fiyatlarla bütçenizi koruyabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Köpek ve kedi dostlarımızın yaşayabileceği sağlık sorunlarının tedavi masrafları için güvence sağlayan Axa Sigorta, anlaşmalı ve anlaşmasız veteriner kliniklerinde konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın