Anadolu Sigorta Evcil Hayvan Sigortası

Anadolu Sigorta Patim Güvende ile kedi veya köpeğinizin acil tedavilerini, muayene, tahlil, tetkik ve yatarak tedavi olmasına yönelik tüm işlemleri poliçe kapsamında güvence altına alabilirsiniz.

Birçok branşta sunduğu sigorta hizmetleri ile güvendiğiniz Anadolu Sigorta, şimdi Patim Güvende ile sevimli dostlarınızın patilerini ve mutluluğunu güvence altına alıyor. Temel paketi ile acil sağlık sorunlarında, Pati Plus paketinin geniş kapsamlı teminatları ile birçok hastalıkta daima yanınızda olan Patim Güvende; avantajlı fiyatları ile bütçenize de dost oluyor.

Can dostlarınız için özel olarak hazırlanan sigorta dahilinde, evcil hayvanınızla birlikte neşeli bir yaşam sizleri bekliyor. 

Evcil Hayvan Sigortası ve Anadolu Sigorta Özel Sağlık Sigortası hakkında daha detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Patim Güvende Sigortası Teminatları

Anadolu Sigorta Evcil Hayvan Sigortası; 6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük olmak kaydıyla, acil sağlık sorunları, kayıp ilanı ve 3. şahıs mali sorumluluk teminatlarını içeren Patim Güvende temel ürünü ile poliçe limitleriniz kapsamında bütçenizi ve minik dostlarınızın güvenliğini garanti altına almaktadır. 

Acil Durum Teminatı: Bu teminat kapsamında; zehirlenme, böcek sokması, yanık, elektrik veya ısı çarpması, yabancı cisim yutma, boğulma, kavga sebebiyle oluşabilecek yaralanmalar, kesik veya cisim batması, trafik kazası, yüksekten düşme, göz yaralanması veya donma gibi acil durumlar nedeniyle alınan tedavi masrafları poliçe limitlerinizce karşılanmaktadır. Sigorta başlangıç tarihinizden itibaren 24 saat bekleme süresinin ardından can dostlarınızın sağlık ihtiyaçları için 10.000 TL limit dahilinde faydalanabilirsiniz.

Kayıp İlanı ve Ödül Teminatı: Evcil hayvanınızın kaybolması halinde; bulunmasına yönelik yapılacak 500 TL'ye kadar ilan ve ödül gibi masraflar bu teminat dahilindedir.

3. Şahıs Mali Sorumluluk Teminatı: Evcil hayvanınızın bulunduğu ev ya da beraber yaşadığı kişiler haricinde; herhangi bir 3. şahısa veya eşyalarına zarar vermesi durumunda oluşacak tedavi veya hasar masrafları 10.000 TL limit dahilinde karşılanmaktadır.

Ayrıca; “Patim Güvende Teminatları” dahil olmak üzere, primlerinize ek “Pati Plus Teminatı”nı seçerek can dostlarınızı acil durum dışında ki belirli hastalıklara karşı kapsamlı bir poliçe ile koruma altına alabilirsiniz.

Pati Plus Teminatı: Bu teminat kapsamında; rutin kontrol harici veteriner muayenesi, tedavi masrafları, doğum ve kısırlaştırma hariç cerrahi ameliyat, sigorta başlangıç tarihinden önce veya kalıtsal, doğuştan gelen rahatsızlıklar hariç hastalıklar, kanser, rutin aşılar dışında röntgen, ultrason, MRI, BT taramaları, kan ve idrar tahlili gibi laboratuvar hizmetleri karşılığında oluşabilecek masraflardan 7.500 TL limit dahilinde  yararlanabilirsiniz.

*Poliçeniz dahilinde tazminat ödemeleri; bahsi geçen işlem için Türk Veteriner Hekimler Birliği'nin hizmet alınan ildeki taban fiyat tarifesi doğrultusunda karşılanmaktadır.

Not: Acil Tedavi, Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk, Kayıp İlanı ve Ödül teminatları için bekleme süresi poliçe başlangıç tarihinden itibaren 24 saattir. Pati Plus Teminatı için bekleme süresi poliçe başlangıç tarihinden itibaren 15 gündür. Poliçe teminatları bekleme süresinden sonra geçerli olacaktır.

Anadolu Sigorta Patim Güvende Sigortası Ek Teminatları

Anadolu Sigorta Patim Güvende; ek teminatlarında bulunan Asistans hizmetleri ile evcil hayvanınızın acil sağlık ihtiyaçları yanında, bakımlarını da düşünerek ücretsiz bir ayrıcalık sunuyor. Poliçede ismi geçen evcil hayvanınızı size en yakın anlaşmalı veteriner kliniklerine götürerek, teminat limitlerinizden kullanmadan hediye fırsatlardan istifade edebilirsiniz.

Alacağınız hizmet öncesi Müşteri İletişim Merkezine başvurmanız gerekmektedir. Başvuru yapılmadan alınan hizmet tutarı sigortalatan tarafından karşılandığı takdirde geri ödeme imkanı bulunmamaktadır. Ek hizmetler için iletişim merkezine 0850 724 08 50 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz.

Mikroçip Takılması: Sevimli patili dostlarınızın her alanda iyiliğini düşünen Anadolu Sigorta Patim Güvende Sigortası ile, kayıp veya çalınma durumlarının önüne geçilebilmesi için mikroçip takılması hizmetinden indirimli şekilde yararlanabilirsiniz. Evcil hayvanınızda çip bulunmasa da poliçe düzenlenebileceği gibi, mikroçip numarasının poliçede belirtilmesi can güvenlikleri için fayda sağlamaktadır.

Veteriner Hekim Muayenesi: Bu teminat kapsamında; poliçe limitlerinize ek, yılda 1 defa anlaşmalı veteriner kliniklerinde hediye muayene hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kuaför Hizmeti: Can dostlarınız sağlığı için seçilmiş, hijyenik ortamlar sunan anlaşmalı veteriner kliniklerinde; her bir hizmetten ayrı ayrı yılda 1 defa tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği avantajlarını ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

Patim Güvende Özel İndirim: Patim Güvende Sigortası ile köpek eğitimi hizmetinde %10-20 oranında indirim imkanından, yılda 1 kez yararlanabilirsiniz.

Ek Faydalar ve Sigorta Dokümanları sayfalarımız da ilginizi çekebilir.

Anadolu Sigorta Patim Güvende Sigortası Anlaşmalı Veterinerler

Anadolu Sigorta anlaşmalı veterinerler; poliçe teminat limitleriniz kapsamında acil durumlar veya diğer sağlık hizmetlerini alabileceğiniz, veterinerlik hizmeti sunan klinik ağlarını ifade eder. Türkiye'de birçok ilde bulunan klinik ağlarından, size en yakın olanı bulup sağlık ve bakım ihtiyaçları için dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Anadolu Sigorta Evcil Hayvan Sigortası Anlaşmalı Kurumlar için tıklayınız.

Bunun yanı sıra acil tedavi ve Pati Plus teminatı dahilindeki hizmetler için anlaşmalı/anlaşmasız klinik ayrımı bulunmadan, dilediğiniz klinikte hizmet alabilirsiniz. Fakat ek teminatlar da bulunan Asistans hizmetlerinden yalnızca anlaşmalı kurumlarda yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı Veteriner Kliniklerine Anadolu Sigorta'nın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Patim Güvende Sigortası Fiyatları

Anadolu Sigorta Pet Sigortası fiyatları; kedi ve köpeğin cinsine, ırkına, yaşına ve rengine göre değişkenlik göstermektedir. Temel paket ve Pati Plus paket seçimi de fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Her iki pakette de 12 ay taksit avantajı bulunmaktadır. 

Evcil Hayvan Temel Paket Pati Plus Paket
Kedi 600 TL 1.400 TL
Köpek 900 TL 1.900 TL
Tablo Tarih: 12.06.2024- Anadolu Sigorta Evcil Hayvan Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Patim Güvende Sigortası hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için 02163684545 no'lu telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Yanı sıra evcil hayvan sigortası şirketleri hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız. 
 

Yayımlanma Tarihi: 29 Aralık 2023 Cuma

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta Pati Sigortası ile can dostunuzun acil sağlık ihtiyaçlarını, anlaşmalı veteriner kliniklerinde avantajlı fiyatlarla güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Evcil dostlarımızın acil sağlık sorunları, yatarak tedavi ve veteriner ihtiyaçları anlaşmalı veteriner kliniklerinde Allianz Sigorta güvencesi altında!

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Sigorta Can Dostum sigortası ile evcil hayvanlarımızın acil sağlık ihtiyaçlarını teminat altına alabilir ve bütçenizi koruma altına alıyoruz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Zurich Sigorta

Zurich Sigorta Neşeli Patiler Sigortası'nın geniş kapsamlı teminatları ve anlaşmalı veteriner klinikleri sayesinde; evcil hayvanınızın birçok sağlık problemini güvence altına alabilir, uygun fiyatlarla bütçenizi koruyabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Köpek ve kedi dostlarımızın yaşayabileceği sağlık sorunlarının tedavi masrafları için güvence sağlayan Axa Sigorta, anlaşmalı ve anlaşmasız veteriner kliniklerinde konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın