Ankara Sigorta Yabancılar için Sağlık Sigortası

Ankara Sigorta Yabancılar için Eko Sağlık Sigortasından Türkiye'de yaşamak için ikamet izni başvuru yapacak herkes yararlanabilir. Türkiye'de kalındığı süre boyunca oluşabilecek sağlık riskleri de güvence altına alınmış olur.

user-avatar

Ankara Sigorta Yabancılar için Eko Sağlık Sigortası; Türk vatandaşı olmayan yabancı uyruklu kişilerin, Türkiye'de 1 yıldan uzun süre bulunabilmek için alacağı ikamet izni öncesi, satın almak zorunda olduğu bir sağlık güvencesidir. Yabancı uyruklu oturma izni sağlık sigortasına sahip olan bireyler, yatarak ve ayakta tedavi teminatlarından faydalanarak kapsamlı bir sağlık hizmeti alabilmektedir.

Ankara Sigorta Yabancılar için Yabancı Sağlık Sigortası Teminatları

Ankara Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası teminatları; acil sağlık sorunlarında veya kontrol amaçlı muayene hizmetlerinde, teminat limitlerince anlaşmalı veya anlaşması bulunmayan hastanelerde yararlanabileceğiniz sağlık güvencelerini ifade etmektedir. Yabancı sağlık sigortası poliçesi; yatarak tedaviler için poliçe başlangıç tarihinden 9 ay sonra, ayakta tedaviler için 6 ay sonra aktifleşir.

Yatarak Tedavi Teminatları: Cerrahi ameliyat, hastane tedavi, oda ve refakatçi, yoğun bakım hizmetleri, radyoterapi, kemoterapi, diyaliz gibi özellikli tedavi ve anjiografi hizmetlerini karşılayan bu teminat kapsamında; tüm anlaşmalı sağlık kuruluşlarında limitsiz, anlaşması bulunmayan hastanelerde 50.000 TL limit ve %20 katılım payı ödemesi ile hizmet alabilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdehale Limitsiz
Tıbbi Malzeme Teminat kapsamında
Yoğun Bakım 45 gün
Koroner Anjiyografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyotereapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek, Refakatçi Teminat kapsamında
Yapay Uzuv 5.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 15 seans
Tablo Tarih: 23.02.2023- Ankara Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatları: Doktor muayenesi, küçük müdahale, modern teşhis, tahlil, röntgen ve ilaç masraflarını karşılayan bu teminat dahilinde; anlaşmalı hastanelerde 5.000 TL limit ve %20 katılım ücreti, anlaşması olmayan kuruluşlarda 5.000 TL limit ve %40 katılım ücreti ile sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 5.000 TL
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi 15 seans
Tablo Tarih: 23.02.2023- Ankara Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ankara Sigorta Yabancılar için Sağlık Sigortası Avantajları

Yüksek standartlarda sağlık güvencesi alabilmeniz için Ankara Sigorta'nın sunduğu Tıbbi Danışmanlık ve Ambulans hizmetlerini, poliçenizde belirtilen limitler dahilinde kullanabilirsiniz. Herhangi bir sağlık probleminizde online olarak Tıbbi Danışmanlık hizmetinden faydalanabilir, acil sağlık sorunlarınızda ücretsiz Ambulans desteği alabilirsiniz.

Ankara Sigorta Yabancılar için Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Ankara Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler; yüksek teminat limitleri ve düşük katılım oranı ödemelerinden yararlanabileceğiniz, Ankara Sigorta ile sözleşmesi bulunan özel sağlık kuruluşları anlamına gelmektedir.

Pek çok ilde bulunan Ankara Sigorta Yabancılar için Eko Sağlık Sigortası anlaşmalı kurumlar listesine buradan ulaşabilirsiniz. Ankara Sigorta ayrıcalıklarından biri olan anlaşmasız hastanelerde hizmet avantajı ile, poliçenizin karşılama oranı kapsamında yararlanabilirsiniz.

Ankara Sigorta Yabancılar için Sağlık Sigortası Fiyatları

Yabancılar için Sağlık Sigortası; oturma izni almak için zorunlu bir sigorta olması ve temel güvenceleri içermesi nedeniyle uygun fiyatlara sahiptir. Fakat Türkiye'de bulunacağınız süre ve poliçe kapsamına göre fiyat değişkenliği gösterebilmektedir.

Ankara Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası fiyatları 2023 için buradan teklif alabilir; diğer sigorta şirketlerinin Yabancı Sağlık Sigortası teklifleri ile karşılaştırabilirsiniz.Yabancı sağlık sigortası şirketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Yayımlanma Tarihi: Invalid date

Güncellenme Tarihi: 2 Kasım 2023 Perşembe

Elif Ateş

İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, aynı zamanda bir diğer platformumuz olan Genç Sigorta'da da başarılı yazıları ile kalemini kullanmaktadır.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta’nın yabancılara özel sağlık sigortası sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sağlığınız Ak Sigorta'nın güvencesi altında!

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz yabancı sağlık sigortası ile yatarak ve ayakta tedavi masrafları anlaşmalı sağlık kurumlarında güvence altında! Spor, güzellik, diş ve optik hizmetlerinden de Allianz'a özel indirimler ile faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ile oturma veya ikamet izni başvurusu yapabilir, geniş kapsamlı teminatlarıyla da sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

İkamet izni talebinde bulunan kişiler için oluşturulmuş Axa yabancı sağlık sigortasından 0-55 yaş aralığında olan herkes faydalanabilir. Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatına ek olarak Covid-19 ile ilgili tüm tedavi hizmetleri de poliçe kapsamındadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin mecburi yaptırması gereken sağlık sigortasından 0-65 yaş aralığındaki herkes yararlanabilir. Demir Sigorta'nın geniş ve seçkin teminat kapsamı ile Türkiye sınırları içinde sağlığınız güvende!

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Yabancı Uyruklulara Özel Turuncu Sağlık Sigortası sayesinde yatarak ve ayakta tedavi için gerekli olan sağlık harcamalarını teminat altına alabilir, Türkiye'de ikamet izni almak için başvuru yaptığınızda poliçenizi evraklarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

HDI Sigorta, Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ile beklemediğiniz anlarda başınıza gelebilecek sağlık maliyetlerini güvence altına alır. HDI Sigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortasının teminat kapsamı ve limitleri, ikamet izni başvurusunda istenen sağlık sigortasına uygundur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Yabancılara Özel Sağlık Sigortası, 0-70 yaş arası yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde yaşayabilmesi ve sağlığını teminat altına alabilmesi için yaptırması gereken bir sigortadır. Magdeburger Sigorta, 0-18 yaş arası çocuklara tek başına poliçe yaptırma imkanı da sunmaktadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta; Türkiye’de yaşamak, eğitim almak veya çalışmak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar için ihtiyaca uygun yabancı sağlık sigortası ile tedavi masraflarını güvence altına alır. Geniş kapsamlı teminat yapısı ve anlaşmalı sağlık kurumlarından faydalanmak için Ray Sigorta'dan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta, Türkiye'de yaşamak isteyen yabancı misafirlerimizin kendilerini güvende hissetmesi için geniş kapsamlı teminatlar sunmaktadır. Hem ikamet izni başvurusunda kullanmak hem de sağlığınızı Türkiye sınırları içinde güvence altına almak için Sompo Sigortadan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta, kısa dönem ikamet izni başvuruları için yaptırılması zorunlu olan özel sağlık sigortasını bütçeye uygun bir şekilde sunmaktadır. Sağlık sigortası genel şartları ve özel şartlarına istinaden poliçede belirtilen teminat kapsamı ve limitleri doğrultusunda sağlık riskleri de güvence altındadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın