Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ile oturma veya ikamet izni başvurusu yapabilir, geniş kapsamlı teminatlarıyla da sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası; iş veya eğitim gibi durumlar sebebiyle, Türkiye'de 1 yıldan uzun süre kalmak isteyen yabancıların, ikamet tezkeresi ya da diğer adıyla oturum izni alması için gereken bir tür zorunlu sağlık sigortası ürünüdür.

Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası, oturum izni için gerekli şartları sağlar; Türkiye sınırları içerisinde sağlık garantisi sunarak, güvenli bir ikamet süreci yaşamanıza destek olur.

Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası Teminatları

Anadolu Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası teminatları; Türkiye sınırları içerisinde bulunduğunuz ve sigorta başlangıç tarihinizden itibaren yaşanabilecek herhangi bir kaza veya sağlık problemlerinde faydalanabileceğiniz güvenceleri ifade etmektedir. Bu güvenceler, sigorta poliçenizde belirtilen tutar ve oranda; aldığınız sağlık hizmetlerinde temin edilmektedir.

Yatarak Tedavi Teminatları: Anlaşmalı hastanelerde, yatış gerektiren cerrahi operasyon, yoğun bakım veya kemoterapi gibi özellikli tedavileri %100 ve limitsiz karşılayan bu teminat kapsamında; anlaşması bulunmayan kurumlardaki tedaviler, yıllık 50.000 TL limit ve %80 ödeme oranı ile karşılanmaktadır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdehale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 1.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Koroner Anjiyografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyotereapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek, Refakatçi Teminat kapsamında
Yapay Uzuv 10.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi Teminat kapsamında
Tablo Tarih: 14.06.2024- Anadolu Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatları: Bu teminat kapsamında rehabilitasyon, fizik tedavi, muayene ve küçük müdahale gibi tedaviler; anlaşmalı hastanelerde %80, anlaşması bulunmayan hastanelerde %60 ödeme oranı ve her iki hastane tipinde 5.000 TL karşılama limiti ile temin edilmektedir.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 5.000 TL
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi Ayakta tedavi limiti kadar
Tablo Tarih: 14.06.2024- Anadolu Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Faydalar sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Diğer Teminatlar: Anadolu Sigorta kaliteli bir sağlık güvencesine sahip olabilmeniz için trafik kazası sonucu diş tedavisi, suni uzuv, yardımcı tıbbi malzemeler, evde bakım ve ambulans teminatları sunmaktadır. Bu teminatlar, poliçenizde belirtilen limit ve ödeme oranı ile sağlık hizmetinizi karşılamaktadır.

Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası; 0-64 yaş aralığında bulunan, oturma izni almak isteyen tüm yabancıların faydalanabileceği bir sigorta ürünüdür. 
Yeni doğan bebeklerin sigortalanabilmesi için en az 14 günlükten büyük olması gerekmektedir. 18 yaşından küçük bireylerin bu sigortaya sahip olabilmesi için, en az bir ebeveyni ile sigortalanma şartı bulunmaktadır.

Anadolu Sigorta Özel Sağlık Sigortası sayfamızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası Avantajları

Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası, diğer teminatlarında sunduğu güvencelerle pek çok avantaj sağlamaktadır. Acil sağlık sorunlarında çağırabileceğiniz ambulans ve doktorunuzun gerekli gördüğü durumlarda evde bakım hizmeti ile hastalıklardan endişelenmeden tedavi sürecinize odaklanabilirsiniz.

Ambulans ve evde bakım hizmetlerinde olduğu gibi; limitleriniz kapsamında %100 karşılanan suni uzuv ve yardımcı tıbbi malzemeler teminatı da ayrıcalıklı bir sağlık hizmeti almanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca trafik kazalarında oluşabilecek diş problemlerinizi de limitleriniz kapsamında teminat altına almaktadır.

Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anadolu Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler; Anadolu Sigorta'nın ruhsatlı sağlık kuruluşlarıyla sağladığı sözleşme sonucu, yüksek teminat limiti ve düşük ödeme oranlarından faydalanabileceğiniz özel hastaneler anlamına gelmektedir.

Anlaşması bulunmayan kuruluşlarda da hizmet alabilirsiniz fakat; yaptırdığınız işlemler sonucu doktorun ve kurumun talep ettiği tutar Türk Tabipler Birliği Asgari Ücret tarifesinde belirtilen ücretten fazla olursa, aradaki fark sigorta tarafından karşılanmayacaktır.

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Hastaneleri öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası Fiyatları

Anadolu Sigorta Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası fiyatları; poliçe teminatlarınız, yaşınız vb. unsurlara göre değişebilmektedir. Anadolu Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası 2024 fiyatları için kolayca teklif alabilir; diğer yabancı sağlık sigortası şirketleri ile karşılaştırma yaparak hızlı bir şekilde sigortalı olabilirsiniz.

Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Tamamlayicisaglik.com üzerinden aşağıdaki ürünler için de teklif alabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 17 Ocak 2024 Çarşamba

Güncellenme Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta’nın yabancılara özel sağlık sigortası sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sağlığınız Ak Sigorta'nın güvencesi altında!

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz yabancı sağlık sigortası ile yatarak ve ayakta tedavi masrafları anlaşmalı sağlık kurumlarında güvence altında! Spor, güzellik, diş ve optik hizmetlerinden de Allianz'a özel indirimler ile faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ankara Sigorta

Ankara Sigorta Yabancılar için Eko Sağlık Sigortasından Türkiye'de yaşamak için ikamet izni başvuru yapacak herkes yararlanabilir. Türkiye'de kalındığı süre boyunca oluşabilecek sağlık riskleri de güvence altına alınmış olur.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

İkamet izni talebinde bulunan kişiler için oluşturulmuş Axa yabancı sağlık sigortasından 0-55 yaş aralığında olan herkes faydalanabilir. Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatına ek olarak Covid-19 ile ilgili tüm tedavi hizmetleri de poliçe kapsamındadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin mecburi yaptırması gereken sağlık sigortasından 0-65 yaş aralığındaki herkes yararlanabilir. Demir Sigorta'nın geniş ve seçkin teminat kapsamı ile Türkiye sınırları içinde sağlığınız güvende!

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Yabancı Uyruklulara Özel Turuncu Sağlık Sigortası sayesinde yatarak ve ayakta tedavi için gerekli olan sağlık harcamalarını teminat altına alabilir, Türkiye'de ikamet izni almak için başvuru yaptığınızda poliçenizi evraklarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

HDI Sigorta, Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ile beklemediğiniz anlarda başınıza gelebilecek sağlık maliyetlerini güvence altına alır. HDI Sigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortasının teminat kapsamı ve limitleri, ikamet izni başvurusunda istenen sağlık sigortasına uygundur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Yabancılara Özel Sağlık Sigortası, 0-70 yaş arası yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde yaşayabilmesi ve sağlığını teminat altına alabilmesi için yaptırması gereken bir sigortadır. Magdeburger Sigorta, 0-18 yaş arası çocuklara tek başına poliçe yaptırma imkanı da sunmaktadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta; Türkiye’de yaşamak, eğitim almak veya çalışmak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar için ihtiyaca uygun yabancı sağlık sigortası ile tedavi masraflarını güvence altına alır. Geniş kapsamlı teminat yapısı ve anlaşmalı sağlık kurumlarından faydalanmak için Ray Sigorta'dan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta, Türkiye'de yaşamak isteyen yabancı misafirlerimizin kendilerini güvende hissetmesi için geniş kapsamlı teminatlar sunmaktadır. Hem ikamet izni başvurusunda kullanmak hem de sağlığınızı Türkiye sınırları içinde güvence altına almak için Sompo Sigortadan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta, kısa dönem ikamet izni başvuruları için yaptırılması zorunlu olan özel sağlık sigortasını bütçeye uygun bir şekilde sunmaktadır. Sağlık sigortası genel şartları ve özel şartlarına istinaden poliçede belirtilen teminat kapsamı ve limitleri doğrultusunda sağlık riskleri de güvence altındadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın