Ak Sigorta Evcil Hayvan Sigortası

Ak Sigorta Pati Sigortası ile can dostunuzun acil sağlık ihtiyaçlarını, anlaşmalı veteriner kliniklerinde avantajlı fiyatlarla güvence altına alabilirsiniz.

Sizin sağlığınız ne kadar önemliyse, sevgili dostlarınızın da sağlığını o kadar önemseyen Ak Sigorta; evcil hayvanınızın acil sağlık ve ihtiyaç duyabileceği ek hizmetleri, Pati Sigortası'nın avantajlı fiyatları ve geniş teminat seçenekleri ile garanti altına alıyor. 

Mutlu patilere özel olarak hazırlanan bu sigorta sayesinde, kedi ve köpekleriniz için güvenli ve huzurlu bir hayatın keyfini çıkarma zamanı!

Özel Sağlık Sigortası sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Ak Sigorta Pati Sigortası Teminatları

Ak Sigorta Evcil Hayvan Sigortası; aşıları tamamlanmış 6 aydan büyük, 10 yaşından küçük kedi veya köpeklerinizin yaşadığı sağlık sorunları ve acil durumları göz önünde bulundurarak hazırlanan sağlık teminatları ile can dostlarınızı güvence altına almaktadır.

Evcil hayvanınızın acil durumlarda gereken tedavi masrafları, 10.000 TL'ye kadar Pati Sigortası teminat kapsamındadır.

Acil Durum Teminatı: Kırık ve yaralanmalar, yüksekten düşme, trafik kazası, enfeksiyon ve bu sebeple oluşabilecek göz sorunları, elektrik yada ısı çarpması,  yabancı cisim yutması, boğulma tehlikesi veya böcek ısırması gibi acil durumlarda; sağlık masrafları bu teminat dahilinde karşılanmaktadır.

Acil durum teminatı dışında kalan; anlaşmalı veteriner dışı müdahaleler, aşıları tamamlanmamış evcil hayvanlar, acil müdahale gerektirmeyen hastalıklar gibi durumlar veya acil durum haricinde gerekli olmayan tedavi, hastanın stabil hale gelmesinden sonra kullanılacak ilaç veya protez gibi masraflar teminat kapsamı dışındadır.

Kayıp Arama İlanı ve Ödül Teminatı: Pati Sigortası; bu teminat kapsamında evcil hayvanınızın kaybolması durumunda bulmak için, 500 TL'ye kadar kayıp arama ilanı ve ödül masraflarını karşılamaktadır.

Üçüncü Şahıs Koruma Teminatı: Evcil hayvanınızın başka kedi veya köpeklere, herhangi bir üçüncü şahıslara ya da eşyalarına zarar vermesi halinde oluşabilecek masraflar bu teminat kapsamındadır. Üçüncü Şahıs Koruma Teminatı; oluşacak masraflar için 5.000 TL'ye kadar güvence sunmaktadır.

Ek Faydalar sayfamız da ilginizi çekebilir.

Ak Sigorta Pati Sigortası Ek Teminatları

Ak Sigorta Evcil Hayvan Sigortası ile can dostlarınızın yalnızca acil sağlık ihtiyaçlarını değil, sunduğu ek teminatları ile her alanda hijyenini ve güvenliğini koruma altına alabilirsiniz. Bu teminatlardan poliçenizde bulunan limitlere göre, herhangi bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Veteriner Hekim Muayenesi: Yılda bir kere olmak üzere, minik dostlarınız için anlaşmalı polikliniklerde yapılacak muayene işlemi hediyenizden yararlanabilirsiniz.

Kuaför Hizmeti Teminatı: Ak Sigorta'da evcil hayvanınızın sağlığı kadar hijyeni de çok önemli. Bu yüzden anlaşmalı kliniklerde, uzman veteriner hekimler tarafından yapılacak tırnak kesim, göz ve kulak temizliği hizmetlerinden ayrı ayrı yılda bir kez faydalanabilirsiniz.

Ak Sigorta Pati Sigortası Anlaşmalı Veterinerler

Ak Sigorta Evcil Hayvan Sigortası anlaşmalı kurumlar;  evcil hayvanınızın acil durumlardaki sağlık ihyitaçlarını, poliçenizde bulunan 10.000 TL  limit dahilinde hizmet alabileceğiniz anlaşmalı veteriner klinik ağları anlamına gelmektedir.

Sigortanızdan yararlanabilmeniz için, Türkiye'nin birçok şehrinde bulunan Ak Sigorta Anlaşmalı Veteriner Kliniği'ne gitmeniz gerekmektedir. Yalnızca anlaşmalı kurumlarda geçerli olan poliçenizi kullanmak için size en yakın veteriner kliniklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ak Sigorta Pati Sigortası Fiyatları

Evcil Hayvan Pati Sigortası paketinin yıllık fiyatı 1.000 TL'dir. Peşin ödeme seçeneği veya kredi kartına 9 taksit imkanından da yararlanabilirsiniz. Ak Sigorta Pati Sigortası hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için 02163684545 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Yanı sıra evcil hayvan sigortası şirketleri için de linki incelemenizi tavsiye ederiz.

Yayımlanma Tarihi: 29 Aralık 2023 Cuma

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Allianz Sigorta

Evcil dostlarımızın acil sağlık sorunları, yatarak tedavi ve veteriner ihtiyaçları anlaşmalı veteriner kliniklerinde Allianz Sigorta güvencesi altında!

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta Patim Güvende ile kedi veya köpeğinizin acil tedavilerini, muayene, tahlil, tetkik ve yatarak tedavi olmasına yönelik tüm işlemleri poliçe kapsamında güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Sigorta Can Dostum sigortası ile evcil hayvanlarımızın acil sağlık ihtiyaçlarını teminat altına alabilir ve bütçenizi koruma altına alıyoruz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Zurich Sigorta

Zurich Sigorta Neşeli Patiler Sigortası'nın geniş kapsamlı teminatları ve anlaşmalı veteriner klinikleri sayesinde; evcil hayvanınızın birçok sağlık problemini güvence altına alabilir, uygun fiyatlarla bütçenizi koruyabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Köpek ve kedi dostlarımızın yaşayabileceği sağlık sorunlarının tedavi masrafları için güvence sağlayan Axa Sigorta, anlaşmalı ve anlaşmasız veteriner kliniklerinde konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın