Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

user-avatar

Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, poliçeye ilk başladığınız tarihten itibaren ortaya çıkan sağlık problemlerinizin tüm tıbbi masraflarını kapsam ve limitler dahilinde karşılayacaktır.

64 yaşından küçük SGK'sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir. Ancak 18 yaşından küçük çocuklar poliçeden yararlanmak için anne veya babası ile birlikte sigortalanmak zorundadır.

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Doktorunuzun tedaviniz için hastanede 1 günden fazla yatmanızı gerekli gördüğü durumlarda kullanılan teminattır. Yatarak tedavi kapsamında ameliyat, küçük müdahale, koroner anjiyografi gibi işlemlerin masrafları %100 ve limitsiz karşılanır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 1.500 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2022- Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Kontrol amaçlı veya bir hastalık durumunda ihtiyaç duyacağınız doktor muayenesinin ve tetkiklerinin masrafları ayakta tedavi teminatından karşılanır. Hastanenin ve doktorun SGK ile anlaşmalı olması durumunda masraflarınız sigorta şirketi tarafından %100 karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2022- Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Anadolu tamamlayıcı sağlık poliçesi kapsamına ilave olarak, ek prim ödemeden sahip olabileceğiniz katma değerli sağlık hizmetleridir. Sigorta şirketi ek teminatları sigortalılarının ihtiyacı doğrultusunda şekillendirir ve yaşam kalitenizi yükseltmeniz için destek olur.

Ambulans

Suda boğulma, trafik kazası, yüksekten düşme veya uzuv kopması gibi acil vaka kapsamına giren durumlarda, 7 gün 24 saat ücretsiz olarak sigortalılar kara ambulansı hizmetinden yararlanabilirler. Sigortalılar, Anadolu Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık ile sözleşmeli sağlık kurumlarına kara ambulansı ile ücretsiz taşınacaktır. Sigortalının taşındığı sağlık kurumundan bir başka sağlık kurumuna götürülmesi gerektiğinde Anadolu Sigorta taşıma masraflarını karşılamayacaktır.

Hediye Diş Bakım Paketi

Bu paket acil diş teminatı ve diş ile ilgili bakım işlemlerinin masraflarını güvence altına alır. Diş ile ilgili hizmet sunan bu paket Anadolu Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık ürününü satın alan sigortalılarına hediyesidir ve anlaşmalı diş hekimlerinde geçerlidir. 0850 744 0 347 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

7/24 Canlı ve Görüntülü Sağlık Danışmanlığı

Uzman doktorlarla 7/24 canlı ve görüntülü görüşebilirsiniz. Hastaneye gitmeden, sağlık sorununuzla ilgili uzman doktorlarla görüşerek bilgi alarak, rahatsızlığınızla ilgili başvurmanız gereken doğru branşa yönlendirilirsiniz.

Check-up Teminatı

Yatarak tedavi ve ayakta tedavi limitlerinden bağımsız olarak; her yıl sağlık kontrolü için yapılması gereken birtakım tahlil ve tetkikleri anlaşmalı kurumlarda ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Tüp Bebek Teminatı

Tüp bebek teminatı, sigortalının ekstra prim ödemesi koşulu ile poliçeye eklenir. Anadolu Sigorta SGK'nın tüp bebek masrafları için belirlediği kuralları esas alarak sigortalıya destek olur. Bu teminat sadece tüp bebek tedavisi için özel olarak anlaşma yapılmış kurumlarda kullanılabilir.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Anadolu Sigorta'nın oluşacak sağlık masrafları ile ilgili doğrudan ödeme yapacağına dair anlaşma yaptığı sağlık kuruluşlarının yer aldığı listeye anlaşmalı hastane ağı denir. SGK'nın ve sigorta şirketinin hastane ile anlaşması yoksa tamamlayıcı sağlık sigortanızı kullanamazsınız.

Anadolu Sigorta'nın A ve B tipi olmak üzere 2 çeşit anlaşmalı sağlık kurumu ağı bulunmaktadır.

Bayındır Hastanesi Söğütözü, Bayındır Hastanesi İçerenköy, Liv Hospital Ulus ve Hisar Intercontinental Hospital ile sadece KVC,Kardiyoloji ve Onkoloji branşlarında Anadolu Sigorta'nın anlaşması bulunmaktadır.

Anadolu Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Anadolu Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatı; doğum tarihi, ikametin bulunduğu şehir, ürün tercihi, var olan sağlık problemleri ve hastanelerdeki tedavi ücretlerinin artışı fiyatın belirleyici kriterdir.  Peşin veya 9 taksit ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 3.490 TL 5.886 TL
35 3.893 TL 7.203 TL
45 4.367 TL 7.792 TL
Tablo Tarih: 01.08.2022- Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Ankara'da yaşayan bir kişi için oluşturulmuş örnek prim tablosu; bilgilendirme amaçlıdır ve ortalama fiyatı göstermektedir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Anadolu tamamlayıcı sağlık 2020 fiyatları için teklif almayı unutmayın! Anadolu Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Aşkın Yalçın

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitim: Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret, İstanbul Aydın Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 65 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Japan tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-59 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın