Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Ak Sigorta, geniş sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

60 yaşını aşmamış herkes, bireysel veya ailecek Ak Sigorta özel sağlık sigortası satın alabilir. Üstelik 0-18 yaş arası çocuklar için ebeveyn ile aynı poliçede var olma şartı aranmamaktadır. Sadece çocuklarınız için Ak Sigorta özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürün sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Bu teminat kapsamında hastane yatarak yapılan; ameliyat, yoğun bakım, hekim ücreti, hastane hizmetleri, ilaç, koroner anjiyografi, mediastinoskopik akciğer biyopsisi, böbrek biyopsisi, karaciğer biyopsileri, beyin biyopsisi, diyaliz masrafları, organ ve doku nakli gibi işlemlere ait masraflar güvence altındadır.

Aşağıdaki tablodan Ak Sigorta özel sağlık sigortası yatarak tedavi teminatı kapsamı ve limitlerini inceleyebilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 2.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 80.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 5.500 TL
Tablo Tarih: 05.04.2024- Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatış süresi 24 saati aşmayan ve acil tıbbi durumlar arasında yer almayan tedavilerin masrafı ayakta tedavi teminatının limiti ve ödeme yüzdesine göre  karşılanır.

Aşağıdaki tablodan Ak Sigorta özel sağlık sigortası ayakta tedavi teminatı kapsamı ve limitlerini inceleyebilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 14.000 TL veya diğer limit seçenekleri
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi Ayakta tedavi limiti kadar
Tablo Tarih: 05.04.2024- Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Sizin ve ailenizin diğer sağlık ihtiyaçlarını da düşünen Ak Sigorta, ekstra prim talep etmeden bazı sağlık hizmetlerini direkt poliçenize ekler. Böylelikle ekstra ücret ödemeden poliçenizden yüksek standartta fayda sağlayabilirsiniz.

Rehabilitasyon ve Evde Bakım

Nörolojik hastalıklar veya uzuv kaybı gibi yaşam standardını düşüren durumlarda kişinin tedavisinin devamlılığı için evde rehabilitasyon ve tıbbi bakım hizmeti verilir. Bu teminatın kullanılabilmesi için tedavi sürecinin önce hastanede tamamlanmış olması ve evde tedavinin devam etmesinin gerekliliğini gösteren doktor raporu gerekmektedir.

Kontrol Mamografisi ve Meme Ultrasonografisi

AkSağlık Sigortası kapsamına ücretsiz olarak eklenen bu teminat 40 yaş ve üzeri kadınlar için geçerli olup kontrol amaçlı yapılmaktadır. Mamografi ve meme ultrasonografi masrafları %100 ödenir.

Kontrol PSA

Sağlık kurumlarında yılda bir kez kullanılabilen PSA tarama teminatı, 40 yaş ve üstü erkekler için geçerlidir. PSA tarama işleminin masrafı, Aksağlık Sigortası kapsamında %100 ödenir.

Check-Up

Doktor muayenesi ile birlikte laboratuvar, kardiyolojik ve radyolojik tetkik paneli 18 yaşından büyük tüm sigortalılara hediye edilir.

Acil Sağlık Hizmeti

Acil durum tanımına uyan hastalıklar veya rahatsızlıklar için kişinin bulunduğu noktadan alınıp en yakın hastaneye taşınması için sigorta şirketi tarafından ambulans hizmeti verilir. Kişinin sağlık durumuna göre kara, deniz veya hava ambulans hizmeti sunulur.

Online Doktor, Diyetisyen ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Poliçe başlangıç tarihinden itibaren 1 yıl boyunca; 14 farklı branştan doktor ile online görüşme yapabilirsiniz. Diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetlerinin biri veya her ikisinden toplamda 6 defa, diğer branşlarda ise sınırsız olacak şekilde online doktor hakkı verilmektedir. 444 27 27 numaralı telefondan randevu alarak, canlı bağlantı ile online görüşme yapabilirsiniz.

Aksigorta özel sağlık sigortası kapsamında sunduğu ek teminatlar hakkında detaylı bilgi almak için "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ak Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Ak Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Ak Sağlık Sigortası anlaşmalı hastaneler; poliçenizin teminat kapsamını belirlediğiniz limitler dahilinde kullanabileceğiniz sağlık hizmeti sunan kurumları ifade eder.

Türkiye'de 4.000'den fazla sağlık kurumunda kullanılabilen Aksigorta özel sağlık sigortası, 4 farklı hastane ağı listesinden oluşur. Tercih ettiğiniz hastanelerde poliçenizi kullanabilmeniz için A1, A2, A3 veya A4 olarak ayrılan listelerden birini seçmeniz gerekir.

A1 Network: Amerikan Hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A2 Network: Amerikan Hastanesi hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A3 Network: Amerikan Hastanesi ve Memorial Hastaneleri dışındaki diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A4 Network: Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve Memorial Hastaneleri hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Ak Sigorta anlaşmalı kurumlar listesinde değişim yapma veya sözleşmeyi sonlandırma hakkına sahiptir. Ak Sigorta anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

AkSigorta özel sağlık sigortası fiyatı; cinsiyet, yaş, yaşanılan şehir, seçilen teminat limitleri ve hastane ağına göre hesaplanır. Eğer aile poliçesi düzenlenirse, hesaplanan prim üzerinden %10 aile indirimi yapılır. AkSigorta özel sağlık sigortası primi vade farksız 8 eşit taksit ile ödenir.

Aşağıdaki tabloda Ak Sigorta özel sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tabloda yer alan fiyatlar ortalama fiyatlar olup, fikir sahibi olmanız için hazırlanmıştır.

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 30.325 TL
35 42.409 TL
45 54.737 TL
Tablo Tarih: 13.06.2024- Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
 • Örnek prim tablosu; şehir İstanbul, ayakta tedavi 6.000 TL, hastane ağı A3 Network ve %20 katılım payı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirmek içindir. Hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
 • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Ak Sigorta özel sağlık sigortası özel şartları, sigortalının poliçe süresi içerisinde yaşadığı kaza, hastalık gibi hallerin tedavi giderleri ile ilgili uygulanacak prosedürü kapsar. Özel şartlar, poliçe ekinde de yer alır ve belirtilen teminat tablosunu destekler niteliktedir. Tedavi, tetkik ve tüm sağlık giderleri poliçede yer alan limitler dahilinde gerçekleşir ve anlaşmalı kurumlar için geçerlidir. 

Ak Sigorta özel sağlık sigortası özel şartlarına ait tüm detaylara dokümanlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Ak Sigorta poliçe sorgulamanızı e-devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra arama butonuna “Poliçe sorgulama” yazabilir ve mevcut poliçelerinize ulaşabilirsiniz. Yanı sıra Ak sigorta resmi web adresinde yer alan “benimaksigortam” sekmesini ziyaret edebilir ve poliçenizde kalan limitlerinizi ve poliçe detaylarınızı öğrenebilirsiniz.

Ak Sigorta özel sağlık poliçenizi tamamlayicisaglik.com adresinden satın aldıysanız sigorta danışmanınızla iletişime geçebilir ya da web sitemizden profilinize giriş yaparak bilgilerinize hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Tamamlayicisaglik.com yalnızca poliçe detaylarınızı sunmakla kalmaz, aynı zamanda poliçe bitiş tarihinden önce size alternatifli teklifleri karşılaştırma imkânı tanır. Bu sayede poliçe yenileme süreniz geldiğinde tek bir ekran üzerinden tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aksigorta Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Aksigorta sağlık sigortası kapsamı altında pek çok avantaj sunulur. Aksigorta sağlık sigortası kapsamı;

 • Ambulans
 • Ameliyat
 • Oda ve yemek masrafları
 • Yoğunbakım 
 • Rehabilitasyon masrafları
 • Ayakta tedavi doktor muayene masrafları
 • Laboratuvar
 • İlaç
 • Görüntüleme hizmetleri
 • Hamilelik ve yenidoğan testleri
   

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası Nasıl İptal Edilir?

Ak Sigorta özel sağlık sigortası iptali birkaç şekilde gerçekleşir.

 • Poliçenizi satın aldığınız aracı kurumla direkt olarak iletişime geçebilir, iptal dilekçenizi sigorta şirketine iletmesini isteyebilirsiniz.
 • Sigorta şirketiniz ile direkt iletişime geçip, poliçenizin iptalinin işleme alınmasını sağlayabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 11 Mayıs 2020 Pazartesi

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 3 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın