Mapfre Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

user-avatar

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye'nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir. 3S Sağlık Sistemi, bütçenizi yoracak tedavi masraflarına karşı sizi koruma altına alır.

Mapfre özel sağlık sigortasının ayrıcalıklar dünyasından 0-60 yaş arasında olan herkes yararlanabilir. 18 yaşından küçük olanlar için bireysel poliçe düzenlenemez. Aile poliçesi içinde yer almaları gerekmektedir.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününü de incelemenizi tavsiye ederiz.

3S Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Hastane dışında tedavi edilmesi mümkün olmayan ve sigortalının en az 24 saat hastanede tutulması gereken durumlarda kullanılan teminattır. Poliçenin başlatıldığı günden 1 sene sonra planlı veya plansız yatışlı tedavi yapılabilir. Ancak hastanede yatmayı gerektiren hastalık veya rahatsızlık poliçe başlamadan önce ortaya çıkmışsa tedavi masrafları karşılanmaz.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 8.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 150.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 13.000 TL
Tablo Tarih: 05.04.2024- Mapfre Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı: Sigortalının bedensel rahatsızlıklarından dolayı doktora başvurması, başvuru sonucu doktorun teşhis koyabilmek için istediği laboratuvar ve ileri tanı incelemeleri ayakta tedavi teminatının kapsamındadır. İleri tanı incelemeleri için kullanılan ilaç, anestezi ve doktor ücreti sigorta şirketi tarafından karşılanır. Doktorun gerekli gördüğü seanslı tedaviler de gün bazlı olacak şekilde poliçe limiti dahilinde karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 22.500 TL veya diğer limit seçenekleri
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi 20 seans katılımlı, 30 seans limitsiz
Tablo Tarih: 05.04.2024- Mapfre Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Diş Teminatı: Trafik kazası ya da adli kaza sonucu oluşan diş ve çene cerrahisi tedavileri Mapfre özel sağlık sigortası kapsamında yer alır. Bu teminat resmi kurumlarca düzenlenmiş kaza raporunun ibraz edilmesi suretiyle cerrahi yatış teminatı kapsamında yer alır.

Ek Teminatlar: Mapfre Sigorta'nın sigortalılarına sağladığı ayrıcalık dünyasından yararlanabilmek için 3S Sağlık Sigortası satın almanız yeterlidir. Ambulans hizmetinden onkolojik tedavilere kadar verdiği özel destek ile standardı yüksek bir özel sağlık poliçesine sahip olabilirsiniz. Ek teminatlar hakkında daha fazla bilgi almak için "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ambulans Taşıma Hizmeti

Ambulans hizmetlerinin kullanılabilmesi için acil durumlar listesinde yer alan kaza veya hastalıklar baz alınır. Sigortalının durumuna göre hastaneye kaldırılması, hastaneden tekrar eve getirilmesi veya doktorun zorunlu görmesi halinde başka bir şehre hava ambulansı ile taşınmasından doğan masraflar Mapfre Sigorta'nın güvencesindedir.

Check-up Teminatı

Mapfre Sigorta 3S Sağlık Sisteminde ücretsiz olarak verilen check-up teminatının kapsamı, sigortalının yaşına ve cinsiyetine göre belirlenir. Geniş kapsamlı check-up hizmetinden yararlanabilmeniz için müşteri hizmetleri ile iletişime geçip randevu almanız gerekmektedir.

Kontrol amaçlı PSA, Mamografi

Sigortalının daha önce prostat veya meme kanseri yaşamamış olması şartı ile bu hastalıklara karşı erkenden tedbir alabilmesi için 3S Sağlık Sigortası kapsamında PSA ve Mamografi teminatı verilir. Anlaşmasız sağlık kurumlarında bu teminat kullanılamaz.

Evde Bakım Teminatı

Sigortalının evde bakım teminatından yararlanabilmesi için trakeostomili, sık orotrekeal aspirasyon gereksinimi, enteral beslenme, TPN / IV sıvı desteği, vantilatöre bağımlı olması veya ileri dönem onkoloji tedavisinin uygulanıyor olması gereklidir. Bu teminat kapsamında tıbbi cihaz ve yatak kirası dahildir. Evde bakım teminatı 90 günle sınırlıdır.

Online Doktor

Bi' Doktora Sor hizmeti sayesinde doktor, diyetisyen ve psikologlara ister telefon ister MAPFRE GO üzerinden yazılı ya da videolu görüşmeyle ulaşabilirsiniz. Hiçbir ek ücret ödemeden ve teminat limitlerinizden harcamadan sınırsız görüşme yapabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için 0850 755 0 755 Mapfre Müşteri Hizmetlerimini
arayabilir ya da Mapfre Go üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sigorta şirketinin, poliçe şartlarına uygun olarak, sigortalının sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanması için anlaştığı teşhis, tedavi ve cerrahi müdahaleye ehliyetli hastane veya kliniklerdir.

3S Sağlık Sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler 3 farklı listeden oluşur. Amerikan Hastanesinin dahil olduğu bir liste istiyorsanız tercihinizi A Network'den yana kullanmalısınız.

  • A Network: Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
  • B Network: Amerikan Hastanesi hariç Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
  • C Network: Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri hariç Memorial Hizmet Hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Mapfre Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Mapfre özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Anlaşmasız sağlık kurumlarında gerçekleşen yatarak veya ayakta tedavi masraflarının sadece %80'i sigorta şirketi tarafından karşılanır. Yani anlaşmasız sağlık kurumlarında tedavi masraflarınızı ilk hastaneye siz ödersiniz.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Mapfre Sigortanın Risk Kabul Yönetmeliğine göre fiziksel olarak sağlıklı oldukları varsayılan kişilerin doğduğu yıl, yaşadığı şehir, sigortanın kullanılacağı hastane listesi, yatarak ve ayakta tedavi teminatı için belirlenen kapsam ve limit tercihleri fiyatın belirleyicisidir. Kredi kartına 9 eşit taksit kolaylığı sağlanır.

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 12.793 TL
35 19.004 TL
45 27.529 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Mapfre Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu; ikamet ili Kocaeli, ayakta tedavi 8.500 TL, hastane seçimi B Network ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Mapfre özel sağlık sigortası özel şartları, sigortalının kaza ya da hastalık halinde gerekli olan sağlık giderlerinin hangi şartlar ile karşılanacağının tanımlandığı dokümandır. Özel şartların içeriğinde; teminat kapsamı, anlaşmalı ve anlaşmasız kurumlarda uygulanan prosedürler, teminat dışı kalan haller, bekleme süresi uygulanan hastalıklar ve yenileme süreçleri hakkında bilgiler mevcuttur.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Mapfre özel sağlık sigortası kapsamında; yatarak tedavi, ayakta tedavi, destek ayakta tedavi, annelik teminatı, Mapfre sigorta bebeği, kontrol mamografi ve kontrol PSA, check up ve yurt dışı tedavi teminatı yer almaktadır. Mapfre sağlık sigortası poliçe kapsamına dair detaylara ve poliçede yer alan tüm bilgilere özel sağlık sigortası teklifi alarak ulaşabilirsiniz. 

Mapfre Sigorta Özel Sağlık Sigortası Primleri Neye Göre Belirlenir?

Mapfre özel sağlık sigortası primleri; kişinin yaşına, cinsiyetine, sağlık geçmişine, teminat kapsamına ve anlaşmalı kurum ağına göre belirlenir. Mapfre genel sağlık sigortasında tüm primler “kişiye özel” olarak belirlendiği için her bireyde farklı prim seçeneklerinin çıkması olağandır.

Aynı durum Mapfre sağlık sigortası fiyatları için de geçerlidir. Mapfre özel sağlık sigortası fiyatları için net bir rakam vermek doğru olmayacaktır. Bunun için kişiye özel Mapfre sigorta teklifi almanız daha uygun olacaktır.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Mapfre Sigorta resmi web sitesinden poliçe detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Sitede yer alan “online işlemler” sekmesine tıklayabilir ve “Sigortalı online” başlığı altında yer alan “Poliçe görüntüleme” bölümünden poliçe sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

E-devlet üzerinden de sigorta poliçenizi sorgulayabilirsiniz. E-devlet şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra arama butonuna “sigorta sorgulama” ya da “poliçe sorgulama” yazdığınızda çıkan ekrana bilgilerinizi girdikten sonra poliçenizi görüntüleyebilirsiniz.

Mapfre sağlık sigortasına ait poliçenizi tamamlayicisaglik.com adresinden de kontrol edebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ilgili ekrana poliçe bilgilerinizi girebilir ve kolay bir şekilde poliçe detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda poliçenizin bitiş tarihinden önce size sunacağımız alternatifli poliçe seçenekleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 5 Nisan 2024 Cuma

Sinan Şirin

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitimi: 18 Mart Üniversitesi İşletme 

 

18 Mart Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Sinan Şirin, platformumuzun Sağlık Sigorta Uzmanı'dır. Alandaki 15 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek vermektedir.

 

Şirin'in yazıları, sağlık sigortasıyla ilgili sorulara net ve bilgilendirici cevaplar sunmanın yanı sıra, sağlık ve finansal güvenceyi arttırmak için pratik ipuçları ve öneriler sunmaya odaklanır. Bu nedenle, her yazıları sadece bilgi verme niteliğinde değil aynı zamanda sizin ve sevdiklerinizin daha sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacak bilgilerle doludur.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 9 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın