Facebook Pixel
tamamlayicisaglik.com

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

user-avatar

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye'nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir. 3S Sağlık Sistemi, bütçenizi yoracak tedavi masraflarına karşı sizi koruma altına alır.

Mapfre özel sağlık sigortasının ayrıcalıklar dünyasından 0-60 yaş arasında olan herkes yararlanabilir. 18 yaşından küçük olanlar için bireysel poliçe düzenlenemez. Aile poliçesi içinde yer almaları gerekmektedir.

3S Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Hastane dışında tedavi edilmesi mümkün olmayan ve sigortalının en az 24 saat hastanede tutulması gereken durumlarda kullanılan teminattır. Poliçenin başlatıldığı günden 1 sene sonra planlı veya plansız yatışlı tedavi yapılabilir. Ancak hastanede yatmayı gerektiren hastalık veya rahatsızlık poliçe başlamadan önce ortaya çıkmışsa tedavi masrafları karşılanmaz.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 1.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 20.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 3.000 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Mapfre Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı: Sigortalının bedensel rahatsızlıklarından dolayı doktora başvurması, başvuru sonucu doktorun teşhis koyabilmek için istediği laboratuvar ve ileri tanı incelemeleri ayakta tedavi teminatının kapsamındadır. İleri tanı incelemeleri için kullanılan ilaç, anestezi ve doktor ücreti sigorta şirketi tarafından karşılanır. Doktorun gerekli gördüğü seanslı tedaviler de gün bazlı olacak şekilde poliçe limiti dahilinde karşılanır.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 4.000 TL veya diğer limit seçenekleri
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi Ayakta tedavi limiti kadar
Tablo Tarih: 01.01.2020- Mapfre Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Mapfre Sigorta'nın sigortalılarına sağladığı ayrıcalık dünyasından yararlanabilmek için 3S Sağlık Sigortası satın almanız yeterlidir. Ambulans hizmetinden onkolojik tedavilere kadar verdiği özel destek ile standardı yüksek bir özel sağlık poliçesine sahip olabilirsiniz.

Ambulans Taşıma Hizmeti

Ambulans hizmetlerinin kullanılabilmesi için acil durumlar listesinde yer alan kaza veya hastalıklar baz alınır. Sigortalının durumuna göre hastaneye kaldırılması, hastaneden tekrar eve getirilmesi veya doktorun zorunlu görmesi halinde başka bir şehre hava ambulansı ile taşınmasından doğan masraflar Mapfre Sigorta'nın güvencesindedir.

Check-up Teminatı

Mapfre Sigorta 3S Sağlık Sisteminde ücretsiz olarak verilen check-up teminatının kapsamı, sigortalının yaşına ve cinsiyetine göre belirlenir. Geniş kapsamlı check-up hizmetinden yararlanabilmeniz için müşteri hizmetleri ile iletişime geçip randevu almanız gerekmektedir.

Kontrol amaçlı PSA, Mamografi

Sigortalının daha önce prostat veya meme kanseri yaşamamış olması şartı ile bu hastalıklara karşı erkenden tedbir alabilmesi için 3S Sağlık Sigortası kapsamında PSA ve Mamografi teminatı verilir. Anlaşmasız sağlık kurumlarında bu teminat kullanılamaz.

Evde Bakım Teminatı

Sigortalının evde bakım teminatından yararlanabilmesi için trakeostomili, sık orotrekeal aspirasyon gereksinimi, enteral beslenme, TPN / IV sıvı desteği, vantilatöre bağımlı olması veya ileri dönem onkoloji tedavisinin uygulanıyor olması gereklidir. Bu teminat kapsamında tıbbi cihaz ve yatak kirası dahildir. Evde bakım teminatı 90 günle sınırlıdır.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sigorta şirketinin, poliçe şartlarına uygun olarak, sigortalının sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanması için anlaştığı teşhis, tedavi ve cerrahi müdahaleye ehliyetli hastane veya kliniklerdir.

3S Sağlık Sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler 3 farklı listeden oluşur. Amerikan Hastanesinin dahil olduğu bir liste istiyorsanız tercihinizi A Network'den yana kullanmalısınız.

  • A Network: Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
  • B Network: Amerikan Hastanesi hariç Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
  • C Network: Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri hariç Memorial Hizmet Hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Mapfre Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Mapfre özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Anlaşmasız sağlık kurumlarında gerçekleşen yatarak veya ayakta tedavi masraflarının sadece %80'i sigorta şirketi tarafından karşılanır. Yani anlaşmasız sağlık kurumlarında tedavi masraflarınızı ilk hastaneye siz ödersiniz.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Mapfre Sigortanın Risk Kabul Yönetmeliğine göre fiziksel olarak sağlıklı oldukları varsayılan kişilerin doğduğu yıl, yaşadığı şehir, sigortanın kullanılacağı hastane listesi, yatarak ve ayakta tedavi teminatı için belirlenen kapsam ve limit tercihleri fiyatın belirleyicisidir. Kredi kartına 9 eşit taksit kolaylığı sağlanır.

Mapfre Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 5.637 TL
35 3.072 TL
45 4.862 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Mapfre Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi 4.000 TL, hastane seçimi B Network ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Sinan Şirin

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitimi: 18 Mart Üniversitesi İşletme 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Evet Hayır

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 9 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

Groupama Sigorta, tüm Türkiye’de seçkin hastane gruplarında, 7 farklı plan seçeneği sayesinde yatarak tedavi teminatından annelik teminatına kadar geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunar.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

[email protected]
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın