Facebook Pixel
Tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alın

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tekliflerini Karşılaştır

Piyasadaki tüm teklifleri tek ekranda gör, ihtiyacına ve bütçene uygun sigortayı kolayca bul

Tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi alın

Çalıştığımız Sigorta Şirketleri

tamamlayicisaglik.com piyasadaki tüm sigorta şirketleriyle çalışır, ihtiyacınıza en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası teklifini bulabilmeniz için uzman danışman desteği sağlar.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası (TSS), bireylerin düşük primlerle sağlık sigortası sahibi olmasını ve bu sigorta ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde neredeyse hiçbir fark ücreti ödemeden tedavi olabilmesini sağlar. Nasıl mı?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tekliflerini Karşılaştır
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tekliflerini Karşılaştır
SGK’nız varsa, SGK ile anlaşmalı özel bir hastanede tedavi olduğunuzda, tedavi masrafınızın bir kısmı zaten SGK tarafından ödenmektedir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tekliflerini Karşılaştır
Eğer Tamamlayıcı sağlık sigortanız varsa, SGK’nın karşıladığı bu tedavi masraflarının dışında kalan özel hastane masraflarını da sigorta şirketiniz öder.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tekliflerini Karşılaştır
Böylece, SGK’nın ödediği tutarın üzerindeki özel hastane fark ücretini kendi cebinizden ödemek zorunda kalmazsınız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

0'dan 80 yaşa kadar SGK'sı aktif olan herkes tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir. Yaşınıza ve ihtiyacınıza uygun tamamlayıcı sağlık sigortalarını görmek için teklif alabilirsiniz.

Aileler
Aileler için tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi
Bireyler
Bireyler için tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi
Doğum
Doğum için tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi
İleri Yaş
60 yaş üstü için tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajları
Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajları
Anlaşmalı sağlık kurumlarını listele

Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını Keşfet

Türkiye`deki tüm sigorta şirketleri ile anlaşmalı sağlık kurumlarını kolayca listeleyebilir, size en yakın anlaşmalı sağlık kurumunu hızlıca keşfedebilirsiniz!
Hemen keşfet

Nasıl Çalışır

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tekliflerini Karşılaştır

3 soruda teklifleri gör

Yaşını, cinsiyetini ve yaşadığın şehrin bilgilerini gir, teklifleri tüm kapsam detaylarıyla tek ekranda incele.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tekliflerini Karşılaştır

Hızlıca araştır, kolayca karşılaştır

Teklifleri karşılaştır, beğendiklerini profiline kaydet, ilgilendiklerini yakınlarınla paylaşıp fikirlerini al.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tekliflerini Karşılaştır

Uygun olanı seç, sana özel teklifin hazırlansın

İhtiyacını en iyi karşılayacak sigorta teklifine başvur, sigorta danışmanın sana özel teklif için çalışmaya başlasın.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Tekliflerini Karşılaştır

Tamamlayıcı sağlık sigortanı alırken aklında hiçbir soru kalmasın.

Teklif Detayları

Teklif sayfasında merak ettiğiniz tüm detayları inceleyebilir, en sağlıklı kararı kolayca verebilirsiniz.

Ortalama Fiyatlar

Teminatlar ve Limitleri

Anlaşmalı Hastaneler

Poliçe Şartları

Teminat Dışı Durumlar

Sağlık Sigortası Teklif Kapsamı

Sağlık sigortası uzmanı kimdir, size nasıl destek verir?

tss-icon

Sigortacılık alanında en az 5 yıl deneyimli ve iyi eğitimli sigortacılardır.

tss-icon

Size özel teklifleri sigorta şirketlerinden alır ve incelemeniz için sizinle paylaşır.

tss-icon

En memnun kalacağınız sağlık sigortasını aldığınızdan emin olmanızı sağlar.

tss-icon

Sigorta şirketlerini iyi tanır ve bilir. Sigorta şirketiniz ile iletişiminizi en iyi şekilde yöneterek haklarınızı en doğru biçimde korur.

tss-icon

Poliçenizi kullanırken oluşabilecek provizyon aksaklıklarında size destek olur.

tss-icon

Poliçe yenileme döneminizi takip eder, güncel teklifleri karşılaştırmanız için sizinle yeniden paylaşır.

Mutlu Müşteriler

Yasemin K.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili verdikleri bilgiler kesinlikle eksiksiz ve doğruydu. Özel hastanelerde tamamlayıcı sigortamı kullanırken müşteri temsilcimin desteğiyle hiç sıkıntı yaşamadım. 3 yıldır kasko ve tamamlayıcı sağlık sigortamın takibini yapan bu ekibe ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Onur G.

Sadece eşim için tamamlayıcı sigorta yaptırmayı düşünürken sigorta danışmanımın 3 kişilik ailem için sunduğu tamamlayıcı sağlık fiyatları beni çok memnun etti. Ailecek tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak isteyenler bu başarılı ekibe kesinlikle güvenebilir. 

Kübra Ö.

Yakın bir zamanda yaşadığım acil bir rahatsızlıktan dolayı özel hastanede tedavi oldum. Özel hastaneye ödediğim astronomik ücret beni tamamlayıcı sigorta araştırmasına yöneltti. Tamamlayıcı sağlık sigortasının avantajlarına beni inandıran tamamlayicisaglik.com ekibine teşekkür ediyorum. 

Volkan A.

Geçtiğimiz hafta sitenizden tamamlayıcı sağlık sigortaları hakkında incelemelerde bulundum. Ertesi gün sigorta danışmanım telefonla bana ulaştı. Danışmanım çok güzel bilgi paylaşımları yaptı. Sorduğum her soruyu sabırla ve ilgiyle yanıtlayarak şahsımı memnun etti. Sonuç olarakta hem kendime hem de 3 aylık bebeğime tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdım. Şirketinize ve danışmanıma şükranlarımı sunuyorum.

Saygılarımla..

Ceyran D.

7 yıldır Ankara'nın en güzel hastanelerinde hem bana hem çocuğuma tedavi olma imkanı sundukları ve her konuda destek oldukları için tamamlayicisaglik.com ekibine teşekkür ediyorum. Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak isteyenler, tamamlayicisaglik.com ile kesinlikle çalışmalı. Memnun kalacaklarından hiç şüphem yok. 

Cemal A.

Yakın çevreme gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim güvenilir bir kurum. 5 yıldır trafik, kasko ve tamamlayıcı sağlık sigortamın takibini yapan  ve her türlü problemim ile yakından ilgilenen tamamlayicisaglik.com ekibine teşekkür ediyorum. 

Samet Ü.

İnternet siteniz üzerinden aldığım  tamamlayıcı sağlık sigortası ile ilgili geri dönüş sağlayan sigorta danışmanıma sigorta işlemlerinin yapılması, daha önceki sigortamızda bulunan haklarımızın transferi işlemlerine ilişkin ilgi ve alakası nedeniyle çok teşekkür ediyorum.

Zeki A.

Daha öncesinde birçok firmadan teklif almama hatta başka bir firma ile anlaşmama rağmen kararımdan dönerek beni bilgilendiren sigorta danışmanımın güvenilir ve doğru yönlendirmeleri sonucu bugün itibari ile firmamızdan tamamlayıcı aile sağlık sigortasını başlattım. 09 Kasım 2019 tarihinden bu zamana beni doğru ve dürüstlüğü ile yönlendiren sigorta danışmanıma sizin nezdinizde teşekkür eder, bir aylık süreçte hiçbir sorumu ve sorunumu karşılıksız bırakmadığı için kendisine çalışma hayatı boyunca başarılar diliyorum.

Gülay A.

Tanıştığımız günden itibaren sigorta danışmanımın ilgisi ve bilgilendirmesi için öncelikle çok teşekkür ederim. Annem ve babam için sigorta arayışı içerisindeydim, bize en faydalı sigortayı yaptınız ve gerçekten çok memnun kaldık. Bundan sonraki süreçte tüm sevdiklerimin sigorta ihtiyaçları için sizden ve şirketinizden yardım isteyeceğim. Çalışma hayatınızda başarılarınızın daim olmasını temenni ederim. Bir sigortacıdan daha fazlası olduğunuz için ayrıca teşekkürler. 

Gökçe Ş.

02.07.2020 tarihinde yaptırmış olduğum tamamlayıcı sağlık sigortası için sigorta danışmanıma sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bebeğimle beraber poliçe yaptırmak istediğimi ve sigortalarla ilgili detaylı bilgim olmadığını görüştüğüm diğer sigorta şirketlerine bildirmiş olduğum halde sorduğum sorulara bile cevap alamazken; sigorta danışmanımın ilgisi, bilgisi ve vermiş olduğu güvenden dolayı memnuniyetimi sizlerle de paylaşmak istedim.

İyi çalışmalar

 

Mustafa B.

Daha önce sigorta danışmanım tarafından kendi adıma sağlık poliçesi yaptırmıştım ve benimle çok alakadar olmuştu. Kendisinin bu ilgi ve alakası karşısında memnun kaldım ve oğlumun sağlık poliçesi günü gelince kendisi ile görüşüp poliçeyi yenileyerek acenteliğinize taşıdık. Bu süreçte yine yardımları,ilgileri ve bilgisiyle bana destek olan sigorta danışmanıma huzurunuzda teşekkür eder, sizleri de böyle uzman ve işinde yetkin çalışanlara sahip olduğunuzdan dolayı tebrik ederim.

Saygılarımla
 

Yasemin İ.

Ben ve ailem için o kadar değerlisiniz ki.. Her aradığımda çözüm odaklı olmanız, sizi bağdaştırmayan konularda bile elinizden gelen her şeyi yapmanız, ben ve aileme önem verdiğinizi görmek bizleri çok mutlu ediyor. İyi ki yollarımız kesişmiş. Aileden biri oldunuz bizim için. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Teşekkürler.

Fatih A.

Size çok teşekkür ederim, işlerimizi güler yüzlü bir şekilde eksiksiz yapıyorsunuz. Özel sağlık sigortamız, araçlarımızın kasko/trafik poliçeleri, bireysel emeklilik, iş yeri sigortamız.. Sizlerle çalışmaktan o kadar çok mutluyum ki sizinle inşallah seneler boyu çalışmak isterim. Çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla sizi ve şirketinizi tavsiye edip elimden geldiğince yardımcı olmaktan gurur duyarım.
Herşey için tekrar çok teşekkür ederim.

Hakan B.

2019 yılında tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak için sizi aradığımda müşteri danışmanının enerjisi, özverisi, sabrı ile birlikte işi ticari olarak değil ilk önce müşterinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak çözüm üretmesi ve her zaman ulaşılabilir olmaları bende bir güven oluşturdu. En ufak tereddüt bile duymadan tercih ettiğim bu başarılı ekibe teşekkür ederim.

Saadet K.

Sağlık sigortaları ile ilgili her detayı samimi ve anlaşılır bir şekilde anlattığınız için sizlere çok teşekkür ederim. Bundan sonraki tüm sigorta işlemlerimde hiç düşünmeden sizi arayacağımdan emin olabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

Emre T.

Sigorta poliçelerimizin değerlendirilmesi ve yenilenmesi noktasında göstermiş olduğunuz nezaket, ilgi alaka, detaylı bilgilendirme için sigorta danışmanıma ve tüm Genç Sigorta Brokerliği'ne teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

customer-comments-bg
Kampanyalar & İndirimler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) Sıkça Sorulan Sorular

Tüm detayları teklif sayfamızda karşılaştırabilir, aklınıza takılanları sigorta uzmanlarımızla konuşabilirsiniz

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası; SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde kullanılan, SGK fark ücreti ödemeden %100 sağlık hizmeti almayı sağlayan bir sağlık sigortası türüdür. 2013 yılından beri yoğun ilgi gören tamamlayıcı sağlık sigortasından, SGK veya Genel Sağlık Sigortası aktif olan herkes makul ücretler ödeyerek faydalanabilir.

Özel Sağlık Sigortası ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Arasındaki Fark Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK'lılar için aynı kalitedeki sağlık hizmetinden Özel Sağlık Sigortası primlerine kıyasla çok daha düşük primlerle yararlanma fırsatı sunar. TSS sahibi olmak için SGK'lı olmak bir ön koşuldur. SGK'lı olmayan kişiler Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olamazlar.

Özel Sağlık Sigortası kapsamından ise 0-60 yaş arasındaki herkes SGK'lı olup olmamasına bakılmaksızın yararlanabilir. Her iki ürün de tercih edilen poliçede belirtildiği şekilde yatarak ve ayakta tedavi teminatları sunmaktadır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası yaş sınırı var mıdır?

Tamamlayıcı sağlık sigortası üst yaş sınırı sigorta şirketine göre farklılık gösterir. Sigorta şirketlerinin tamamlayıcı sağlık sigortası için belirlediği üst yaş sınırı tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Emekliler tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir mi?

Evet, emekliler tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilir. Emeklilerin sağlık güvencesi alabilmesinin tek şartı; sigorta şirketlerinin poliçe yapılabilmesi için belirlediği üst yaş sınırını aşmamaktır. 

Tamamlayıcı sağlık sigortası hangi hastanelerde geçerli?

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde geçerlidir. Tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu en bilindik hastaneler; Medicana, Medipol ve Medical Park Hastane Gruplarıdır. Anlaşmalı diğer hastaneleri görmek için “Anlaşmalı Sağlık Kurumları” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile hastaneye gittiğimde herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

Hayır, sigorta şirketiniz oluşan sağlık masraflarınızın tamamını sizin yerinize hastaneye öder. Siz sadece devlete ödemekle zorunlu olduğunuz 15 TL SGK katılım payını hastaneye ödersiniz.  

Yatarak tedavi teminatı nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası yatarak tedavi teminatı, 24 saati aşan ve hastanede yatış gerektiren tedavilerin masraflarını %100 ve limitsiz karşılayan teminattır.

Yatarak tedavi teminatı kapsamında aşağıdaki sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz:

 • Ameliyat
 • Ameliyat öncesi ve sonrası tetkik
 • Ameliyat malzeme
 • Yapay Uzuv
 • Yoğun bakım
 • Küçük müdahale
 • Tıbbi tedavi için yatış
 • Kemoterapi, radyoterapi, diyaliz
 • Kroner anjiyografi
 • Yatış sonrası fizik tedavi
 • Oda, yemek ve refakatçi masrafları

Ayakta tedavi teminatı nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ayakta tedavi teminatı, 24 saati aşmayan ve yatış gerektirmeyen tedavilerin masraflarını %100 karşılayan teminattır. Ayakta tedavi limiti, seçeceğiniz sigorta şirketine göre 6, 8 veya 10 adet doktor muayenesi ile sınırlıdır.

Ayakta tedavi teminatı kapsamında aşağıdaki sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz:

 • Doktor muayenesi
 • Tahlil ve tetkik
 • Röntgen, mr, tomografi
 • İleri tanı yöntemleri
 • Modern teşhis yöntemleri
 • Fizik Tedavi

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Ek teminatlar nedir?

Sigorta şirketine göre farklılık gösteren ve sağlık poliçesinin standardını yükseltmek için sigortalılara sunulan ek sağlık hizmetleridir. Ek teminatları poliçeye eklemek için ekstra bir ücret ödenmez ve sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşlarında limitli olarak kullanılır.

Ek teminatlar kapsamında aşağıdaki sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz:

 • Diş bakım paketi
 • Check-up paketi
 • Evde bakım hizmeti
 • Acil ambulans hizmeti
 • 7/24 tıbbi danışmanlık

Tamamlayıcı sağlık sigortası covid-19 masraflarını karşılar mı?

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında covid 19 masrafları bazı sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Detaylı bilgiye "korona virüsü karşılayan sağlık sigortaları" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Mevcut hastalıklar sigorta tarafından karşılanır mı?

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında, poliçe başlangıç tarihinden önce mevcut olan hastalıkların masrafları teminat altına alınmamaktadır. Sadece Türk Nippon Sigorta, geçmişten gelen hastalıkları da poliçe kapsamına dahil eder. 0-80 yaş arası SGK'lı olan herkes Türk Nippon Sağlığınız Bizde poliçesinden faydalanabilir. 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası neleri kapsamaz?

Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında; doğuştan gelen hastalıklarınız, genetik hastalıklarınız ve sağlık sigortası başlamadan önce var olan hastalıklarınız teminat altına alınmaz ve bu hastalıklardan doğan tedavi masrafları sigorta şirketi tarafından karşılanmaz.

Aşağıda belirtilen durumlar da tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamı dışındadır ve masrafları sigorta şirketi tarafından karşılanmaz:

 • İlaç masrafları ve aşı giderleri
 • Estetik operasyonlar
 • Diş, diş eti tedavisi ile çene tedavileri
 • Gözlük, cam, çerçeve, lens giderleri
 • Psikiyatrik ve psikolojik bozukluklar
 • Kısırlık tedavisi
 • SGK`nın geçerli olmadığı ve sigorta şirketinin anlaşması olmayan hastanelerdeki tedaviler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası nasıl kullanılır?

Tamamlayıcı sağlık sigortası satın aldığınız andan itibaren, ayakta tedavileriniz için kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak yatarak tedaviler için beklemeniz gereken 3 aylık bir süre vardır. Bu süre dolmadan yatarak tedavileriniz ile ilgili masrafları sigorta şirketi karşılamaz.

Doktor muayenesi için hastaneye gitmeden önce mutlaka sigorta şirketinin anlaşmalı hastaneler listesini inceleyin. Eğer gitmek istediğiniz hastanenin sigorta şirketiniz ile anlaşması varsa yapmanız gereken tek şey hastaneye gittiğinizde banko görevlisi ile TC kimlik bilgilerinizi paylaşmak olacaktır.

Hastaneye gittiğinizde tek ödeyeceğiniz ücret, devlete ödemekle yükümlü olduğunuz 15 TL’lik katkı payıdır. Katkı payı ödemesi dışında sizden hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatları (primleri) nasıl hesaplanır?

Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; yaşınız, cinsiyetiniz ve yaşadığınız ile göre belirlenir. SGK mensubu çalışan olmanız veya eş/çocuk sahibi olmanız da prim miktarını etkileyen diğer faktörlerdir. Sigortanıza ait nihai prim miktarına ancak TC kimlik numaranız ile ulaşılabilir. Bu nedenle tamamalayicisaglik.com'da karşılaştığınız tamamlayıcı sigorta fiyatları nihai primler olmayıp, (+)(-) 15% değişim gösterebilmektedir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ücreti ne kadar?

İstanbul'da yaşayan 30 yaşında bir kişi için tamamlayıcı sağlık sigortası ücreti, ortalama 900 TL ile 2.000 TL arası değişkenlik gösterir. Sigortalanacak kişinin sağlık durumu, yaş ve yaşanılan şehir poliçe fiyatını etkileyen en önemli faktör olduğundan net fiyat için teklif alınmalıdır. 

Tamamlayıcı sağlık sigortası nasıl yapılır?

Sigorta danışmanlarımız sizinle iletişime geçtiğinde, net fiyatları size iletebilmek için TC kimlik numaranızı ister. TC kimlik numaranızı paylaştığınızda, sigorta danışmanlarımız sigorta şirketlerinin ekranından size özel teklif çalışırlar. Size özel çalışılan teklifler ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıldıktan sonra sizin de tekrar inceleyebilmeniz için poliçeler mail olarak tarafınıza ulaştırılır. Teklifleri değerlendirip karar verdikten sonra tekrar sigorta danışmanınız ile iletişime geçebilir, yasal sesli kayıt altında poliçenizi güvenle satın alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ne kadar süre geçerlidir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası; poliçe başlangıç tarihinden itibaren 1 yıl boyunca geçerlidir. 

Tamamlayıcı sağlık sigortası seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler nelerdir?

Düzenli olarak gittiğiniz veya tedavi olmak için tercih edeceğiniz özel hastanenin mutlaka sigorta şirketiniz ve SGK ile anlaşması olması gerekmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası geçen hastaneleri güncel olarak, sigorta şirketlerinin internet sitesindeki anlaşmalı sağlık kurumları kısmından inceleyebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası hastaneleri arasında en bilinenler; Medical Park Hastaneler Grubu, Medicana Hastanesi, Liv Hospital, Medipol Hastanesi, Koru Hastanesi, Güven Hastanesi, Eryaman Hastanesi, Bayındır Hastanesi, Başkent Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesidir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası araştırırken diğer dikkat etmeniz gereken konular:

 • Ailenizde kimlerin sigortalanacağı ve kişi sayısı
 • Sağlık planı tipi – Sadece yatarak veya “ayakta + yatarak” planlar
 • Teminatların limiti
 • Muafiyet ve bekleme süreleri
 • Hastane ağı
 • Tamamlayıcı sigorta fiyatları
 • Tamamlayıcı sağlık sigortası şartları – satın almadan önce poliçe özel şartlarına göz atarak aklınıza takılan kısmı kesinlikle sigortacınıza sorun.

Yukarıda sıraladığımız maddeleri göz önünde bulundurarak, sizin için en uygun tamamlayıcı sağlık sigortası seçimini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Blog’dan Seçmeler

Aile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Alırken Bilmeniz Gerekenler

Aile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Alırken Bilmeniz Gerekenler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortalalarının ailelere özel kampanyalarından haberdar olun.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında 6 Önemli Yorum

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında 6 Önemli Yorum

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında merak edilenlere yazımızda cevap bulun.
Çocuklar için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Çocuklar için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Çocuklar için Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırırken nasıl seçim yapmak gerekir?
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Evde Bakım Hizmeti

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Evde Bakım Hizmeti

Hangi sağlık sigortaları evde bakım hizmeti desteği veriyor?
Sağlık sigortaları için size nasıl
yardımcı olabiliriz?