Zurich Sigorta Evcil Hayvan Sigortası

Zurich Sigorta Neşeli Patiler Sigortası'nın geniş kapsamlı teminatları ve anlaşmalı veteriner klinikleri sayesinde; evcil hayvanınızın birçok sağlık problemini güvence altına alabilir, uygun fiyatlarla bütçenizi koruyabilirsiniz.

Zurich Sigorta'nın uzun yıllara dayanan deneyimi, bu kez Türkiye'nin ilk geniş kapsamlı evcil hayvan sigortası olan Neşeli Patiler ile evcil hayvanlarınız için güvence sağlıyor. Kedi ve köpekleriniz için özel olarak hazırlanmış tedavi ve ücretsiz bakım hizmetleri ile hem can dostlarınıza, hem de bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Bütçe ve ihtiyaçlarınıza uygun olan alternatifler arasından seçeceğiniz paket ile özenle seçilmiş olan anlaşmalı veteriner kliniklerinde sadece katılım payı ödeyerek sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sigortanızın başladığı günden itibaren evcil hayvanınızın karşılaşabileceği acil sağlık sorunları için evinize en yakın anlaşmalı klinikte gönül rahatlığı ile tedavi ettirebilirsiniz.

Zurich Neşeli Patiler Sigortası Teminatları 

Zurich Evcil Hayvan Sigortası; 6 aydan büyük, 10 yaşından küçük kedilerinizin ve 6 aydan büyük, 8 yaşından küçük köpeklerinizin sağlığını güvence altına alarak, uzman veteriner hekimlik hizmetinden yıl boyunca faydalanmanızı sağlar. 

Neşeli Patiler sigortası kapsamında; evcil hayvanınızın acil sağlık ihtiyaçları dahil olmak üzere yaşayabileceği pek çok sağlık sorununda yatarak ve ayakta tedavi masrafları, anlaşmalı veteriner kliniklerinde poliçeniz dahilinde %80'i sigorta şirketi, %20'si ise sigortalı tarafından karşılanır.

Yatarak Tedavi Teminatı: Bu teminat dahilinde 24 saatten uzun süren ve hastanede yatış gerektiren cerrahi ameliyat, dahili muayene işlemleri; evcil hayvanınızın müşahede altında olması gereken tedavi veya tetkik gerektiren durumlarda yapılan küçük müdahale işlemleri karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Bu teminat dahilinde 24 saatten kısa süren tedavilerde; veteriner muayenesi, modern tanı yöntemleri ve röntgen, tahlil gibi tetkiklerin laboratuvar hizmetleri ve tedavide kullanılan ilaçlar poliçe limitleri kapsamında karşılanır.

Üçüncü Şahıs Sorumluluk Teminatı: Bu teminat dahilinde; evcil hayvanınızın üçüncü şahıslara, başka kedi veya köpeklere verebileceği her türlü bedeni zararın sigortalıdan talep edilmesi durumunda, verilen hasar sigorta şirketi tarafından sigorta limitleri kapsamında karşı tarafa ödenir.

Teminatlar Standart Paket (Acil Durumlar) Premium Paket (Acil Durumlar+Hastalıklar) Katılım Payı
Yatarak Tedavi 22.500 TL 30.000 TL %20
Ayakta Tedavi Yatarak tedavi teminatı limitinden kullanılır. 15.000 TL %20
Üçüncü Şahıs Sorumluluk 7.500 TL 15.000 TL %0
Kapsanan Örnek Hastalıklar Zehirlenme, alerjik şok, yüksekten düşme, nöbet geçirme, 1 günden uzun süren kusma ve ishal Standart paketteki hastalıklara ek; deri hastalıkları, idrar yolu enfeksiyonu, böbrek taşı, mide dönmesi, ülser, gastrit, kanser, orta ve dış kulak iltihabı -
Tablo Tarih: 12.06.2024- Zurich Sigorta Evcil Hayvan Sigortası teminat kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Not: Standart Paket, evcil hayvanınızın 1 günden uzun süren kusma ve ishal, yüksekten düşmesi gibi acil durumdaki tedavilerini karşılar. Acil sağlık problemlerinde, sigortanızı aldığınız günden 1 hafta sonra, tedavide kullanılan ilaçlar ve küçük müdahale gibi durumlar paket kapsamındaki limitleriniz dahilinde karşılanır.

Premium Paket, yukarıda belirtilen acil durumlar dahil olmak üzere deri hastalıkları, idrar yolu enfeksiyonu ve kanser gibi birçok hastalığın masrafları poliçenizin limiti dahilinde karşılar. Bu pakette acil durum dışı tedaviler için 3 ay bekleme süresi bulunmaktadır.

Neşeli Patiler Sigortası genel şartları, Hayvan Hayat Sigortası genel şartlarına tabidir.

Zurich Neşeli Patiler Sigortası Ek Teminatları

Neşeli Patiler Evcil Hayvan Sigortası yaptırmanız durumunda, Zurich Sigorta'nın sunduğu ek teminatlardan yararlanabilirsiniz. Bu teminatlar sizden herhangi bir ücret talep edilmeden, sigorta poliçenize hediye olarak daha yüksek standartta hizmet alabilmeniz için eklenmektedir.

Mikroçip Takılması: Evcil hayvanınızı korumak için hep yanınızda olan Zurich Pet Sigortası ile sigortanın teminatlarından yararlanabilmeniz için ön koşul olan mikroçipi, anlaşmalı veteriner kliniği ağında ücretsiz olarak taktırabilirsiniz.

Evcil hayvanınızın tedavi olabilmesi için, veteriner hekim muayene eder ve mikroçip kontrolünü yapar. Mikroçip, Zurich evcil hayvan sigortasını satın alır almaz takılabileceği gibi, poliçe kapsamında hizmet almadan önce de takılabilmektedir. 

Pet Kuaför Hizmeti: Göz ve kulak bakımı, yıkama ve tırnak kesimi hizmetlerinden ayrı ayrı yılda bir defa ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Veteriner Hekime Danışma: Evcil hayvanınız ile ilgili aklınıza takılan soruları veteriner hekimlere sormak için 0850 275 75 00 no'lu telefonu arayabilirsiniz.

Zurich Anlaşmalı Veteriner Kliniği Ağı (Anlaşmalı Hastaneler) 

Zurich Evcil Hayvan Sigortası anlaşmalı veterinerler; poliçenizdeki teminatları sadece %20 katılım payı ödeyerek kullanabileceğiniz veterinerlik hizmeti sunan klinik ağlarını ifade eder. Zurich Evcil Hayvan Sigortası sadece Zurich Sigorta'nın anlaşmalı olduğu veteriner kliniklerinde geçerlidir.

Sigortanızdan faydalanmak için öncelikle İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Muğla ve Sakarya illerinde hizmet veren ve size en yakın olan Zurich Anlaşmalı Veteriner Kliniği Ağı'na gitmeniz gerekir. Evcil hayvanınızın mikroçipi varsa Zurich anlaşmalı veteriner klinik ağına giderek mikroçip numaranızı bildirerek poliçenizden yararlanabilirsiniz. 

Zurich Neşeli Patiler Sigortası Fiyatları 

Zurich Neşeli Patiler Evcil Hayvan Sigortası fiyatları; tercih edeceğiniz  teminat kapsamı ve teminat limitlerine göre farklılık gösterir.  

Zurich Evcil Hayvan Sigortası Standart Paketin yıllık fiyat 2.436 TL, Premium Paketin fiyatı ise 5.220 TL'dir. 12 ay taksitle ödeme imkanı da bulunmaktadır. 

Zurich Sigorta Evcil Hayvan Sigortası hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için 02163684545 no'lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Yanı sıra evcil hayvan sigortası şirketleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 29 Aralık 2023 Cuma

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta Pati Sigortası ile can dostunuzun acil sağlık ihtiyaçlarını, anlaşmalı veteriner kliniklerinde avantajlı fiyatlarla güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Evcil dostlarımızın acil sağlık sorunları, yatarak tedavi ve veteriner ihtiyaçları anlaşmalı veteriner kliniklerinde Allianz Sigorta güvencesi altında!

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta Patim Güvende ile kedi veya köpeğinizin acil tedavilerini, muayene, tahlil, tetkik ve yatarak tedavi olmasına yönelik tüm işlemleri poliçe kapsamında güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Sigorta Can Dostum sigortası ile evcil hayvanlarımızın acil sağlık ihtiyaçlarını teminat altına alabilir ve bütçenizi koruma altına alıyoruz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Köpek ve kedi dostlarımızın yaşayabileceği sağlık sorunlarının tedavi masrafları için güvence sağlayan Axa Sigorta, anlaşmalı ve anlaşmasız veteriner kliniklerinde konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın