Generali Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

İhtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen Generali tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde limitsiz yatarak tedavi ve limitli ayakta tedavi teminatından hemen faydalanabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Generali Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK ve Generali Sigorta anlaşmalı özel sağlık kurumlarında sağlık hizmeti almanıza olanak sağlar. Generali TSS ile beklenmedik sağlık sorunları sigorta kapsamına alınır; özel hastanelerde SGK'nın ödediği tutarı aşan tedavi masraflarının karşılanmasını mümkün kılar.

Generali Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları, geçerli olduğu anlaşmalı hastaneleri, fiyatları ve diğer sunduğu avantajlar hakkında pek çok detayı yazımızda bulabilirsiniz.

Generali Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Generali tamamlayıcı sağlık sigortası temelde 2 teminattan oluşur; yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatı. 

  • Yatarak Tedavi Teminatı: Doktorun, hastalığın tedavisi için cerrahi ya da dahili bir müdahale talep etmesi sonucu, hastanın yatarak yapılan tedavilerini kapsar. Yatarak yapılan müdahaleler, sigorta şirketi tarafından karşılanır. Ameliyat, küçük müdahale, diyaliz, kemoterapi, radyoterapi, koroner anjiyografi masrafları limitsiz karşılanır. Suni uzuv 20.000 TL ve  ameliyat malzeme 30.000 TL limitle poliçe kapsamında yer alır. Standart tek kişilik oda, yemek ve refakatçi giderleri de poliçe kapsamında karşılanır.
  • Ayakta Tedavi Teminatı: Sağlık sorunu nedeniyle kişinin hastaneye başvurması neticesinde, doktor tarafından yapılan muayeneler ve doktorun tanı/tedavi için istediği tetkikler ayakta tedavi teminatı altında değerlendirilir. Bu teminatta hastaneye yatış söz konusu değildir; yalnızca ayakta yapılan müdahaleler ve doktor muayenesini kapsar.Generali Sigorta ayakta tedavi kapsamında; 6, 8, 10 veya 12 adet doktor muayene limiti seçebilirsiniz. Fizik tedavi teminatı yıllık 30 seans ile sınırlıdır. 

Generali Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Generali Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Generali Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı hastaneler; Generali Sigorta'nın sözleşme yapmış olduğu sağlık kurumları ile kurum bünyesinde kadrolu olarak görev alan doktorlar ve hastaneleri ifade eder. 

Sağlık güvencenizi yalnızca Generali'nin anlaşmalı hastanelerinde kullanabilirsiniz. Generali Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı hastaneler ağına ulaşmak için linki tıklayınız.

Generali Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Generali tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; doğum tarihi, cinsiyet, ikamet edilen şehir ve teminat kapsamına göre belirlenir. Aşağıdaki teklif formunu doldurarak Generali tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını hemen görüntüleyebilir, diğer sigorta şirketleri ile tek ekranda karşılaştırabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Generali TSS Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Generali tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmanın pek çok avantajı bulunur. Bunlardan birkaçını maddeler halinde özetleyelim.

  • İhtiyaca Göre Kapsam Seçeneği: Modüler yapısı ile Generali TSS, kişinin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilir. 
  • Yüksek Standartlı Sağlık Hizmeti: Özel sağlık sigortalarından çok daha uygun fiyata, özel hastanede tedavi imkânı mevcuttur. Bu sayede sıra beklemeden, zaman kaybetmeden sağlık hizmeti alınabilir ve tedaviye bir an önce başlanabilir.
  • Yenileme Garantisi: Generali Sigorta ile 4 yıl boyunca kesintisiz anlaşma yapılması durumunda, kişi yenileme garantisi hakkına kavuşur. Yenileme garantisi hakkına sahip olmak için 49 yaşından önce sigorta yaptırılmalıdır. 
  • Aile Üyelerine İndirim Hakkı: Generali tamamlayıcı sağlık sigortası aile paketlerinden yararlanabilir ve her bir aile üyesi için %10 indirim hakkına sahip olabilirsiniz. Böylelikle yalnızca kendiniz değil, uygun primlerle aile üyelerinizi de sigorta kapsamına dahil edebilirsiniz.
  • Taksitli Ödeme İmkânı: Dilerseniz primlerinizi taksitli olarak ödeyebilirsiniz. 12 taksitli prim ödeme kolaylığının yanı sıra peşin ödeme imkânı da mevcuttur.
  • Geniş Anlaşmalı Kurum Ağı: Generali Sigorta anlaşmalı hastaneler ağı ile hemen her coğrafi bölgede sağlık hizmeti almak mümkündür. 

Generali TSS Ömür Boyu Yenileme Garantisi Var mı?

Generali TSS yenileme garantisi sunar. Bunun için 4 yıl boyunca kesintisiz bir şekilde Generali Sigorta'dan sağlık poliçesi yaptırılma şartı aranır. 4 yılın sonunda artık kişi, yenileme garantisi hakkını kazanmış olur.

Generali TSS Teklifi Nasıl Alınır?

Tamamlayicisaglik.com üzerinden Generali Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi alabilirsiniz. Bunun için;

  • 0216 368 45 45 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
  • Sitemizde bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sigorta danışmanlarımız aklınıza takılan soruları cevaplamak ve size özel teklif çalışmak için sizi arayacaklar.

Yayımlanma Tarihi: 10 Haziran 2024 Pazartesi

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

MetLife Sigorta

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak; SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden yatarak ve ayakta gerçekleşecek tedavileriniz için %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın