Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını Keşfetmeye Başla

Sigorta şirketleri ile anlaşmalı sağlık kurumlarını kolayca listeleyebilir, size en yakın anlaşmalı sağlık kurumunu hızlıca keşfedebilirsiniz!

Anlaşmalı Hastaneler
Türkiye genelinde anlaşmalı tüm kurumları listele

Türkiye’deki Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını Kolayca Listeleyin

17 sigorta şirketinin Türkiye’deki tüm anlaşmalı sağlık kurumlarını tek ekranda inceleyebilirsiniz. Nasıl mı?

1

En yakın anlaşmalı sağlık kurumlarını keşfedin.

Sadece ürün ve şehir seçerek anlaşmalı sağlık kurumlarını görebilir, araştırmanızı "Detaylı Arama" özelliğini kullanarak kriterlerinize daha uygun hale getirebilirsiniz.

2

Sağlık kurumunu detaylı inceleyin.

Hastane, tıp merkezi, fizik tedavi merkezi ve daha birçok özel sağlık kurumunun anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerini görebilir, harita üzerindeki konumuna ve iletişim bilgisine hızlıca ulaşabilirsiniz.

3

Anlaşmalı sigorta şirketlerini listeleyin.

Özel sağlık sigortası, doğum sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası yapan sigorta şirketlerini, ürün ve network ayrımına göre filtreleyerek anlaşmalı sağlık kurumlarını listeleyebilirsiniz. Dilerseniz ilginizi çeken sigorta şirketinden hemen teklif alabilirsiniz.

4

Sigorta Şirketlerini Karşılaştırın.

Sigorta şirketlerinin anlaşmalı oldukları ortak kurumları görüntüleyebilir, listelerindeki toplam kurum sayısına göre karşılaştırabilirsiniz.

5

Hastanenizi Bulun, Randevu Alın.

Tercih ettiğiniz sağlık kurumu ile sigorta şirketinin anlaşmalı olduğunu teyit ettikten sonra sayfamız üzerinden kurum ile iletişime geçebilir, randevunuzu hızlıca oluşturabilirsiniz.

Anlaşmalı Hastaneler

Hızlı

17 sigorta şirketinin Türkiye genelindeki anlaşmalı sağlık kurumları listesi anında karşınızda!

Kolay

Geliştirilmiş filtreler sayesinde aradığınız sağlık kurumunu ve anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerini kolayca bulabilirsiniz.

Yalın

Sağlık sigortaları ve network yapıları ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizin için sadeleştirerek bir araya topluyor, tek seferde karşınıza getiriyoruz.

Güvenilir veriler

Sigorta şirketlerinden aldığımız bilgileri gün aşırı kontrol ediyor, datamızı daima güncel tutarak size sunuyoruz.

Bilmeniz gerekenler

Tüm detayları teklif sayfamızda karşılaştırabilir, aklınıza takılanları sigorta uzmanlarımızla konuşabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Sağlık sigortasının hangi hastanede geçerli olduğu kullandığınız poliçe türüne göre değişiklik gösterir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK ve sigorta şirketi ile anlaşmalı hastanelerde geçerlidir. Özel sağlık sigortası, sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu hastanelerde geçerlidir ve kurumun SGK ile anlaşmalı olma zorunluluğu yoktur.

Doğum sigortasının geçerli olduğu hastaneler tercih edilen poliçe türüne göre değişiklik gösterir. Çünkü doğum sigortası tamamlayıcı sağlık ve özel sağlık sigortası kapsamına eklenen bir ek teminattır. Özel sağlık sigortası kapsamına eklenmiş bir doğum teminatınız varsa sigorta şirketi ile anlaşmalı sağlık kurumlarında doğum için poliçenizi kullanabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenize eklenmiş bir doğum teminatınız varsa sigorta şirketi ve SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarında poliçenizi kullanabilirsiniz.

Sayfamızdan ürün ve şehir seçerek; sahip olduğunuz sağlık poliçesinin geçerli olduğu anlaşmalı sağlık kurumlarını listeleyebilir, harita üzerinden konumlarını görebilir ve filtreleri kullanarak araştırmanızı kişiselleştirebilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler kapsamında yer alan Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve daha birçok anlaşmalı özel sağlık kurumunu sayfamızdan listeleyebilir, harita üzerinden konum bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sigorta şirketlerinin network yapıları ile ilgili verdiğimiz bilgileri okuduktan sonra anlaşmalı sağlık kurumları listesini network tercihi yaparak filtreleyebilirsiniz.

Özel sağlık sigortanızın geçerli olduğu kurumlar anlaşmalı sağlık kurumu statüsündedir, poliçenizde yazan limit ve katılım payı oranına göre sigorta şirketi tedavi masraflarınızı doğrudan sağlık kurumuna öder. Ayrıca özel sağlık sigortalarında anlaşmasız sağlık kurumları için de belirlenmiş bir limit ve katılım payı oranı olabilir. Özel sağlık sigortanızı anlaşmasız sağlık kurumlarında kullanmak isterseniz; önce tedavi masraflarınız ile ilgili oluşan tutarı hastaneye siz ödersiniz, daha sonra gerekli belgeleri ve faturanızı sigorta şirketine iletip geri ödeme alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK ve sigorta şirketi ile sözleşmesi olan sağlık kurumlarında geçerlidir. Ayrıca tamamlayıcı sağlık sigortası SGK ile branş bazlı anlaşmalı olan özel hastanelerde de kullanılabilir. Ancak SGK ve sigorta şirketi ile anlaşmalı olmayan kurumlar "Anlaşma Harici Sağlık Kurumu" statüsündedir, tamamlayıcı sağlık poliçesi bu kurumlarda geçerli değildir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneleri, sigorta şirketlerinde farklı network seçenekleri ile sunulmaktadır. Sayfamızdan tamamlayıcı sağlık sigortası yapan sigorta şirketlerinin network yapıları hakkında detaylı bilgiyi bulabilir, size en uygun networkü seçerek anlaşmalı hastaneleri listeleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz networkte bulunan kurumları harita üzerinde de görebilir, bulunduğunuz konuma en yakın sağlık kurumlarını keşfedebilirsiniz.

Anlaşmalı sağlık kurumuna gitmek neden önemlidir?

Bir hastalık veya kaza sonucu özel bir hastanede tedavi görmeniz durumunda tedavi masraflarınızın sigorta şirketi tarafından direkt hastaneye ödenmesi için anlaşmalı sağlık kurumlarından birini tercih etmeniz gerekir.

Sağlık sigortası özel şartlarına istinaden; sigorta şirketi ile anlaşması bulunmayan kurumlarda oluşacak tedavi masrafları hiç karşılanmayabilir, farklı oranlarda karşılanabilir veya tüm masrafları önce hastaneye siz ödeyip sonradan sigorta şirketinden geri ödeme alabilirsiniz. Çünkü anlaşmasız sağlık kurumları için uygulanan prosedür, tercih ettiğiniz sigorta şirketi ve ürüne göre farklılık göstermektedir.

Tamamlayicisaglik.com’da listelenen anlaşmalı sağlık kurumlarına ait bilgiler güvenilir mi?

Sayfamızda sunulan tüm bilgi ve anlaşmalı kurum listeleri bilgilendirme amaçlıdır. Söz konusu içerikler sigorta şirketleri tarafından sağlanan kamuya açık bilgilerden derlenmekte ve güncellenmektedir. Herhangi bir sağlık kuruluşuna başvurmadan önce, sigorta şirketinizin anlaşmasının geçerliliğini teyit etmenizi öneririz. Yaşanabilecek aksaklıklardan tamamlayicisaglik.com sorumlu değildir.

Sigorta Rehberinden Seçmeler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

17 Eylül, Perşembe

Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler; kişinin tamamlayıcı sağlık poliçesini %100 kullanabileceği sağlık kurumlarını ifade eder.

Yazının tamamını oku