tamamlayicisaglik.com

Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını Keşfetmeye Başla

Sigorta şirketleri ile anlaşmalı sağlık kurumları sadece bir tık uzağınızda! İster hızlı ister detaylı arama yapın, size en yakın anlaşmalı sağlık kurumuna kolayca ulaşın!

Anlaşmalı Hastaneler
Türkiye genelinde anlaşmalı tüm kurumları listele

Türkiye’deki Anlaşmalı Sağlık Kurumlarına Hemen Ulaşın

17 sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu sağlık kurumlarını kolayca arayın, ihtiyacınız olan tüm güncel bilgilere tek ekrandan ulaşın! Nasıl mı?

1

Size En Yakın Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını Keşfedin

Sigorta tipini ve şehir bölümünü seçerek hızlı bir şekilde anlaşmalı sağlık kurumlarını listeleyebilirsiniz. “Detaylı Arama” özelliğini kullanarak arama kriterlerinize en uygun sonuçları görebilirsiniz.

2

Anlaşmalı Sağlık Kurumu Hakkında Detaylı Bilgi Edinin

Hastane, tıp merkezi, fizik tedavi merkezi gibi birçok özel sağlık kurumu hangi sigortalar ile anlaşmalı, hemen öğrenebilirsiniz. Anlaşmalı sağlık kurumlarının adres, telefon ve harita bilgilerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

3

Anlaşmalı Sigorta Şirketlerini İnceleyin

Özel sağlık, doğum ve tamamlayıcı sağlık sigortası hizmetleri veren sigorta şirketlerini, sigorta ve network tipine göre filtreleyerek hangi sağlık kurumlarıyla anlaşmalı olduklarını kolayca listeleyebilirsiniz. İlginizi çeken sigorta şirketinden veya hepsinden hemen teklif alabilirsiniz.

4

Sigorta Şirketlerini Anlaşmalı Kurumlara Göre Karşılaştırın

Hangi sigorta şirketi, hangi sağlık kurumlarıyla anlaşmalı? Sigorta şirketlerini, toplam kurum sayılarına göre karşılaştırabilir; size en uygun sigorta şirketini bulabilirsiniz.

5

Anlaşmalı Sağlık Kurumundan Hemen Randevu Alın

Sigorta şirketiniz ile anlaşmalı sağlık kurumunuzu seçtikten sonra, aynı sayfa üzerinden kurumla iletişime geçerek hızlıca randevu alabilirsiniz.

Anlaşmalı Hastaneler

Hızlı

Sigorta şirketlerinin Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu yüzlerce sağlık kurumu, anında listelensin!

Kolay

Geliştirilmiş arama filtreleri sayesinde aradığınız sağlık kurumunun anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerini kolayca bulun!

Anlaşılır

Sağlık sigortaları ve network yapıları size karmaşık gelmesin! Bilmeniz gereken her şey, en anlaşılır şekilde, tek seferde karşınıza gelsin!

Güncel

Sigorta şirketlerinden aldığımız bilgileri, gün aşırı kontrol ederek datamızı sürekli güncel tutuyoruz. Her aramanızda, en güncel ve güvenilir verilere ulaşın!

Bilmeniz gerekenler

Tüm detayları teklif sayfamızda karşılaştırabilir, aklınıza takılanları sigorta uzmanlarımızla konuşabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Sağlık sigortasının hangi hastanede geçerli olduğu kullandığınız poliçe türüne göre değişiklik gösterir. Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK ve sigorta şirketi ile anlaşmalı hastanelerde geçerlidir. Özel sağlık sigortası, sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu hastanelerde geçerlidir ve kurumun SGK ile anlaşmalı olma zorunluluğu yoktur.

Doğum sigortasının geçerli olduğu hastaneler tercih edilen poliçe türüne göre değişiklik gösterir. Çünkü doğum sigortası tamamlayıcı sağlık ve özel sağlık sigortası kapsamına eklenen bir ek teminattır. Özel sağlık sigortası kapsamına eklenmiş bir doğum teminatınız varsa sigorta şirketi ile anlaşmalı sağlık kurumlarında doğum için poliçenizi kullanabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenize eklenmiş bir doğum teminatınız varsa sigorta şirketi ve SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarında poliçenizi kullanabilirsiniz.

Sayfamızdan ürün ve şehir seçerek; sahip olduğunuz sağlık poliçesinin geçerli olduğu anlaşmalı sağlık kurumlarını listeleyebilir, harita üzerinden konumlarını görebilir ve filtreleri kullanarak araştırmanızı kişiselleştirebilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler kapsamında yer alan Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve daha birçok anlaşmalı özel sağlık kurumunu sayfamızdan listeleyebilir, harita üzerinden konum bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sigorta şirketlerinin network yapıları ile ilgili verdiğimiz bilgileri okuduktan sonra anlaşmalı sağlık kurumları listesini network tercihi yaparak filtreleyebilirsiniz.

Özel sağlık sigortanızın geçerli olduğu kurumlar anlaşmalı sağlık kurumu statüsündedir, poliçenizde yazan limit ve katılım payı oranına göre sigorta şirketi tedavi masraflarınızı doğrudan sağlık kurumuna öder. Ayrıca özel sağlık sigortalarında anlaşmasız sağlık kurumları için de belirlenmiş bir limit ve katılım payı oranı olabilir. Özel sağlık sigortanızı anlaşmasız sağlık kurumlarında kullanmak isterseniz; önce tedavi masraflarınız ile ilgili oluşan tutarı hastaneye siz ödersiniz, daha sonra gerekli belgeleri ve faturanızı sigorta şirketine iletip geri ödeme alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK ve sigorta şirketi ile sözleşmesi olan sağlık kurumlarında geçerlidir. Ayrıca tamamlayıcı sağlık sigortası SGK ile branş bazlı anlaşmalı olan özel hastanelerde de kullanılabilir. Ancak SGK ve sigorta şirketi ile anlaşmalı olmayan kurumlar "Anlaşma Harici Sağlık Kurumu" statüsündedir, tamamlayıcı sağlık poliçesi bu kurumlarda geçerli değildir.

Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneleri, sigorta şirketlerinde farklı network seçenekleri ile sunulmaktadır. Sayfamızdan tamamlayıcı sağlık sigortası yapan sigorta şirketlerinin network yapıları hakkında detaylı bilgiyi bulabilir, size en uygun networkü seçerek anlaşmalı hastaneleri listeleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz networkte bulunan kurumları harita üzerinde de görebilir, bulunduğunuz konuma en yakın sağlık kurumlarını keşfedebilirsiniz.

Anlaşmalı sağlık kurumuna gitmek neden önemlidir?

Bir hastalık veya kaza sonucu özel bir hastanede tedavi görmeniz durumunda tedavi masraflarınızın sigorta şirketi tarafından direkt hastaneye ödenmesi için anlaşmalı sağlık kurumlarından birini tercih etmeniz gerekir.

Sağlık sigortası özel şartlarına istinaden; sigorta şirketi ile anlaşması bulunmayan kurumlarda oluşacak tedavi masrafları hiç karşılanmayabilir, farklı oranlarda karşılanabilir veya tüm masrafları önce hastaneye siz ödeyip sonradan sigorta şirketinden geri ödeme alabilirsiniz. Çünkü anlaşmasız sağlık kurumları için uygulanan prosedür, tercih ettiğiniz sigorta şirketi ve ürüne göre farklılık göstermektedir.

Tamamlayicisaglik.com’da listelenen anlaşmalı sağlık kurumlarına ait bilgiler güvenilir mi?

Sayfamızda sunulan tüm bilgi ve anlaşmalı kurum listeleri bilgilendirme amaçlıdır. Söz konusu içerikler sigorta şirketleri tarafından sağlanan kamuya açık bilgilerden derlenmekte ve güncellenmektedir. Herhangi bir sağlık kuruluşuna başvurmadan önce, sigorta şirketinizin anlaşmasının geçerliliğini teyit etmenizi öneririz. Yaşanabilecek aksaklıklardan tamamlayicisaglik.com sorumlu değildir.

Sigorta Rehberinden Seçmeler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

17 September, Thursday

Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler; kişinin tamamlayıcı sağlık poliçesini %100 kullanabileceği sağlık kurumlarını ifade eder.

Yazının tamamını oku