HDI Sigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası

HDI Sigorta, Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ile beklemediğiniz anlarda başınıza gelebilecek sağlık maliyetlerini güvence altına alır. HDI Sigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortasının teminat kapsamı ve limitleri, ikamet izni başvurusunda istenen sağlık sigortasına uygundur.

Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

HDI Yabancılara Özel Sağlık Sigortası; ülkemizde mesleki veya öğrenim gibi nedenler ile oturma izni almak isteyen yabancı uyruklu kişilerin sağlık hizmetlerinden faydalanmasını sağlayan, ikamet izni başvurusu öncesinde edinmesi zorunlu olan bir sağlık sigortasıdır. 

Bahsi geçen bu sağlık sigortası; yatarak ve ayakta tedavi teminatları kapsamında, Sağlık Sigortası Genel ve Özel Şartlarına bağlı olarak, sigorta süresi içinde oluşabilecek sağlık giderleri için güvence sunmaktadır.

HDI Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününü de incelemenizi tavsiye ederiz.

HDI Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Teminatları

HDI Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Teminatları; poliçeniz kapsamında alacağınız hizmet güvencelerini ifade etmektedir. Bu güvencelerden yatarak tedavi teminatı, 24 saatten fazla olmak kaydıyla hastane yatış tedavilerini; ayakta tedavi teminatı, 24 saatten kısa süren muayene benzeri tedavileri ödemektedir.

Yatarak Tedavi Teminatı: Ameliyat vb. durumlarda hastanede yatış gerektiren tedaviler için, yatış ve çıkış tarihleri içerisinde alınacak doktor, oda yemek, refakatçi ve ameliyathane gibi hizmetlere ait masraflar bu teminat kapsamında sayılmaktadır. 

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdehale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 5.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Koroner Anjiyografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyotereapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek, Refakatçi 180 gün
Yapay Uzuv Ameliyat bedelinin 1/3'ü ile sınırlıdır.
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 23.02.2023- HDI Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatış gerektirmeyen kontrol veya hastalık gibi durumlarda, muayene ve teşhis sürecinde alınacak hizmet giderleri bu teminat kapsamında temin edilmektedir. Ayakta tedavi teminatları şu hizmetleri karşılamaktadır:

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 5.000 TL
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 23.02.2023- HDI Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

HDI Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

HDI Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler; sigorta şirketi ile sağlık kuruluşu arasında sözleşme bulunan, anlaşma sağlanan sağlık giderlerini şirketten tahsil eden hastane, eczane ve özel doktor muayenehanelerini temsil etmektedir. Anlaşmalı sağlık kurumları; anlaşması bulunmayan hastanelere göre daha yüksek karşılama oranı ve daha düşük sigortalı katkı payı imkânı sunmaktadır.

HDI Sigorta anlaşmalı hastane ağına buradan ulaşabilir; tedavi olabileceğiniz kurumları kolayca öğrenebilirsiniz.

HDI Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları

Yabancı Sağlık Sigortası fiyatları; sigortalanacak bireylerin sağlık durumu, ikamet edeceği süre aralığı, yaşı ve seçilen poliçe kapsamına göre belirlenerek, değişkenlik gösterebilmektedir. HDI Sigorta'nın güncel fiyatlarına ulaşmak için Yabancı Sağlık Sigortası linkine tıklayabilir, kolayca teklif alabilir; diğer sigorta şirketleri ile de karşılaştırma sağlayabilirsiniz.

Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Doğum Sigortası hakkında detaylı bilgiyi kaleme aldığımız yazımız da ilginizi çekebilir.

Yayımlanma Tarihi: Invalid date

Güncellenme Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta’nın yabancılara özel sağlık sigortası sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sağlığınız Ak Sigorta'nın güvencesi altında!

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz yabancı sağlık sigortası ile yatarak ve ayakta tedavi masrafları anlaşmalı sağlık kurumlarında güvence altında! Spor, güzellik, diş ve optik hizmetlerinden de Allianz'a özel indirimler ile faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ankara Sigorta

Ankara Sigorta Yabancılar için Eko Sağlık Sigortasından Türkiye'de yaşamak için ikamet izni başvuru yapacak herkes yararlanabilir. Türkiye'de kalındığı süre boyunca oluşabilecek sağlık riskleri de güvence altına alınmış olur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ile oturma veya ikamet izni başvurusu yapabilir, geniş kapsamlı teminatlarıyla da sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

İkamet izni talebinde bulunan kişiler için oluşturulmuş Axa yabancı sağlık sigortasından 0-55 yaş aralığında olan herkes faydalanabilir. Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatına ek olarak Covid-19 ile ilgili tüm tedavi hizmetleri de poliçe kapsamındadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin mecburi yaptırması gereken sağlık sigortasından 0-65 yaş aralığındaki herkes yararlanabilir. Demir Sigorta'nın geniş ve seçkin teminat kapsamı ile Türkiye sınırları içinde sağlığınız güvende!

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Yabancı Uyruklulara Özel Turuncu Sağlık Sigortası sayesinde yatarak ve ayakta tedavi için gerekli olan sağlık harcamalarını teminat altına alabilir, Türkiye'de ikamet izni almak için başvuru yaptığınızda poliçenizi evraklarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Yabancılara Özel Sağlık Sigortası, 0-70 yaş arası yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde yaşayabilmesi ve sağlığını teminat altına alabilmesi için yaptırması gereken bir sigortadır. Magdeburger Sigorta, 0-18 yaş arası çocuklara tek başına poliçe yaptırma imkanı da sunmaktadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta; Türkiye’de yaşamak, eğitim almak veya çalışmak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar için ihtiyaca uygun yabancı sağlık sigortası ile tedavi masraflarını güvence altına alır. Geniş kapsamlı teminat yapısı ve anlaşmalı sağlık kurumlarından faydalanmak için Ray Sigorta'dan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta, Türkiye'de yaşamak isteyen yabancı misafirlerimizin kendilerini güvende hissetmesi için geniş kapsamlı teminatlar sunmaktadır. Hem ikamet izni başvurusunda kullanmak hem de sağlığınızı Türkiye sınırları içinde güvence altına almak için Sompo Sigortadan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta, kısa dönem ikamet izni başvuruları için yaptırılması zorunlu olan özel sağlık sigortasını bütçeye uygun bir şekilde sunmaktadır. Sağlık sigortası genel şartları ve özel şartlarına istinaden poliçede belirtilen teminat kapsamı ve limitleri doğrultusunda sağlık riskleri de güvence altındadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın