Axa Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 9 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

user-avatar

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz. Axa Sigorta 9 farklı plan seçeneği ile sigortalılarının ihtiyaçlarına cevap verir.

Axa Sağlığım Sigortasının Kristal, Altın veya Platin paketlerinden 0-59 yaş aralığında olan herkes yararlanabilir. 18 yaşından küçük olanlar için bireysel poliçe düzenlenemez. Aile poliçesi içinde yer almaları gerekmektedir.

Axa Sağlığım Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Hastanede 24 saati aşan cerrahi veya dahili yatış masraflarınız, ameliyathane, anestezi, ilaç, patoloji tetkikleri, radyolojik inceleme ve görüntüleme, oda–yemek, refakatçi ve diğer zorunlu tıbbi hizmetler yatarak tedavi teminatı kapsamındadır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 25.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 60.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 15 seans
Tablo Tarih: 30.01.2023- Axa Özel Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatarak tedavi teminatına ek olarak alınır ve hastanede yatmayı gerektirmeyen durumlar için kullanılır. Hastalık nedeni ile ihtiyaç duyulan muayene ve tanı işlemlerine ait masraflar ayakta tedavi teminatından karşılanır. Ayrıca tetkik amaçlı hastaneye yatış yapıldığında doktor muayenesi ve teşhis işlemleri de ayakta tedavi teminattan karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 5.000 TL veya diğer limit seçenekleri
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 30.01.2023- Axa Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Axa Sağlığım Sigortası yaptıran kişiler, yatarak tedavi ve ayakta tedavi kapsamına ek olarak geniş asistans seçeneklerinden yıl boyunca %100 yararlanma ayrıcalığı kazanırlar. Ayrıcalıklardan yararlanmak için sigortalıdan ekstra ücret talep edilmez.

Ambulans Hizmetleri

Sağlığım Sigortası'nın genel ve özel şartlarına bağlı kalarak ani bir hastalık, kaza veya yaralanma olduğunda sigortalının hastanelerin acil servisine sevk edilmesi için anlaşmalı ambulans hizmetleri kullanılır.

Tıbbi Bilgi ve Danışmanlık

Sigortalı, acil olsun veya olmasın sağlığı ile ilgili her konuda destek almak için Axa Sigorta Acil Yardım Hattı merkezini arayabilir. Acil Yardım Hattında bulunan ekip; sigortalının sağlık durumuna karşı nasıl önlem alması gerektiğini anlatır ve en yakın hastaneye sigortalının başvurması için tavsiye verir. Ancak bu ekip teşhis koyamaz veya ilaç önerisinde bulunamaz.

Check-up Tarama

Sigortalının tercih edeceği plana göre Axa Sigorta, Beyaz veya Mavi Check-up paketlerini poliçeye otomatik olarak ekler. Beyaz Check-up paketi ile Mavi Check-up paketi arasındaki fark yapılacak tetkiklerdir. Her iki check-up paketinden doğan masraflar sigorta şirketi tarafından %100 karşılanır.

PSA ve Mamografi Tarama

40 yaşın üstündeki kadın ve erkek sigortalılarda meme veya prostat kanserinin var olup olmadığını kontrol etmek için yapılan çekimler Axa Sigorta güvencesindedir. Sağlığım ürününün tüm plan seçeneklerinde PSA ve kontrol mamografi teminatı bulunmaktadır.

Trafik Kazası Sonrası Diş

Trafik kazası sonucu dişlerinde hasar olan sigortalıların muayene, her türlü röntgen ve ameliyatları bu teminat kapsamındadır. Bu teminat Türk Diş Hekimleri Birliği Ağız ve Diş Sağlığı Muayene ve Tedavi Ücret Tarifesi birimleri ile sınırlıdır.

Evde Bakım ve Tedavi

Axa Sigorta sigortalının evde tedavisinin gerekliliğini kontrol ettikten sonra hemşire bakımına onay verir. Axa Sigorta tarafından görevlendirilmiş hemşire; beslenme, genel vücut temizliği, ilaç verme, pansuman yapma gibi işlemlerden sorumludur. Tıbbi bakım ve cihaz masrafları poliçe kapsamında limitler dahilinde karşılanır.

Axa Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Axa Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Anlaşmalı sağlık kuruluşları; Axa Sigorta'dan poliçe almış olan sigortalılara sağlık hizmeti veren ve sigortacı ile özel anlaşması bulunan hastane, poliklinik, tanı merkezi, fizik tedavi merkezi, eczane ve doktor muayenehanelerdir.

Axa Sağlığım Sigortasının geçerli olduğu 2 adet anlaşmalı hastaneler listesi vardır. Eğer Amerikan Hastanesinde kullanabileceğiniz bir poliçe istiyorsanız A Network seçmeniz gerekmektedir. Ancak daha makul prim ödeyerek özel sağlık sigortası kullanmak istiyorsanız Eko Network tercih edebilirsiniz.

A Network: Amerikan Hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Eko Network: Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri hariç Memorial Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Axa Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Axa özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz. Bu ürün, anlaşmasız sağlık kurumlarında geçerli değildir.

Axa Sigorta Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Sigortalının ikamet ettiği adres, doğum tarihi, cinsiyeti, poliçe kapsamında var olan teminatların limiti ve tercih edilen anlaşmalı network paketi Axa özel sağlık sigortasının fiyatını belirler. Sigortalı için hesaplanan prim kredi kartına 10 taksitle ödenir.

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 10.745 TL
35 13.050 TL
45 17.283 TL
Tablo Tarih: 01.08.2022-Axa Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İzmir, ayakta tedavi limiti 4.000 TL, hastane seçimi Eko Network ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Sinan Şirin

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitimi: 18 Mart Üniversitesi İşletme 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

Groupama Sigorta, tüm Türkiye’de seçkin hastane gruplarında, 7 farklı plan seçeneği sayesinde yatarak tedavi teminatından annelik teminatına kadar geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın