Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Kişiye özel ayarlanabilen teminat yapısı ve limit seçenekleri ile Acıbadem Sigorta'dan bütçenize uygun özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Acıbadem özel sağlık sigortası sayesinde yüksek maliyetli tedavilere karşı teminat kapsamını dilediğiniz gibi genişletebilir, dilerseniz poliçenizi yurtdışında da kullanabilirsiniz.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Acıbadem özel sağlık sigortası teminatlarından 60 yaş sınırını aşmamış herkes faydalanabilir. Acıbadem özel sağlık sigortası kapsamında;

 • Hastanede yatış gerektiren tedaviler için tüm masraflar yatarak tedavi teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda karşılanır.
 • Ameliyat masrafları limitsiz; yoğun bakımda yatış 90 gün, yapay uzuv ise ameliyat bedelinin 1/3'ü ile sınırlıdır.
 • Acıbadem özel sağlık sigortası kapsamında kemoterapi, radyoterapi, diyaliz ve fizik tedavi masrafları teminat altındadır.
 • Doktor muayenesi, görüntüleme işlemleri (MR, tomografi, röntgen vs.) ve tahlil masrafları poliçe satın alırken belirlediğiniz limit ve katılım payı oranı dahilinde karşılanır.
 • Acıbadem sigorta özel sağlık sigortası kapsamında online hekimlik hizmeti alabilir ve doktorunuza online olarak anında ulaşabilirsiniz.
 • Hastanede yatarak tedavi sonlandıktan sonra tedavinin devam etmesi gerekiyorsa sağlık personelleri tarafından evde tıbbi bakım hizmeti sunulur. Evde bakım hizmeti 8 hafta ile sınırlıdır.
 • Acıbadem Kişiye Özel Sağlık Sigortası kapsamına ek prim ödeyerek; estetik, doğum, diş, check-up ve diyetisyen teminatı ekleyebilirsiniz. 
 • Acil durumlarda kişiye yerinde müdahale edilmesi veya en yakın sağlık kurumuna sevki için ambulans gönderilir. Eğer kişinin kara yolu ile en yakın hastaneye sevki mümkün değilse hava ambulansı masrafları da sigorta şirketi tarafından karşılanır.
 • 18 yaş ve üzeri olan herkes Acıbadem Sigorta'nın check-up hediyesinden faydalanabilir. 50 yaş ve üzeri olan kişilere de yılda bir kez olmak üzere kolonoskopi işlemi ücretsiz olarak yapılır.
 • Yılda 1 kez olmak koşulu ile PSA veya mamografi tetkiki ücretsizdir.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Acıbadem Kişiye Özel Sağlık Sigortasının fiyatı; kişinin sağlıklı olduğu kabul edilerek yaş, cinsiyet ve ikamet edilen şehre göre hesaplanır. Peşin veya 8 taksite varan ödeme kolaylıkları mevcuttur. Ayrıca ailecek özel sağlık sigortası yaptırıldığında %5 ekstra indirim yapılır.

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 32.229 TL
35 37.541 TL
45 50.863 TL
Tablo Tarih: 13.06.2024- Acıbadem Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
 • Örnek prim tablosu; şehir İstanbul, ayakta tedavi 3.500 TL, hastane ağı A3 Network ve %20 katılım payı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirmek içindir. Hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
 • Yukarıda bahsedilen “Ücretli Ek Teminatlar” fiyata dahil değildir.
 • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında da bilgi almak ve karşılaştırmak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Bupa Acıbadem Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Anlaşmalı hastaneler; Acıbadem Sigorta ile özel hastane arasında yapılan sözleşmeye göre “Kişiye Özel Sağlık Sigortası” poliçesinin geçerli olduğu sağlık kurumlarını ifade eder. Acıbadem özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesi 4 farklı gruptan oluşur.

 • A1 Network: Amerikan Hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
 • A2 Network: Amerikan Hastanesi hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
 • A3 Network: Amerikan Hastanesi ve Memorial Hastaneleri dışındaki diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.
 • A4 Network: Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve Memorial Hastaneleri hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Acıbadem özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel haline ulaşmak için tıklayın!

Acıbadem Sigorta Özel Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Acıbadem Sigorta özel sağlık sigortası hakkında sıkça sorulan sorulardan birkaçını sizin için kaleme aldık.

Acıbadem Sigorta Özel Sağlık Sigortası Psikolog Karşılar mı?

Acıbadem sigorta özel sağlık sigortası psikolog desteği sağlamaz. Yılda 1 defa ücretsiz, sonraki seanslar indirimli olmak üzere psikolojik danışmanlık veren sigorta şirketleri mevcuttur. 

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Diyetisyeni Karşılar mı?

Acıbadem özel sağlık sigortası diyetisyen seanslarını ve ilgili tetkiklerini kapsamaz. Ancak dilerseniz ek prim ödeyerek poliçe kapsamına alabilirsiniz. Diyetisyen paketi limitini 6 veya 8 seans olarak belirleyebilirsiniz. Diyetisyen paketi Acıbadem Sigorta'nın belirlediği kurumlarda geçerlidir.

Acıbadem Sigorta Özel Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Acıbadem Sigorta özel sağlık sigortası özel şartları, poliçe başlangıç tarihinden itibaren geçerlidir. Sigortalının poliçe süresi dahilinde yaşadığı hastalık, tetkik, muayene, tedavi gibi sağlık giderlerini Özel Şartlar ile Sağlık Sigortası Genel Şartları ve Poliçe'de belirtilen teminatlar doğrultusunda güvence altına alır. 

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Poliçesi Nasıl Sorgulanır?

Acıbadem özel sağlık sigortası poliçesine e-devlet üzerinden veya Acıbadem Sigorta'nın web sitesindeki online işlemler bölümünden ulaşabilirsiniz. Acıbadem özel sağlık poliçenizi tamamlayicisaglik.com üzerinden satın aldıysanız, web sitemiz üzerinden size özel profile giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.  

Tamamlayicisaglik.com'dan teklif alabileceğiniz diğer sigorta ürünleri;

Yayımlanma Tarihi: 8 Mayıs 2020 Cuma

Güncellenme Tarihi: 9 Temmuz 2024 Salı

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 3 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın