Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

user-avatar

Kişiye özel ayarlanabilen teminat yapısı ve limit seçenekleri ile Acıbadem Sigorta'dan bütçenize uygun özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Acıbadem özel sağlık sigortası sayesinde yüksek maliyetli tedavilere karşı teminat kapsamını dilediğiniz gibi genişletebilir, dilerseniz poliçenizi yurtdışında da kullanabilirsiniz.

Acıbadem özel sağlık sigortası kapsamından 55 yaş sınırını aşmamış herkes faydalanabilir. Bebekler ise doğum tarihinden 14 gün sonra risk değerlendirmesine tabi tutularak poliçe kapsamına dahil edilebilir.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Acıbadem özel sigorta kapsamı yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatından oluşur. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı, diş teminatı ve doğum teminatı da ekleyebilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınıza göre şekillendirdiğiniz bir poliçeye sahip olabilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatı: Hastanede yatmanızı gerektiren tedaviler için ameliyattan konaklama masraflarına kadar tüm sağlık hizmetlerinin masrafı yatarak tedavi teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda karşılanır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Tazminat Teminatı 5.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv Ameliyat Bedelinin 1/3'ü ile sınırlıdır.
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2022- Acıbadem Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı: Bir rahatsızlık durumunda tanı için ihtiyaç duyulan doktor muayenesi, tahlil ve röntgen gibi işlemlerin masrafı ayakta tedavi teminatının kapsamındadır. Acıbadem özel sigorta, ayakta tedavi teminatının limitini ve katılım payı oranını tercihinize göre seçme imkanı verir. Böylelikle bütçenizi zorlamayan aynı zamanda ihtiyaçlarınızı da karşılayan bir poliçeye sahip olabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 3.000 TL veya diğer limit seçenekleri
Röntgen 750 TL veya diğer limit seçenekleri
Tahlil ve Tetkik 750 TL veya diğer limit seçenekleri
İleri Tanı Yöntemleri 750 TL veya diğer limit seçenekleri
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2022- Acıbadem Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ücretli Ek Teminatlar

Çoğu sigorta şirketinden geniş kapsamlı ek teminatları ile ayrılan Acıbadem Sigorta, sağlık hizmetlerindeki standardı yükselterek sigortalılarına ayrıcalıklar sunmaktadır. Acıbadem Sigorta “Kişiye Özel Sağlık Sigortası“ kapsamına birçok farklı ek teminatı ekstra prim ödeyerek ekleyebilirsiniz.

Estetik/Kozmetik Teminatı

Acıbadem Sigorta, Türkiye'de estetik masraflarını karşılayan tek sigorta şirketidir. Acıbadem özel sağlık sigortası estetik/kozmetik teminatı kapsamında; botoks, dolgu, burun estetiği ve diyetisyen hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Diş Teminatı

Bu teminat 2 paketten oluşur; diş sağlığı paketi veya diş beyazlatma paketi. Diş sağlığınız için gerekli olan paketlerden birini seçebilir, Acıbadem Sigorta anlaşmalı diş kliniklerinden hizmet alabilirsiniz.

Check-Up Teminatı

Acıbadem özel sağlık sigortası kapsamında yılda bir kez kullanılmak üzere tüm sigortalılara ücretsiz check-up hediye edilir ancak kapsamı pek geniş değildir. Ek prim ödeyerek check-up paketinin kapsamını genişletebilir; genetik taramalardan tahlillere, ultrasondan tüm vücut MR görüntülemesine kadar pek çok tanı işlemini yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz Ek Teminatlar

Acıbadem Sigorta, tüm sigortalılarının poliçesine otomatik olarak bazı hediye teminatlar ekler. Ücretsiz olarak eklenen bu teminatlar, sizin poliçenizden en yüksek faydayı sağlamanız içindir.

Evde Bakım Hizmeti

Hastanede yatarak tedavi sonlandıktan sonra tedavinin devam etmesi gerekiyorsa tıp eğitimi almış sağlık personelleri tarafından evde tıbbi bakım hizmeti sunulur. Evde bakım hizmeti 8 hafta ile sınırlıdır ve masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Acil Ulaşım

Acil durumlar listesinde yer alan bir hastalık söz konusu olduğunda, kişiye yerinde müdahale edilmesi veya en yakın sağlık kurumuna sevki için ambulans gönderilir. Eğer kişinin kara yolu ile en yakın hastaneye sevki mümkün değilse hava ambulansı masrafları da sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Check-Up

18 yaş ve üzeri olan herkes Acıbadem Sigorta'nın check-up hediyesinden faydalanabilir. Check-up kapsamında; tam kan sayımı, total kolesterol, tam idrar tahlili işlemleri vardır. 50 yaş ve üzeri olan kişilere de yılda bir kez olmak üzere kolonoskopi işlemi ücretsiz olarak yapılır.

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında da bilgi almak ve karşılaştırmak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Bupa Acıbadem Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Anlaşmalı hastaneler; Acıbadem Sigorta ile özel hastane arasında yapılan sözleşmeye göre “Kişiye Özel Sağlık Sigortası” poliçesinin geçerli olduğu sağlık kurumlarını ifade eder.

Acıbadem özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesi 4 farklı gruptan oluşur. Tercih ettiğiniz özel hastaneye göre hastane ağı seçmeniz gerekmektedir.

A1 Network: Amerikan Hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A2 Network: Amerikan Hastanesi hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A3 Network: Amerikan Hastanesi ve Memorial Hastaneleri dışındaki diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A4 Network: Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve Memorial Hastaneleri hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Acıbadem özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel haline ulaşmak için tıklayın!

Anlaşmasız sağlık kurumlarında yatarak tedavi veya ayakta tedavi olmanız durumunda masraflarınızın %70'i sigorta şirketi tarafından size sonradan ödenir. Yani anlaşmasız sağlık kurumunda oluşan tedavi masraflarını hastaneye ilk siz ödemek durumunda kalırsınız.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Acıbadem Kişiye Özel Sağlık Sigortasının fiyatı; kişinin sağlıklı olduğu kabul edilerek yaş, cinsiyet ve ikamet edilen şehre göre hesaplanır. Peşin veya 8 taksite varan ödeme kolaylıkları mevcuttur. Ayrıca ailecek özel sağlık sigortası yaptırıldığında %5 ekstra indirim yapılır.

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 11.368 TL
35 12.914 TL
45 15.497 TL
Tablo Tarih: 01.08.2022- Acıbadem Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu; şehir İstanbul, ayakta tedavi 3.000 TL, hastane ağı A3 Network ve %20 katılım payı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirmek içindir. Hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Yukarıda bahsedilen “Ücretli Ek Teminatlar” fiyata dahil değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Sinan Şirin

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitimi: 18 Mart Üniversitesi İşletme 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 9 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

Groupama Sigorta, tüm Türkiye’de seçkin hastane gruplarında, 7 farklı plan seçeneği sayesinde yatarak tedavi teminatından annelik teminatına kadar geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın