Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

user-avatar

Kişiye özel ayarlanabilen teminat yapısı ve limit seçenekleri ile Acıbadem Sigorta'dan bütçenize uygun özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Acıbadem özel sağlık sigortası sayesinde yüksek maliyetli tedavilere karşı teminat kapsamını dilediğiniz gibi genişletebilir, dilerseniz poliçenizi yurtdışında da kullanabilirsiniz.

Acıbadem özel sağlık sigortası kapsamından 60 yaş sınırını aşmamış herkes faydalanabilir. Bebekler ise doğum tarihinden 14 gün sonra risk değerlendirmesine tabi tutularak poliçe kapsamına dahil edilebilir.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Acıbadem özel sigorta kapsamı yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatından oluşur. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı, diş teminatı ve doğum teminatı da ekleyebilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınıza göre şekillendirdiğiniz bir poliçeye sahip olabilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatı: Hastanede yatmanızı gerektiren tedaviler için ameliyattan konaklama masraflarına kadar tüm sağlık hizmetlerinin masrafı yatarak tedavi teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda karşılanır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Tazminat Teminatı 7.500 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv Ameliyat Bedelinin 1/3'ü ile sınırlıdır.
Tablo Tarih: 05.04.2024- Acıbadem Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Bir rahatsızlık durumunda tanı için ihtiyaç duyulan doktor muayenesi, tahlil ve röntgen gibi işlemlerin masrafı ayakta tedavi teminatının kapsamındadır. Acıbadem özel sigorta, ayakta tedavi teminatının limitini ve katılım payı oranını tercihinize göre seçme imkanı verir. Böylelikle bütçenizi zorlamayan aynı zamanda ihtiyaçlarınızı da karşılayan bir poliçeye sahip olabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 23.000 TL veya diğer limit seçenekleri
Röntgen 1.875 TL veya diğer limit seçenekleri
Tahlil ve Tetkik 1.875 TL veya diğer limit seçenekleri
İleri Tanı Yöntemleri 1.875 TL veya diğer limit seçenekleri
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 05.04.2024- Acıbadem Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ücretli Ek Teminatlar

Çoğu sigorta şirketinden geniş kapsamlı ek teminatları ile ayrılan Acıbadem Sigorta, sağlık hizmetlerindeki standardı yükselterek sigortalılarına ayrıcalıklar sunmaktadır. Acıbadem Sigorta “Kişiye Özel Sağlık Sigortası“ kapsamına birçok farklı ek teminatı ekstra prim ödeyerek ekleyebilirsiniz. Ek teminatlar hakkında detaylı bilgi edinmek için "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğum Teminatı

Doğum teminatında normal doğum ya da sezaryen işlemlerine ait doktor ve hastane giderleri karşılanır. Tüm giderler, poliçede belirtilen limitler dahilinde gerçekleşir. Hamilelikle alakalı rutin kontroller, muayeneler ve rutin tetkikler, teminat tablosunda belirtilen oran ve limitler çerçevesinde karşılanır. 

Estetik/Kozmetik Teminatı

Acıbadem Sigorta, Türkiye'de estetik masraflarını karşılayan tek sigorta şirketidir. Acıbadem özel sağlık sigortası estetik/kozmetik teminatı kapsamında; botoks, dolgu, burun estetiği ve diyetisyen hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

  • Rhinoplasti teminatı kapsamında burun estetiği ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür. Bu teminat komplike olmayan ve greft kullanılmayan ameliyatları kapsar ve yalnızca Acıbadem Sigorta anlaşmalı kurumlarında geçerlilik gösterir.
  • Acıbadem Sigorta dolgu teminatıyla estetik giderleriniz için finansman sağlayabilirsiniz. Dolgu teminatı 1 ya da dolgu teminatı 2 paketlerinden birini seçebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek teminatınızı değerlendirebilirsiniz.
  • Acıbadem Sigorta botoks teminatı kapsamında yüz, el-ayak ya da koltukaltı bölgelerinden birini seçebilir ve ihtiyacınız olan işlemi gerçekleştirmek için finansman sağlayabilirsiniz.

Diş Teminatı

Bu teminat 2 paketten oluşur; diş sağlığı paketi veya diş beyazlatma paketi. Diş sağlığınız için gerekli olan paketlerden birini seçebilir, Acıbadem Sigorta anlaşmalı diş kliniklerinden hizmet alabilirsiniz.

Check-Up Teminatı

Acıbadem özel sağlık sigortası kapsamında yılda bir kez kullanılmak üzere tüm sigortalılara ücretsiz check-up hediye edilir ancak kapsamı pek geniş değildir. Ek prim ödeyerek check-up paketinin kapsamını genişletebilir; genetik taramalardan tahlillere, ultrasondan tüm vücut MR görüntülemesine kadar pek çok tanı işlemini yaptırabilirsiniz.

Diyetisyen

Acıbadem Sigorta 2 adet özel sağlık sigortası diyetisyen paketi sunar. Ek prim ödemek koşulu ile diyetisyen hizmetinden yararlanılabilir. 

Ücretsiz Ek Teminatlar

Acıbadem Sigorta, tüm sigortalılarının poliçesine otomatik olarak bazı hediye teminatlar ekler. Ücretsiz olarak eklenen bu teminatlar, sizin poliçenizden en yüksek faydayı sağlamanız içindir.

Online Doktor

Acıbadem sigorta özel sağlık sigortası kapsamında video hekimlik hizmeti alabilir ve doktorunuza online olarak anında ulaşabilirsiniz.

Evde Bakım Hizmeti

Hastanede yatarak tedavi sonlandıktan sonra tedavinin devam etmesi gerekiyorsa tıp eğitimi almış sağlık personelleri tarafından evde tıbbi bakım hizmeti sunulur. Evde bakım hizmeti 8 hafta ile sınırlıdır ve masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Acil Ulaşım

Acil durumlar listesinde yer alan bir hastalık söz konusu olduğunda, kişiye yerinde müdahale edilmesi veya en yakın sağlık kurumuna sevki için ambulans gönderilir. Eğer kişinin kara yolu ile en yakın hastaneye sevki mümkün değilse hava ambulansı masrafları da sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Check-Up

18 yaş ve üzeri olan herkes Acıbadem Sigorta'nın check-up hediyesinden faydalanabilir. Check-up kapsamında; tam kan sayımı, total kolesterol, tam idrar tahlili işlemleri vardır. 50 yaş ve üzeri olan kişilere de yılda bir kez olmak üzere kolonoskopi işlemi ücretsiz olarak yapılır.

PSA

PSA teminatı kapsamında 40 yaş üstü erkek sigortalılar için yılda 1 kez olmak koşulu ile PSA tetkiki ücretsizdir.

Mamografi

Mamografi teminatı kapsamında 40 yaş üstü kadın sigortalılar için yılda 1 kez olmak koşulu ile kontrol amaçlı mamografi tetkiki ücretsizdir.

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında da bilgi almak ve karşılaştırmak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Bupa Acıbadem Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Anlaşmalı hastaneler; Acıbadem Sigorta ile özel hastane arasında yapılan sözleşmeye göre “Kişiye Özel Sağlık Sigortası” poliçesinin geçerli olduğu sağlık kurumlarını ifade eder.

Acıbadem özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesi 4 farklı gruptan oluşur. Tercih ettiğiniz özel hastaneye göre hastane ağı seçmeniz gerekmektedir.

A1 Network: Amerikan Hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A2 Network: Amerikan Hastanesi hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A3 Network: Amerikan Hastanesi ve Memorial Hastaneleri dışındaki diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

A4 Network: Amerikan Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri ve Memorial Hastaneleri hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Acıbadem özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel haline ulaşmak için tıklayın!

Anlaşmasız sağlık kurumlarında yatarak tedavi veya ayakta tedavi olmanız durumunda masraflarınızın %70'i sigorta şirketi tarafından size sonradan ödenir. Yani anlaşmasız sağlık kurumunda oluşan tedavi masraflarını hastaneye ilk siz ödemek durumunda kalırsınız.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Acıbadem Kişiye Özel Sağlık Sigortasının fiyatı; kişinin sağlıklı olduğu kabul edilerek yaş, cinsiyet ve ikamet edilen şehre göre hesaplanır. Peşin veya 8 taksite varan ödeme kolaylıkları mevcuttur. Ayrıca ailecek özel sağlık sigortası yaptırıldığında %5 ekstra indirim yapılır.

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 25.323 TL
35 29.472 TL
45 50.863 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Acıbadem Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu; şehir İstanbul, ayakta tedavi 3.500 TL, hastane ağı A3 Network ve %20 katılım payı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirmek içindir. Hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Yukarıda bahsedilen “Ücretli Ek Teminatlar” fiyata dahil değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Acıbadem Sigorta Özel Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Acıbadem Sigorta Özel Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Acıbadem Sigorta özel sağlık sigortası özel şartları, poliçe başlangıç tarihinden itibaren geçerlidir. Sigortalının poliçe süresi dahilinde yaşadığı hastalık, tetkik, muayene, tedavi gibi sağlık giderlerini Özel Şartlar ile Sağlık Sigortası Genel Şartları ve Poliçe'de belirtilen teminatlar doğrultusunda güvence altına alır. 

Acıbadem Sigorta özel sağlık sigortası şartlarına ait tüm detaylara "Dokümanlar" sayfamızdan erişim sağlayabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta Özel Sağlık Sigortası Psikolog Karşılar mı?

Acıbadem sigorta özel sağlık sigortası psikolog desteği sağlamaz. Ancak bazı sigorta şirketleri psikolog konusunda daha geniş bir teminat verebilir. Örneğin bazı özel sağlık sigortalarında 1 kereye mahsus olmak şartıyla psikolog seansı ücretsiz olarak sağlanabilir, geri kalan seanslarda da indirim oranları sunulabilir.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Diyetisyeni Karşılar mı?

Acıbadem özel sağlık sigortası diyetisyen seanslarını ve ilgili tetkiklerini kapsamaz. Ancak dilerseniz poliçeye ek prim ödeyerek diyetisyen desteğinden yararlanabilirsiniz. Bunun için size iki paket sunulur; 

Diyetisyen Paket 1: Burada size 6 seanslık bir görüşme paketi sunulur. Yalnızca anlaşmalı kurumlarda geçerlidir.
Diyetisyen Paket 2: Teminat tablosunda belirtilen ve yalnızca anlaşmalı kurumlarda geçerli olan 8 seanslık diyetisyen paketi sunmaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar? başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Acıbadem Özel Sağlık Sigortası Poliçesi Nasıl Sorgulanır?

Acıbadem özel sağlık sigortası poliçesine e-devlet üzerinden ulaşabilirsiniz. E-devlet şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra arama butonuna “poliçe sorgulama” yazınız ve çıkan ekrana poliçe bilgilerinizi giriniz. Kısa sürede poliçe detaylarına ulaşabilirsiniz.

Acıbadem özel sağlık sigortası poliçenize ulaşmanın bir diğer yolu Acıbadem Sigorta resmi web sayfasında yer alan “online işlemler” sekmesine tıklamaktır. Bu sekmeye tıkladıktan sonra açılacak ekrandan “Bireysel online işlemler”i seçip, bilgilerinizi girebilirsiniz. Sigorta poliçenize dair detaylar ekranda çıkacaktır.

Sigorta poliçenizi tamamlayicisaglik.com adresimizden satın aldıysanız, web sitemiz üzerinden direkt olarak poliçe sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Yanı sıra sigorta danışmanımızla görüşebilir ve kendisinden direkt olarak bilgi alabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 8 Mayıs 2020 Cuma

Güncellenme Tarihi: 5 Nisan 2024 Cuma

Sinan Şirin

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitimi: 18 Mart Üniversitesi İşletme 

 

18 Mart Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Sinan Şirin, platformumuzun Sağlık Sigorta Uzmanı'dır. Alandaki 15 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek vermektedir.

 

Şirin'in yazıları, sağlık sigortasıyla ilgili sorulara net ve bilgilendirici cevaplar sunmanın yanı sıra, sağlık ve finansal güvenceyi arttırmak için pratik ipuçları ve öneriler sunmaya odaklanır. Bu nedenle, her yazıları sadece bilgi verme niteliğinde değil aynı zamanda sizin ve sevdiklerinizin daha sağlıklı bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacak bilgilerle doludur.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 9 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın