Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

user-avatar

Mapfre Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK'sı aktif olan bireyleri, eşlerini ve çocuklarını anlaşmalı özel hastanelere gittiklerinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olmalarını sağlayan bir sağlık sigortası türüdür.

60 yaşa kadar SGK'lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigorta kapsamında faydalanabilir.

Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Tıbben gerekli olması ve doktorun rahatsızlık ile ilgili ayrıntılı rapor hazırlaması şartıyla; sigortalının dâhili veya cerrahi yatışları, acil sağlık giderleri, küçük müdahaleleri poliçe özel şartlarına uygun olarak %100 karşılanır. Mapfre Sigorta, poliçenin başladığı günden sonra ortaya çıkmış ve tedavisinin ancak yatışlı müdahale ile mümkün olduğu hastalıklar için hemen hizmet vermeye başlar.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 5.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Teminat kapsamında
Refakatçi Teminat kapsamında
Yapay Uzuv Teminat Dışı
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 10.01.2023- Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Özel hastanede yatırılmayı, tedavi edilmeyi veya gözlem altında tutulmayı gerektirmeyen durumlarda kullanılan teminattır. Poliçede belirlenmiş doktor ziyaret limiti kadar bir yıl boyunca sigortanızdan destek alabilirsiniz. Doktor ziyaretlerinde sizden istenen laboratuvar ve görüntüleme işlemleri limitsizdir. Ancak doktor ziyaret limitiniz bittiğinde laboratuvar ve görüntüleme işlemeleri limitinizde bitmiş olacaktır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 10.01.2023- Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Mapfre Sigorta'nın ana teminatlarının kapsamı ve limitinden bağımsız olarak poliçeye otomatik olarak eklediği bazı ek faydalar vardır. Bu ek faydalar Mapfre'den tamamlayıcı sağlık alanlara verilen bir hediyedir. Ek faydalar sigorta şirketinin anlaşma yaptığı kurumlarda ücretsiz olarak kullanılır.

Acil Kara Ambulans

Travma sonucu yaralanma, uzuv kaybı, yanık, 39.5 üzeri ateş veya zehirlenme gibi yaşamsal fonksiyonları tehdit eden durumlarda sigortalı acil kara ambulansı ile hastaneye nakledilir. Bu süreçte oluşan tüm masraflar da sigorta şirketine aittir.

Diş Bakım Paketi

Diş tedavisine ait masraflar tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında karşılanmamaktadır. Ancak Mapfre Sigorta sigortalılarının diş sağlığını önemsediği için diş bakımı ile ilgili küçük bir paketi hediye eder. Diş bakım paketinin kapsamını öğrenmek için sigorta danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bi' Doktora Sor Tıbbi Danışmanlık Hizmeti

Bi' Doktora Sor Tıbbi Danışmanlık Hizmeti kapsamında; tahlillerinizi değerlendirebilir veya sağlık sorunarınız ile ilgili doktorlardan destek alabilirsiniz. Tıbbi danışmanlık hizmeti limitsizdir ve poliçe teminatlarınızdan düşmez. Haftanın 6 günü, 08:00-20:00 saatleri arasında 0850 755  0 755 no'lu numaradan destek alabilirsiniz. 

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Mapfre Sigorta'nın sigortalısına ücretsiz bir şekilde teminatlardan yararlanma imkanı veren ve poliçenin özel şartlarına uygun sağlık hizmeti sunan özel hastaneler veya polikliniklerdir. Anlaşmalı sağlık kurumu listesi sigorta şirketi tarafından güncellenir ve güncellenen son liste esas alınarak ücretsiz tedavi hizmeti sunulur.

Mapfre Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Mapfre Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Fark Yok tamamlayıcı sağlık poliçesinin fiyatı; gün, ay, yıl şeklinde hesaplanan yaşa ve ikamet İstanbul içi veya İstanbul dışı olacak şekilde hesaplanır. Mapfre Sigorta, sigortalılarına peşin veya 8 taksit ile ödeme seçeneği sunmaktadır. Havale ile taksitli ödeme seçeneği yoktur. Taksitlendirme sadece kredi kartına yapılır.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 1.455 TL 6.289 TL
35 1.889 TL 7.532 TL
45 2.378 TL 10.848 TL
Tablo Tarih: 16.01.2022- Mapfre Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu Kocaeli'de ikamet eden bireyler için hazırlanmış olup; fikir vermek amaçlıdır ve son fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Mapfre Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları için teklif almayı unutmayın! Mapfre Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Sinan Şirin

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitimi: 18 Mart Üniversitesi İşletme 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 65 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Japan tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın