Ödüllerimiz
Tamamlayicisaglik.com, Türkiye Sigorta Sektörü Zirvesi,Sigorta ve teknoloji ekosistemi olan Insurtech Hub tarafından düzenlenen 2022 Türkiye Insurtech Ödülleri’nde “En Insurtech Sigorta Web Sitesi ve Mobil Müşteri Uygulaması” ödülünü aldı.

Gücünü ve bilgisini, 30 yıllık sigortacılık deneyimiyle sektörün öncüsü Genç Sigorta’dan alan Tamamlayicisaglik.com olarak; sigorta sektöründe dijitalleşmeyi desteklemek amacıyla düzenlenen Türkiye Insurtech Ödülleri 2022'de “En Insurtech Sigorta Web Sitesi ve Mobil Müşteri Uygulaması" ödülüne sahip olmanın sevincini yaşıyoruz.

Yıllardır karmaşık sigorta işlerinizi daha anlaşılır ve ulaşılabilir hale getirmek için yoğun emek veren, yaptığı işe tüm kalbini ve aklını koyan, şirket değerlerimizi koruyarak, şirket kültürümüzü oluşturan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye artırmak için çalışan tüm ekibimizi kutluyoruz.

Sigorta sektörünün her paydaşının yoğun katılım sağladığı ilk Türkiye sigorta fuarında, Türkiye’nin önde gelen çevrimiçi sigorta pazarı olan Tamamlayicisaglik.com olarak bu ödüle layık görüldüğümüz için gurur duyuyoruz.