Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

Tamamlayicisaglik.com'a 2 ödül birden!

Daha önce “En Insurtech Sigorta Web Sitesi ve Mobil Müşteri Uygulaması” seçilen Tamamlayicisaglik.com, “Yılın Sigorta (Insurtech) Girişimi Ödülü” ile 2. ödülünü almanın mutluluğunu yaşıyor.

Yeni nesil sigortacılık anlayışımızla, sektörü daha ileri taşımaktan ve müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Gücünü ve bilgisini, 30 yıllık sigortacılık deneyimiyle sektörün öncüsü Genç Sigorta’dan alan Tamamlayicisaglik.com olarak; sigorta sektöründe dijitalleşmeyi desteklemek amacıyla düzenlenen Türkiye Insurtech Ödülleri 2022'de “En Insurtech Sigorta Web Sitesi ve Mobil Müşteri Uygulaması" ödülüne sahip olmanın sevincini yaşarken, ekip olarak bir mutluluk daha yaşadık. Haziran ayında Mimar ve Mühendisler Grubu tarafından düzenlenen, Euritech Avrasya AR-GE İnovasyon & Teknoloji Zirvesi’nde “Yılın Sigorta (Insurtech) Girişimi Ödülü”nü kazandık. Aldığımız her bir ödül, bizler için ayrı bir mutluluk, gurur ve motivasyon kaynağı oldu.

Yıllardır karmaşık sigorta işlerinizi daha anlaşılır ve ulaşılabilir hale getirmek için yoğun emek veren, yaptığı işe tüm kalbini ve aklını koyan, şirket değerlerimizi koruyarak, şirket kültürümüzü oluşturan, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye artırmak için çalışan tüm ekibimizi kutluyoruz. Sigorta sektörünün her paydaşının yoğun katılım sağladığı ilk Türkiye sigorta fuarında, Türkiye’nin önde gelen çevrimiçi sigorta pazarı olan Tamamlayicisaglik.com olarak sektörün en önemli ödüllerine layık görüldüğümüz için gurur duyuyoruz.