NN Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

NN Hayat Emeklilik tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK kapsamında sizin, eşinizin ve çocuklarınızın özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır.

0-59 yaş aralığında SGK'sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olabilir. Fakat 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

"Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?" başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Desteğin Bizden tamamlayıcı sağlık sigortası; poliçe satın aldığınız günden 3 ay sonra cerrahi müdahaleleri, operatör veya doktor ücretlerini, hastanedeki tedavi masraflarını, acil müdahaleleri ve diğer gerekli görülen tedavi işlemlerini yatışlı tedavi teminatı altında limitsiz sigortalar. Sadece ameliyat ekipmanı için 30.000 TL limit uygular.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 30.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek
Refakatçi
Yapay Uzuv Teminat Dışı
Tablo Tarih: 04.04.2024- NN Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Bir hastalığın tanısı için ihtiyaç duyulan muayene, hekim tarafından istenen kan, idrar gibi laboratuvar incelemeleri, röntgen, ultrason, doppler, EKG gibi tanı işlemlerinden oluşan giderler ayakta tedavi teminatı kapsamında karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 04.04.2024- NN Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: NN Hayat ve Emeklilik Sigorta sağlığınız ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetlerde yanınızda olmak için poliçenize ücretsiz ek teminatlar ekler. 

Evde Bakım

Tedavi eden doktorun evde bakım gerektiren bir durumu zorunlu görmesi halinde, NN Sigorta poliçede belirtilen limit ve kapsam doğrultusunda tedavi masraflarını karşılar. Evde Bakım teminatı 90 gün ile sınırlıdır.

Online Doktor Hizmeti

NN Sigorta "Anında Doktora Sor" uygulaması ile sigortalılarına 7/24 uzman doktorlar ile telefonda görüşme imkanı sunmaktadır. Sağlık durumunuz ile ilgili yaşadığınız sorunları doktorlara danışıp tavsiye alabilirsiniz.

Online Egzersiz

İlk ay ücretiz olarak sunulan egzersiz paketinden online yararlanabilirsiniz. Paket içerisinde; fitness, pilates, yoga ve meditasyon hizmetleri yer almaktadır. Hafta içi 09:00 ile 17:30 arası online eğitmenler eşliğinde egzersiz paketini kullanabilirsiniz.

Psikolojik Destek

İlk 5 seans ücretsiz olup, devam etmek istemeniz durumunda NN Sigortaya özel indirimli muayene fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Check-up

Ayakta tedavi teminatının limitlerini kullanmadan, yıllık rutin sağlık kontrollerinizi check-up paketinden yaptırabilirsiniz. 

Ek Faydalar ve Sigorta Dokümanları sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

NN Hayat Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

NN Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

SGK kurallarına göre sağlık hizmeti sunan şirketler ile NN Hayat Sigorta'nın yaptığı sözleşmeye göre sigortalıların Desteğin Bizden ürününü kullanabilecekleri özel hastanelerdir. Sözleşmeli özel hastanelere giden sigortalılar, sigorta şirketinden provizyon onayının alınması şartı ile sadece katılım payı ödeyerek tedavi olabilirler.

NN Hayat Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. NN Hayat tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

NN Hayat Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

NN Hayat Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık fiyatı; doğum yılınız, ikamet ettiğiniz şehir, sigorta kapsamınız, kayıtlı sağlık durumunuz ve sağlık sektöründeki enflasyon oranına göre fiyatlandırılır. 9 taksitle ödeme kolaylığı ve %10 aile indirimi sayesinde bütçenizi yormadan poliçeden yararlanabilirsiniz.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
30 3.050 TL 8.820 TL
40 3.643 TL 9.805 TL
50 4.096 TL 12.362 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- NN Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu Ankara'da ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

NN Hayat tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için teklif almayı unutmayın! NN Hayat Sigorta'nın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şirketleri hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Generali Sigorta

İhtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen Generali tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde limitsiz yatarak tedavi ve limitli ayakta tedavi teminatından hemen faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

MetLife Sigorta

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak; SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden yatarak ve ayakta gerçekleşecek tedavileriniz için %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın