Ray Sigorta Yabancılar İçin Sağlık Sigortası

Ray Sigorta; Türkiye’de yaşamak, eğitim almak veya çalışmak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar için ihtiyaca uygun yabancı sağlık sigortası ile tedavi masraflarını güvence altına alır. Geniş kapsamlı teminat yapısı ve anlaşmalı sağlık kurumlarından faydalanmak için Ray Sigorta'dan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Ray Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası; ikamet izni başvuru öncesinde edinilmesi gerekli olan bir sağlık güvencesidir. Mesleki ve eğitim gibi sebeplere bağlı olarak, Türkiye'de bulunulan süre içerisinde hastalık veya kaza gibi durumlarda tedavi için gerekli masrafları karşılamaktadır.

0-64 yaş aralığında bulunan herkesin faydalanabileceği Ray Yabancı Sağlık Sigortası; 18 yaş altında bulunan bireyleri ebeveynleri ile sigortalanma imkânı sunmaktadır.

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Ray Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Teminatları 

Sağlığınız için en doğru seçim olan Ray Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası teminatları; herhangi bir sağlık probleminde karşı karşıya kalacağınız masraflar için endişelenmeden, sağlık hizmeti alabilmeniz için hazırlanmıştır. Geniş kapsamlı teminatlarıyla sağlığınızı garanti altına almaktadır. Temel yatarak tedavi teminatı ve tercihe bağlı ayakta tedavi teminatı ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre kendi poliçenizi oluşturma imkânı sunmaktadır.

Yabancı Sağlık Sigortası 10/05/2016 tarih ve 16 sayılı Vize ve İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına ilişkin genelge de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.

Yatarak Tedavi Teminatları: Acil veya hayati tehlikesi bulunan, doktorun yatışı gerekli gördüğü durumlarda; ameliyat, hastane oda-yemek-refakatçi, küçük müdahale, yardımcı tıbbi malzeme, yoğun bakım, Koroner Anjiografi, Kemoterapi, Radyoterapi ve Diyaliz gibi hizmetler bu teminat kapsamında ödenmektedir. Ayrıca evde bakım, suni uzuv, rehabilitasyon, yatış sonrası fizik tedavi ve trafik kazası sonucu diş tedavisi hizmetleri de poliçe kapsamındadır. Yatarak Tedavi Teminatı ile tıbbi bilgi ve danışmanlık, ambulans hizmetlerine sahip olarak; ayrıcalıklı bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdehale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 2.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Koroner Anjiyografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyotereapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek, Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 7.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 20 seans
Tablo Tarih: 17.01.2024- Ray Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatları: Rahatsızlık yaşadığınız durumlarda alacağınız; doktor muayenesi ve muayeneye bağlı olarak doktorun gerekli gördüğü röntgen, ultrason, MR ve Anjiografi gibi görüntüleme, ilaç, laboratuvar ve fizik tedavi gibi hizmetler bu teminat kapsamında sayılmaktadır. Ancak doktorun gözlem altında tutmak istemesi durumunda; yatış ve buna bağlı oda, yemek, refakatçi masrafları karşılanmamaktadır. Ayakta tedavi teminatı poliçeye isteğe bağlı eklenmektedir.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 5.000 TL
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi 20 seans
Tablo Tarih: 17.01.2024- Ray Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ray Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler 

Ray Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası anlaşmalı kurumlar; Ray Sigorta ile sözleşmesi bulunan özel hastane, doktor muayenehanesi gibi devlet onaylı kurumları ifade etmektedir.

Sağlığınız ile ilgili her türlü desteği sizin için düşünen Ray Sigorta; Türkiye'nin büyük şehirleri başta olmak üzere, pek çok şehirde bulunan yaygın hastane ağı ile dilediğiniz yerden sağlık hizmeti alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Ray Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası Fiyatları

Ray Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası fiyatları; sağlık durumu, ikamet süresi, yaş ve seçilen poliçe teminatlarına göre değişmektedir. Ray Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası 2023 fiyat listesine ulaşmak için buradan teklif alabilir; diğer sigorta şirketleri ile kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz. Yanı sıra yabancı sağlık sigortası şirketleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Yayımlanma Tarihi: 17 Ocak 2024 Çarşamba

Güncellenme Tarihi: 13 Haziran 2024 Perşembe

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta’nın yabancılara özel sağlık sigortası sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sağlığınız Ak Sigorta'nın güvencesi altında!

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz yabancı sağlık sigortası ile yatarak ve ayakta tedavi masrafları anlaşmalı sağlık kurumlarında güvence altında! Spor, güzellik, diş ve optik hizmetlerinden de Allianz'a özel indirimler ile faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ankara Sigorta

Ankara Sigorta Yabancılar için Eko Sağlık Sigortasından Türkiye'de yaşamak için ikamet izni başvuru yapacak herkes yararlanabilir. Türkiye'de kalındığı süre boyunca oluşabilecek sağlık riskleri de güvence altına alınmış olur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ile oturma veya ikamet izni başvurusu yapabilir, geniş kapsamlı teminatlarıyla da sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

İkamet izni talebinde bulunan kişiler için oluşturulmuş Axa yabancı sağlık sigortasından 0-55 yaş aralığında olan herkes faydalanabilir. Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatına ek olarak Covid-19 ile ilgili tüm tedavi hizmetleri de poliçe kapsamındadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin mecburi yaptırması gereken sağlık sigortasından 0-65 yaş aralığındaki herkes yararlanabilir. Demir Sigorta'nın geniş ve seçkin teminat kapsamı ile Türkiye sınırları içinde sağlığınız güvende!

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Yabancı Uyruklulara Özel Turuncu Sağlık Sigortası sayesinde yatarak ve ayakta tedavi için gerekli olan sağlık harcamalarını teminat altına alabilir, Türkiye'de ikamet izni almak için başvuru yaptığınızda poliçenizi evraklarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

HDI Sigorta, Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ile beklemediğiniz anlarda başınıza gelebilecek sağlık maliyetlerini güvence altına alır. HDI Sigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortasının teminat kapsamı ve limitleri, ikamet izni başvurusunda istenen sağlık sigortasına uygundur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Yabancılara Özel Sağlık Sigortası, 0-70 yaş arası yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde yaşayabilmesi ve sağlığını teminat altına alabilmesi için yaptırması gereken bir sigortadır. Magdeburger Sigorta, 0-18 yaş arası çocuklara tek başına poliçe yaptırma imkanı da sunmaktadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta, Türkiye'de yaşamak isteyen yabancı misafirlerimizin kendilerini güvende hissetmesi için geniş kapsamlı teminatlar sunmaktadır. Hem ikamet izni başvurusunda kullanmak hem de sağlığınızı Türkiye sınırları içinde güvence altına almak için Sompo Sigortadan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta, kısa dönem ikamet izni başvuruları için yaptırılması zorunlu olan özel sağlık sigortasını bütçeye uygun bir şekilde sunmaktadır. Sağlık sigortası genel şartları ve özel şartlarına istinaden poliçede belirtilen teminat kapsamı ve limitleri doğrultusunda sağlık riskleri de güvence altındadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın