Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

user-avatar

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan kişiler faydalanabilir. Tamamlayıcı sigortadan faydalanmanın şartı SGK aktifliğidir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Türk Nippon Yabancı Sağlık Sigortası sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Planlı ameliyatlarınız için poliçenizin başlangıç tarihinden 3 ay sonra veya ani kaza sonucu acil ameliyatlarınız için hemen kullanabileceğiniz bir teminat kapsamıdır. 24 saati aşan her türlü hastane yatışlarınızda Türk Nippon Sigorta özel hastaneye direkt ödeme yapar.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 10.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Angiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek
Refakatçi
Yapay Uzuv 20.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 15.01.2024- Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Doktor muayenesi için hastaneye gittiğinizde tahlil, tetkik ve ileri tanı yöntemlerini de kapsayacak şekilde hastane masraflarınızı karşılayan teminattır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Laboratuvar Tetkikleri
Görüntüleme İşlemleri
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 15.01.2024- Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Türk Nippon Sigorta, yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatına ek olarak sigortalıların poliçeden ekstra fayda sağlayabilecekleri Tasarruf Plan Paketleri oluşturmuştur.

Diş Tasarruf Planı

Türk Nippon Sigorta sigortalılarının diş bakım masraflarını poliçe kapsamında karşılar. Diş tedavisinden ziyade; diş hekim muayenesi, 1 adet dolgu, diş taşı temizliği 
ve tek diş röntgen film giderleri ile birlikte toplam 19 adet işlemi kapsamaktadır. 

Diyetisyen ve Psikoloji Danışmanlık Tasarruf Planı

Türk Nippon Sigorta'nın şartlarını kabul eden sağlık kurumlarında, diyetisyen ve psikolog seansları birer defa olmak şartıyla ücretsizdir. İkinci seans talep edildiğinde muayene ücreti sigortalılara %30 indirimli olacaktır.

Evde Bakım

Hastanedeki yatışlı tedavinin sonra ermesi ve doktorun tedavinin tamamlanması için evde bakımın devam etmesi gerektiğine dair rapor yazması durumunda, Türk Nippon sigortalısına hemşire yönlendirir. Hemşire bakımı ve hastalığın tedavisi için gerekli olan cihaz veya ilaçların masrafı bu teminattan ödenir. Ancak sigortalının kronik bir hastalığından dolayı oluşan masraflar bu teminatın kapsamında değildir.

Dar Check-Up Paket Planı

Sigortalı olunan bir yıl içinde check-up paketi tek seferde kullanılır. Check-up paketi kapsamında; doktor değerlendirme, tam kan sayımı, akciğer grafisi, tam idrar tahlili, sedimantasyon, açlık kan şekeri, kolesterol, EKG işlemlerinin masrafı sigorta şirketi tarafından ödenir.

Ambulans Hizmetleri

Ambulans hizmetleri kapsamında acil durumlarda danışmanlık, sağlık hizmeti, ambulans ve hekim hizmetleri ücretsiz olarak sunulur.

Tehlikeli Hastalıklar

Ek prim ödenmesi koşuluyla kritik hastalıklar teminatı kapsamında; kalp krizi, koroner arter cerrahisi, inme, kanser, böbrek yetmezliği, önemli organ nakli, parapleji, körlük, multiple skleroz teşhisi konulan sigortalıya 10.000 TL nakit ödeme yapılır. Ancak poliçe tarihinden önceki teşhisler için geçerli değildir.

Türk nippon tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında ücretli ve ücretsiz olarak poliçeye eklenen ek teminatlar hakkında bilgi almak için "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

"Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?" başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Türk Nippon Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Türk Nippon Sigorta tarafından belirlenmiş kurumlarda tamamlayıcı sağlık sigortanız sayesinde yüksek primler ödemeden standardı yüksek sağlık hizmeti alabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz özel hastanenin ve doktorun hem SGK hem de Türk Nippon ile sözleşmeli olması yeterlidir.

Türk Nippon Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Türk Nippon TSS poliçesinin fiyatı; doğum senenize, yaşadığınız coğrafi bölgeye, poliçe kapsamınıza, var olan hastalıklarınıza ve sağlık sektöründeki fiyat artışlarına göre belirlenir. Türk Nippon Sigorta sigortalılarına peşin veya 8 taksit ile ödeme seçeneği sunmaktadır.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 2.765 TL 8.379 TL
35 3.304 TL 10.324 TL
45 4.726 TL 14.854 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu İstanbul'da ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için teklif almayı unutmayın! Türk Nippon Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası şirketleri için tıklayınız.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Sağlık Sigortası Genel Şartları'na ek olarak hazırlanan özel şartlar, karşılıklı hak ve yükümlülükleri ibraz eden dokümanlardır. Özel şartların kapsamı genel olarak aşağıdakiler çerçevesindedir;

  • Yatarak ve ayakta tedavi kapsamı
  • Ek teminatların kapsamı
  • Sigortaya minimum ve maksimum giriş yaşları
  • Ömür boyu yenileme garantisi hakkı kazanma şartları
  • Anlaşmalı ve anlaşmasız kurumlarda poliçe kullanımına dair gereklilikler
  • Poliçe yenileme sürecinde sürecine ait detaylar ve prosedürler
  • Bekleme süresi uygulanacak hastalıklar ve ilgili prosedürler

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartlarına ait tüm detaylara ve ilgili prosedürlere linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Türk Nippon Sigorta'dan aldığınız sağlık sigortanızı sorgulamak için birkaç yöntem vardır. Bunlardan ilki e-devlet üzerinden yapılan sorgulamadır. E-devlet'e giriş yaptıktan sonra arama butonuna “sigorta sorgulama” yazdığınızda sigortanıza ait bilgilere ulaşabilirsiniz. E-devlet'in yanı sıra online işlemlerle de poliçe detaylarınıza erişim sağlayabilirsiniz. Türk Nippon resmi web sitesinde yer alan “online işlemler” sekmesiyle poliçe detaylarına ulaşabilirsiniz. 

Sağlık sigortası poliçenizi tamamlayicisaglik.com adresinden satın aldıysanız direkt olarak sayfamız üzerinden de bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz. Tamamlayicisaglik.com aracılığı ile satın aldığınız tüm poliçeleri sistem üzerinden görebilir ve poliçe bitiş tarihinden önce size sunduğumuz alternatifli teklifleri karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. 

Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acenteleri Nedir?

Türk Nippon Sigorta, Türkiye'nin pek çok yerindeki acentelerle iş birliğindedir. Genç Sigorta Brokerliği tamamlayicisaglik.com, Türk Nippon Sigorta'dan teklif çalışma ve poliçe hazırlama yetkisine sahip aracı kurumlardan biridir. Detaylı bilgiye linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kaç Hakkım Kaldı?

Türk Nippon TSS ile 0-70 yaş aralığındaki SGK'lı kişiler, sağlık imtiyazlarından yararlanabilir. Buradaki imtiyazlar, poliçede belirtilen limit ve oranlar dahilinde gerçekleştirilir. Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası'nda kalan limitiniz diğer bir deyişle kullanım hakkınıza dair tüm detaylar poliçenizde belirtilir. Yanı sıra 444 88 67 numaralı telefondan Türk Nippon Sigorta müşteri hizmetlerine bağlanarak da bilgi edinebilirsiniz.

 

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 13 Şubat 2024 Salı

Elif Ateş

İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, aynı zamanda bir diğer platformumuz olan Genç Sigorta'da da başarılı yazıları ile kalemini kullanmaktadır.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın