Facebook Pixel
tamamlayicisaglik.com

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-59 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

user-avatar

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-59 yaş aralığında olan kişiler faydalanabilir. Tamamlayıcı sigortadan faydalanmanın şartı SGK aktifliğidir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Planlı ameliyatlarınız için poliçenizin başlangıç tarihinden 3 ay sonra veya ani kaza sonucu acil ameliyatlarınız için hemen kullanabileceğiniz bir teminat kapsamıdır. 24 saati aşan her türlü hastane yatışlarınızda Türk Nippon Sigorta özel hastaneye direkt ödeme yapar.

Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 30.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Angiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv Limitsiz
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 1.500 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Doktor muayenesi için hastaneye gittiğinizde tahlil, tetkik ve ileri tanı yöntemlerini de kapsayacak şekilde hastane masraflarınızı karşılayan teminattır.

Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 8 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 1.500 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Türk Nippon Sigorta, yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatına ek olarak sigortalıların poliçeden ekstra fayda sağlayabilecekleri Tasarruf Plan Paketleri oluşturmuştur.

Diş Tasarruf Planı

Türk Nippon Sigorta sigortalılarının diş bakım masraflarını poliçe kapsamında karşılar. Diş tedavisinden ziyade diş hekimi muayenesi ve diş taşı temizliği yılda bir kere olmak şartıyla kullanılabilir.

Diyetisyen ve Psikoloji Danışmanlık Tasarruf Planı

Türk Nippon Sigorta'nın şartlarını kabul eden sağlık kurumlarında, diyetisyen ve psikolog seansları birer defa olmak şartıyla ücretsizdir. İkinci seans talep edildiğinde muayene ücreti sigortalılara %30 indirimli olacaktır.

Evde Bakım

Hastanedeki yatışlı tedavinin sonra ermesi ve doktorun tedavinin tamamlanması için evde bakımın devam etmesi gerektiğine dair rapor yazması durumunda, Türk Nippon sigortalısına hemşire yönlendirir. Hemşire bakımı ve hastalığın tedavisi için gerekli olan cihaz veya ilaçların masrafı bu teminattan ödenir. Ancak sigortalının kronik bir hastalığından dolayı oluşan masraflar bu teminatın kapsamında değildir.

Dar Check-Up Paket Planı

Sigortalı olunan bir yıl içinde check-up paketi tek seferde kullanılır. Check-up paketi kapsamında; doktor değerlendirme, tam kan sayımı, akciğer grafisi, tam idrar tahlili, sedimantasyon, açlık kan şekeri, kolesterol, EKG işlemlerinin masrafı sigorta şirketi tarafından ödenir.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Türk Nippon Sigorta tarafından belirlenmiş kurumlarda tamamlayıcı sağlık sigortanız sayesinde yüksek primler ödemeden standardı yüksek sağlık hizmeti alabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz özel hastanenin ve doktorun hem SGK hem de Türk Nippon ile sözleşmeli olması yeterlidir.

Türk Nippon Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık poliçesinin fiyatı; doğum senenize, yaşadığınız coğrafi bölgeye, poliçe kapsamınıza, var olan hastalıklarınıza ve sağlık sektöründeki fiyat artışlarına göre belirlenir. Türk Nippon Sigorta sigortalılarına peşin veya 8 taksit ile ödeme seçeneği sunmaktadır.

Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 - 1.180 TL
35 - 1.290 TL
45 - 1.775 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu Tekirdağ'da ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık fiyatları için teklif almayı unutmayın! Türk Nippon Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Elif Ateş

Dijital İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Evet Hayır

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 69 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Japan tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

[email protected]
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın