HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Türkiye sınırları içerisinde ikamet eden, 14 günlük ile 55 yaş aralığına sahip tüm bireylerin faydalanabileceği HDI tamamlayıcı sağlık sigortası; SGK ve HDI Sigorta'yla anlaşmalı özel hastanelerde, sağlık hizmetlerinde ortaya çıkacak fark ücretlerini karşılayarak kaliteli bir tedavi süreci yaşamanıza olanak sağlamaktadır.

İhtiyaçlara yönelik sunduğu plan seçenekleri ile poliçenizi düzenleyebileceğiniz gibi; ömür boyu yenileme garantisi gibi avantajlara da sahip olabilirsiniz.

HDI Sigorta Özel Sağlık Sigortası ürününü de incelemenizi tavsiye ederiz. Yanı sıra sigorta şirketlerinin sunduğu teklifleri incelemek için tıklayınız.

HDI Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Bahsi geçen teminat kapsamında; ameliyatlara bağlı cerrahi veya günlük tedavi sebebiyle dahili yatış, tıbbi malzemeler, hastane tedavileri, acil ulaşım (ambulans) ve suni uzuv gibi sağlık masrafları, tüm anlaşmalı sağlık kurumlarında limitsiz olarak karşılanmaktadır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 5.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 04.04.2024- HDI Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Modern teşhis yöntemleri, doktor muayenesi ve buna bağlı tahlil gibi laboratuvar hizmetleri, tanı için gereken radyolojik tetkikler, gerekli görülen durumlarda fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerine bağlı harcamalar; teminat limitleri kapsamında temin edilmektedir.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil ve Tetkik Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 04.04.2024- HDI Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

HDI Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları

HDI Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası; HDI Sigorta'da aralıksız olarak 3 yıl boyunca güvenceye sahip olan SGK'lı bireylere, risk değerlendirme yapılmasının ardından Ömür Boyu Yenileme Güvencesi sunarak sigorta avantajı sağlamaktadır. Bu avantajının yanı sıra; tercih edebileceğiniz poliçe seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan sigortalı olma imkânı da sunmaktadır.

HDI Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

HDI Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

HDI Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler; hem SGK hem de HDI Sigorta ile anlaşması bulunan, teminatlarınızı kullanabileceğiniz özel sağlık kuruluşlarını ifade etmektedir. 

HDI Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı kurumlar 2 networkten oluşur. T2 network standart anlaşmalı sağlık kurumu listesi; T1 networkü ise en geniş hastane ağı listesidir.  

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde, her şehrin pek çok yerinde bulunan geniş network ağına sahip HDI Sigortanın anlaşmalı hastanelerini inceleyebilir; teminatlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. HDI Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır.

HDI Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

HDI Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; seçeceğiniz poliçe tipine, yaşadığınız şehre, doğum yılınıza, sağlık masraf artışları ve ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir. İhtiyaçlarınıza yönelik fiyatlara ulaşmak ve teklif karşılaştırmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 4.103 TL 14.996 TL
35 6.282 TL 17.642 TL
45 10.086 TL 22.939 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- HDI Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu İstanbul'da ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

HDI tamamlayıcı sağlık sigortası ile özel hastanelerde tedavi ve muayene hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. SGK'nın geçerli olduğu, HDI TSS anlaşmalı hastanelerde sigorta geçerlidir. Yatarak tedavi, ayakta tedavi ve doğum teminatı bulunur. 

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi teminatında tüm anlaşmalı sağlık kuruluşlarında limitsiz olarak hizmet almak mümkündür. Ayakta tedavi teminatından da yılda 10 kez olmak koşulu ile anlaşmalı hastanelerden sağlık hizmeti alınabilir. Yanı sıra check-up teminatı ve ömür boyu yenileme güvencesi de sigorta kapsamında yer alan avantajlardandır.

HDI Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kaç Hakkım Var?

HDI TSS'de kalan haklarınızı öğrenmek için HDI Sigorta iletişim kanallarını arayabilirsiniz. Bunun için 0850 222 8 434 numaralı müşteri hattından destek alabilir ve kalan haklarınızın sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz.


 

Yayımlanma Tarihi: Invalid date

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Generali Sigorta

İhtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen Generali tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde limitsiz yatarak tedavi ve limitli ayakta tedavi teminatından hemen faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

MetLife Sigorta

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak; SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden yatarak ve ayakta gerçekleşecek tedavileriniz için %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın