Allianz Sigorta Evcil Hayvan sigortası

Evcil dostlarımızın acil sağlık sorunları, yatarak tedavi ve veteriner ihtiyaçları anlaşmalı veteriner kliniklerinde Allianz Sigorta güvencesi altında!

Yıllardır sizlere sunduğu özel sağlık sigortası ile yanınızda olan Allianz Sigorta; artık sevimli dostlarınızın da yanında! 

Allianz güvencesiyle evcil hayvanlarınızın en iyi şekilde sağlık hizmeti alabilmesi için seçilmiş anlaşmalı veteriner kliniklerinde yaralanma, yüksekten düşme, trafik kazası veya zehirlenme gibi acil durumların; hastalandığı zamanlarda tedavi veya ilaç giderleri gibi masrafların yalnızca katılım payını ödeyerek sevimli dostlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayfamızı incelemek için tıklayınız.

Allianz Sigorta Sevimli Dostum Sigortası Teminatları

Allianz Evcil Hayvan Sigortası; en iyi dostlarınızın onlara özel olarak seçilmiş, hijyenik ve mesleğinde uzman hekimlerin bulunduğu kliniklerde sağlık hizmeti alması için, yıl boyunca acil durum ve hastalıklardaki sağlık harcamalarını karşılamaktadır.

6 aydan büyük, 10 yaşından küçük kedi veya köpeğinize sigorta yaptırdığınız andan itibaren; başına gelebilecek beklenmedik bir acil sağlık probleminde yatarak tedavilerde, bekleme süresine takılmadan poliçenizden faydalanabilirsiniz. Acil durum dışında ki ayakta tedaviler için, sigortanızı satın aldıktan 60 gün sonra poliçe limitlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatı: En az 24 saat süren, evcil hayvanınızın gözlem altında olmasını gerektiren tetkik veya tedavi gibi küçük müdahaleler, dahili ve cerrahi yatış ile birlikte; bu tedavilere bağlı olarak yapılacak laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri ve ilaç ihtiyaçları yatarak tedavi teminatı kapsamındadır.

Ayakta Tedavi Teminatı: 24 saatten kısa süren tedavilerde; muayene, ilaç ihtiyaçları, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve bu sırada yapılacak işlemler ayakta tedavi teminatı kapsamında sayılmaktadır. Alınan sağlık hizmetleri karşılığındaki masraflar poliçede belirtilen teminat limitlerinden düşülmektedir.

Hukuksal Koruma Teminatı: Evcil hayvanınızın 3. şahıslara vereceği zararlar nedeniyle; sigortalı hayvanın poliçede ismi belirtilen sahibine açılabilecek davalarda oluşacak dava dilekçe giderleri, avukat masrafları, temyiz ve karar düzeltme giderlerini kapsamaktadır.

Teminatlar Mini Paket Midi Paket Maxi Paket Premium Paket
Yatarak Tedavi 15.000 TL 30.000 TL 75.000 TL 125.000 TL
Ayakta Tedavi 1.500 TL 3.000 TL 12.000 TL 20.000 TL
Hukuksal Koruma 10.000 TL 10.000 TL 10.000 TL 10.000 TL
7/24 Veteriner Hekim Danışma Hattı Var Var Var Var
Pet Kuaför Hizmeti Var Var Var Var
Sevimli Dostum Özel İndirim Var Var Var Var
Tablo Tarih: 12.06.2024- Allianz Sigorta Evcil Hayvan Sigortası teminat kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Faydalar sayfamızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Allianz Sevimli Dostum Sigortası Ek Teminatları

Her alanda evcil hayvanınızı ve sizi düşünen Allianz Sigorta, Asistans teminatı ile herhangi bir ücret ödemeden muayene, bakım, danışma hattı ve anlaşmalı kurumlara özel indirim ayrıcalığı sunmaktadır. Bu ayrıcalıklar ile daha iyi bir hizmet alırken, sevimli dostlarınıza bir güzellik yapabilirsiniz.

Pet Kuaför Hizmeti: Anlaşmalı kurumlarda ki uzman veteriner hekimler tarafından yapılan, hijyenik kliniklerde göz ve kulak temizliği, tırnak kesimi ile evcil hayvanınızın ayrı ayrı yılda bir kez bakımını sağlayabilirsiniz.

Veteriner Hekim Muayenesi: Anlaşmalı veteriner kliniklerinde poliçe limitlerinizden kullanmadan, yılda 1 kez evcil dostunuzu ücretsiz muayene ettirebilirsiniz. 

7/24 Veteriner Hekim Danışma Hattı: 7/24 veteriner hekim danışma hattı ile kedi veya köpeğiniz için dilediğiniz zaman tıbbi danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Evinizde beslediğiniz sevimli dostlarınız ile ilgili acil olsun veya olmasın herhangi bir durumda, telefondan danışmanlık desteği alabilirsiniz. Danışmanlık hizmetinde bir sınır olmayıp, sigortalı olduğunuz andan itibaren istediğiniz kadar ücretsiz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Sevimli Dostum Özel İndirim: Sevimli Dostum Sigortasına sahipseniz; anlaşmalı veteriner kliniği ve evcil hayvan dükkanlarında yüzde 20'ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz sunulan asistans hizmetlerinin dışında Allianz Sigorta ayrıcalığı olarak, Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Taban Fiyat Tarifesi esas alınmaktadır. Tüm Evcil Hayvan Asistans Hizmetleri için 0850 311 59 18 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

Allianz Sigorta Sevimli Dostum Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Allianz evcil hayvan sigortası anlaşmalı hastaneler; poliçede bulunan teminatları limitleri dahilinde yalnızca %20 katılım payı ödeyerek kullanabileceğiniz, muayene ve ameliyat, röntgen, tahlil ve ilaç harcamaları için kapsamlı sağlık hizmeti alabileceğiniz anlaşmalı veteriner kliniklerini ifade eder.

Allianz Evcil Hayvan Sigortası yalnızca Allianz Sigorta'nın anlaşmalı olduğu veteriner kliniklerinde geçerlidir. Ayrıca Allianz Sevimli Dostum Sigortası ile anlaşmalı veteriner kliniklerinde ücretsiz veteriner hekim muayenesi, tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği hizmetleri ile konaklama ve pansiyon hizmetlerinde %30 indirim imkanından faydalanabilirsiniz. Poliçe kapsamı dışında oluşabilecek sağlık masraflarını, Türkiye Veteriner Hekimler Birliği Taban Fiyat Tarifesi üzerinden ödeyebilirsiniz.

Allianz Sigorta Evcil Hayvan Sigortası anlaşmalı veteriner kliniklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Allianz Sevimli Dostum Sigortası Fiyatları

Allianz Sevimli Dostum Evcil Hayvan Sigortası fiyatları; kedi veya köpeğinizin ihtiyacına göre tercih edeceğiniz paket kapsamına, evcil hayvanınızın ırkına, cinsiyetine, rengine ve yaşına göre değişkenlik göstermektedir.

Mini Paket Midi Paket Maxi Paket Premium Paket
1.950 TL 3.900 TL 6.900 TL 10.900 TL
Tablo Tarih: 12.06.2024- Allianz Sigorta Evcil Hayvan Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.(Tabloda ki fiyat kedi dostlarımız içindir. Köpek dostlarımız için sigorta danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.)

Standart ve Kapsamlı olarak farklı limitlerde size uygun iki paket seçeneği sunan bu üründe, kredi kartı ile yapılan ödemelerde 9 taksit avantajı bulunmaktadır. Allianz Sevimli Dostum Sigortası hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için 02163684545 no'lu telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Yanı sıra Evcil Hayvan Sigortası Şirketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yayımlanma Tarihi: Invalid date

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta Pati Sigortası ile can dostunuzun acil sağlık ihtiyaçlarını, anlaşmalı veteriner kliniklerinde avantajlı fiyatlarla güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta Patim Güvende ile kedi veya köpeğinizin acil tedavilerini, muayene, tahlil, tetkik ve yatarak tedavi olmasına yönelik tüm işlemleri poliçe kapsamında güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Sigorta Can Dostum sigortası ile evcil hayvanlarımızın acil sağlık ihtiyaçlarını teminat altına alabilir ve bütçenizi koruma altına alıyoruz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Zurich Sigorta

Zurich Sigorta Neşeli Patiler Sigortası'nın geniş kapsamlı teminatları ve anlaşmalı veteriner klinikleri sayesinde; evcil hayvanınızın birçok sağlık problemini güvence altına alabilir, uygun fiyatlarla bütçenizi koruyabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Köpek ve kedi dostlarımızın yaşayabileceği sağlık sorunlarının tedavi masrafları için güvence sağlayan Axa Sigorta, anlaşmalı ve anlaşmasız veteriner kliniklerinde konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın