Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında muayene, tetkik ya da tedavi gibi sağlık giderleriniz güvence altına alınır. Bu sayede beklenmedik tedavi giderlerine karşı maddi anlamda önlem almış olursunuz.

0-60 yaş arasında ve SGK'lıysanız uygun fiyatlara Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. 13 ila 17 yaş aralığındaki çocukların da ebeveyni olmadan sigorta kapsamına alınması mümkündür; ek prim uygulaması ile tek başlarına sigortalı olabilirler.

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında pek çok teminat yer almaktadır. Bunları yatarak tedavi ve ayakta tedavi olmak üzere iki bölümde incelemek mümkündür.

Yatarak Tedavi Teminatı: Ameliyat, yoğun bakım, hastane yatış, standart tek kişilik oda ve refakatçi masraflarının karşılandığı teminattır. Diğer teminatlar aşağıdaki tabloda gösterilmektedir.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Yoğun Bakım 90 gün
Kemoterapi-Radyoterapi-Diyaliz Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Suni Uzuv Giderleri 30.000 TL
Tıbbı Malzeme 1.000 TL
Oda-yemek-refakatçi
Tablo Tarih: 02.07.2024- Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Doktor muayenesi, doktorun tanı ve tedavi için istediği laboratuvar/görüntüleme işlemlerine ait masraflar bu teminattan karşılanır. Aşağıdaki tabloda detayları görebilirsiniz.

Doktor Muayene Adeti 10 adet
Laboratuvar Tetkikleri
Görüntüleme İşlemleri
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 02.07.2024- Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigorta poliçenize ücretsiz dahil edilen ek teminatlar ile sigorta kapsamınızı genişletebilirsiniz. Bu ek teminatlardan birkaçı;

Diş Hizmeti Paketi: 4 yaş ve üzeri sigortalılar için yılda 1 kez muayene, panoramik röntgen, diş taşı temizliği vb. gibi sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ferdi Kaza: Ani ve beklenmedik kazalara karşı hem kendinizi hem ailenizi güvence altına alabilirsiniz.

Check-up: 14 yaş ve üzeri için yılda 1 kez geniş tetkiklerden oluşan check-up hizmeti ücretsizdir.

Online Doktor: Dr. Online Hizmeti ile 10 adet psikolog, 10 adet diyetisyen ve 10 adet diğer branşlar olmak üzere toplam 30 kez online doktor görüşmesi yapabilirsiniz. Üstelik bu görüşmeler “ayakta tedavi” limitlerinizden düşmeden standardı yüksek sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Sağlık Kurumları

Hepiyi Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Hepiyi TSS; SGK ve Hepiyi Sigorta'nın anlaşmalı olduğu özel sağlık kurumlarında geçerlidir. Hepiyi TSS poliçesi ile anlaşmalı sağlık kurumlarından ihtiyacınız olan her anda hizmet alabilirsiniz.

HepiyiSigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu hastaneler listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları 

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; doğum yılınız, ikamet ettiğiniz şehir, yaşınız, cinsiyetiniz, poliçede yer alacak kişi sayısı ve sağlık durumunuza göre değişiklik gösterir. Bu nedenle Hepiyi Sigorta TSS fiyatları hakkında detaylı bilgiyi 0216 368 45 45 no'lu hattan bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi için de sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 3.637 TL 12.749 TL
35 3.997 TL 12.238 TL
45 6.075 TL 13.984 TL
Tablo Tarih:02.07.2024- Hepiyi Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Yukarıdaki tablodaki örnek fiyatlar İstanbul'da yaşayan bir kişi için oluşturulmuş olup; bilgilendirme amaçlıdır ve ortalama fiyatı göstermektedir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir?

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortası pek çok faydayı da beraberinde getirir. Bunlardan birkaçını maddeler halinde paylaşalım;

  • SGK ve Hepiyi Sigorta ile anlaşması bulunan özel hastanelerde fark ücreti ödemeden sağlık masraflarınız sigorta tarafından karşılanır.
  • 3 yıl kesintisiz sigortalılık döneminin ardından Hepiyi Sigorta tarafından “yenileme garantisi” imkânı sunulur.
  • Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz check-up ve online doktor hizmetleri de TSS kapsamına dahildir.
  • Kamu üniversitelerinde sağlık hizmeti almayı tercih ederseniz, öğretim üyeleri için ödenecek fark tutarlarını, poliçede belirtilen şartlar dahilinde geri ödeme olarak alabilme imkânınız bulunur.
  • Aile indirimi avantajı ile ailenin geri kalan üyelerini de uygun fiyatlarla sigorta kapsamına dahil edebilirsiniz.
  • Gelir vergisi indiriminden yararlanmanız söz konusudur.

Aşağıdaki ürünlerimiz de ilginizi çekebilir.

Yayımlanma Tarihi: 7 Kasım 2023 Salı

Güncellenme Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Generali Sigorta

İhtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen Generali tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde limitsiz yatarak tedavi ve limitli ayakta tedavi teminatından hemen faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

MetLife Sigorta

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak; SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden yatarak ve ayakta gerçekleşecek tedavileriniz için %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın