Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Doğa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, sizin ve sevdiklerinizin beklenmedik sağlık sorunları için SGK ve Doğa Sigorta'nın sözleşmeli olduğu özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olmanızı sağlayan bir sağlık sigortasıdır.

0-60 yaş arası her birey uygun primlerle Doğa Sigorta'nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alabilir. Yalnız 18 yaşından küçük çocuklarınızın poliçeden yararlanabilmesi için anne veya babası ile birlikte sigortası başlatılmalıdır.

Doğa Sigorta Yabancı Uyruklulara Özel Sağlık Sigortası sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: SGK tarafından kapsam altına alınan yatarak tedavi işlemlerinin ve bu işlemlere ait tıbbi malzemelerin masraflarının karşılandığı teminattır. Kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, ameliyat ve diğer tüm yatarak gerçekleşen işlemlerde teminat altındadır. Aşağıdaki tabloda Doğa Sigorta yatarak tedavi teminatı kapsamını ve lmitlerini inceleyebilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 30.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 50.000 TL
Tablo Tarih: 03.04.2024- Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamı ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatarak tedavi teminatı ile birlikte poliçeye eklenir. 24 saati aşmayan ve hastanede yatmanızı gerektirmeyen durumlarda; doktor muayenesi, röntgen, tahlil ve ileri tanı yöntemlerine ait masraflar ayakta tedavi teminatından karşılanır. Ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini incelemek için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet, 6 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 03.04.2024- Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Doğa Sigorta Doğru Adım tamamlayıcı sağlık sigortasından daha yüksek fayda sağlayabilmeniz için poliçeye eklenen ekstra teminatlardır. Normal bir sağlık sigortasının ana kapsamında yer almayan fakat sağlık sigortanızı tamamlayan ve destekleyen ek teminatlar olarak düşünebilirsiniz. Üstelik bu ek teminatları sigorta şirketiniz size ücretsiz sunar.

Acil Kara Ambulansı

Doğru Adım sağlık sigortası satın alan sigortalılar, acil durumlarda ambulans teminatından yararlanabilir. Sigortacı sigortalının ambulans masraflarını onayladıktan sonra en yakın anlaşmalı özel hastaneye sevki yapılır. Doğa Sigorta'nın anlaşmasız olduğu ambulans firmasının kullanılması durumunda sigortalının hiçbir masrafı karşılanmaz.

Diş Bakım Paketi

Doğru Adım tamamlayıcı sağlık sigortasının başlangıç tarihinden 30 gün sonra kapsamlı diş tedavi paketi kullanılabilir. Doğa Sigorta'nın belirlediği kurumlara gitmeden en az 2 gün önce müşteri hizmetlerinden randevu alınmalıdır.

Check-up Paketi

Yılda bir kez olmak üzere check-up paketi kapsamında; doktor muayenesi, kan sayımı, akciğer grafisi, tam idrar tahlili, sedimantasyon, açlık kan şekeri, kolesterol ve total elektrokardiyografi  yaptırabilirsiniz. Check-up yaptırmaya karar verdiğiniz tarihten en az 2 gün önce randevu alınması gerekmektedir. Doğa Sigorta'nın check-up paketi için anlaşma yaptığı sağlık kurumlarında ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Diğer tüm ek faydaları incelemek ve teminat kapsamlarını karşılaştırmak için "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

Doğa Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Sigorta şirketinin, sigortalılarına ihtiyaç duyduğu sağlık hizmetini sunabilmek için anlaşma yaptığı özel sağlık kurumlarıdır. Özel hastanede yatışlı veya yatışsız tedavi hizmetinden doğan masraflar, sigorta şirketi tarafından SGK kuralları esas alınarak hastaneye ödenir.

Doğa Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Doğa Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Doğa Sigorta tamamlayıcı sağlık ürününün primi; kişinin yaş aralığı, cinsiyeti, ikamet adresi, geçmiş dönemde geçirdiği hastalıkları, teminat yapısı tercihi, SUT fiyatları gibi kriterler dikkate alınarak belirlenir. Belirlenen prim tutarı 9 eşit taksite bölünerek ödeme kolaylığı sağlanır. Ayrıca Doğa tamamlayıcı sağlık poliçesini ailecek alanlara %5 oranında aile indirimi yapmaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Doğa tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için teklif almayı unutmayın! Doğa Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Kimler Alabilir?

60 yaşından küçük SGK'lı olan herkes Doğa Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık sigortası alabilir. 18 yaşından küçük çocuklar poliçede anne veya babanında sigortalı olması şartı ile Doğa Sigorta güvencesi altında olabilir.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı Nedir?

Doğa sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamı; limitsiz yatarak tedavi teminatı, yıllık 6 veya 10 adet doktor muayene limitli ayakta tedavi teminatı, diş bakım paketi ve check-up teminatından oluşur. 

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Doğa Sigort'dan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran herkesin tabi olduğu özel şartlar kapsamında poliçenizi kullanırken dikkat etmeniz gereken kurallar yer alır. Özel şartlar içeriğinde; teminat kapsamı, teminat limitleri, bekleme süresi uygulanan durumlar, teminat dışı kalan haller, yenileme garantisi, anlaşmalı ve anlaşmasız sağlık kurumunda masrafların karşılanması gibi birçok kurallar vardır. Doğa sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartları için doküman merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Doğa Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak için sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik Numaranızı ve doğum tarihinizi paylaşmanız yeterlidir. Doğa Sigorta ekranından size özel teklifleri çıkarttıktan sonra poliçe yaptırmaya karar verdiğinizde başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Doğa Sigorta'nın başvuru formu değerlendirmesinden sonra poliçe işlemleriniz hızlıca tamamlanır.

Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Doğa tamamlayıcı sağlık poliçesini tamamlayicisaglik.com'dan yaptırdıysanız sağ üst köşede bulunan "Giriş Yap" butonuna tıklayarak hemen poliçenizi görüntüleyebilirsiniz. Eğer başka bir aracı kurumdan poliçe yaptırdıysanız onlarla iletişime geçebilir veya direkt sigorta şirketinizi arayabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Generali Sigorta

İhtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen Generali tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde limitsiz yatarak tedavi ve limitli ayakta tedavi teminatından hemen faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

MetLife Sigorta

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak; SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden yatarak ve ayakta gerçekleşecek tedavileriniz için %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın