Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak; SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden yatarak ve ayakta gerçekleşecek tedavileriniz için %100 destek alabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında hiçbir ek ücret ödemeden kapsamlı sağlık hizmeti alabilirsiniz. Ücretsiz online doktor hizmeti, online diyetisyen, online psikolojik danışmanlık ya da check-up hizmetleri gibi pek çok ek teminattan yararlanabilir ve güvenle, sıra beklemeden tedavi olabilirsiniz.

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatları, geçerli olduğu anlaşmalı hastaneleri, sağlık sigortası fiyatları ve diğer avantajları hakkında pek çok detayı yazımızda bulabilirsiniz.

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası temelde 2 ana teminattan oluşur; yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatı. 

Metlife yatarak tedavi teminatı kapsamında; ameliyat, tıbbi tedavi için hastanede yatış, küçük müdahale, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz ve kroner angiografi limitsiz olarak karşılanır. Yapay uzuv teminatı 30.000 TL limitle sınırlıdır.

Metlife ayakta tedavi teminatı kapsamında; 10 adet doktor muayenesi, doktor muayenesine bağlı olarak istenen tahlil, röntgen, mr veya tomografi gibi tanı işlemleri limitsizdir. Fizik tedavi teminatı yıllık 10 seans ile sınırlıdır. 

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Metlife Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı hastaneler; Metlife'in sözleşme yapmış olduğu sağlık kurumları ile kurum bünyesinde görev alan hekimleri ve hastaneleri ifade eder. Sağlık güvencesi, yalnızca Metlife ve SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında geçerlidir.

Metlife tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler ağına ulaşmak ve bulunduğunuz coğrafi konuma göre hangi kurumlardan hizmet alabileceğinizi öğrenmek için linke tıklayınız.

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Metlife tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarının belirlenmesi için birtakım kriterler göz önünde bulundurulur. Kişinin doğum tarihi, cinsiyeti, ikamet adresi, talep edilen ek teminatlar, geçmiş hastalıklar ve prim ödeme seçeneklerine bağlı olarak Metlife TSS fiyatları belirlenir. Aşağıdaki formu doldurarak hemen Metlife TSS fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Metlife tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için bir araya getirdik.

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir?

Metlife tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK ve Metlife anlaşmalı sağlık kuruluşlarında sağlık hizmeti almanıza olanak sağlar. SGK fark ücreti ödemeden anlaşmalı sağlık kurumlarında; muayene, tahlil ve tetkik yaptırma olanağına sahip olurken ameliyat, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz gibi yatarak tedavi giderleri de limitsiz olarak sigorta tarafından karşılanır.

Metlife Asistans Hizmetleri ile diğer sağlık ihtiyaçlarınız için de sigortanızdan destek alabilirsiniz. Bu hizmetlerden ve ek faydalardan birkaçı;

  • Online Doktor
  • Online Diyetisyen
  • Check-up Paketleri
  • Diş Paketleri

Bunların yanı sıra 4x4 Plus hizmetiyle; tıbbi danışmanlık, hastane nakli, ilaç sevki gibi birçok ücretsiz ya da indirimli hizmeti de birlikte sunar. 

Metlife TSS Teminat Dışı Durumlar Nelerdir?

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, geçmişten gelen ya da doğuştan olan hastalıkları kapsamaz. Genetik hastalıklar da sigorta kapsamı dışında yer alır. Sigortanın geçerli olabilmesi için hastalığın, sigorta poliçesinden önce oluşmuş olmaması gerekmektedir; poliçe tarihinden önce var olan hastalıklar ve bu hastalıkların etkileri sigorta kapsamında yer almaz.

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında Ömür Boyu Yenileme Garantisi Var mı?

Metlife TSS, yenileme garantisi sunar. Bunun için 3 yıl boyunca kesintisiz Metlife Sigorta'dan sağlık poliçesi yaptırma şartı aranır. Yanı sıra yenileme garantisi hakkını kazanabilmek için 59 yaşından önce tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırılmalıdır. 

Metlife Bekleme Süresi Var mı?

Metlife Sigortanın yatarak tedavi teminatı için belirlediği bekleme süresi 3 aydır. 90 günden sonra sigorta kapsamına alınan durumlar;

  • En az 24 saat yatış gerektiren ameliyatlar ya da medikal tedaviler
  • Yatış işlemine bakılmaksızın kemoterapi, radyoterapi, diyaliz ya da koroner anjiyografi hizmetlerinin gerekli görülmesi
  • SUT kapsamında günü birlik tedavi kategorisinde listelenen işlemler
  • DSÖ ya da Sağlık Bakanlığı tarafından ilan edilen salgın hastalıklara ilişkin tedaviler

Metlife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Nasıl Alınır?

Metlife sağlık sigortası teklifini tamamlayicisaglik.com üzerinden alabilirsiniz. Dilerseniz bizi 0216 368 45 45 numaralı çağrı merkezimizden arayabilir ya da sitemizde bulunan teklif formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz. 

Sigorta danışmanlarımızdan konuyla ilgili aklınıza takılan her sorunun yanıtını alabilir ve hızlı bir şekilde size özel tekliflerinize ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemler için fiziki olarak acentemize gelmenize gerek yoktur; sesli kayıt sistemi üzerinden sigorta danışmanlarımızla görüştükten sonra güvenle poliçenizi satın alabilirsiniz. 
 

Yayımlanma Tarihi: 10 Haziran 2024 Pazartesi

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Generali Sigorta

İhtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen Generali tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde limitsiz yatarak tedavi ve limitli ayakta tedavi teminatından hemen faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın