Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Güneş Sigorta ve Halk Sigorta Eylül 2020 itibari ile birleşmiş olup, Türkiye Sigorta çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, yatarak ve ayakta tedavi teminatı kapsamına aldığı sağlık hizmetlerini limitsiz sunmasıyla ön plana çıkar. Ayrıca Ekstra Sağlık veya Avantaj Sağlık planları ile sadece yatarak tedavileri ve ileri tanı yöntemlerini güvence altına alabilirsiniz. Böylelikle bütçenizi de çok yormadan standardı yüksek hastanelere kolaylıkla gidebilirsiniz.

18 yaşından büyük 55 yaşından küçük fertler, Özel Sağlık Sigortası satın alabilirler. Ancak 18 yaşından küçük olanlar anne veya babası sigortalı olmadan poliçe kapsamına giremezler.

Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayfamızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sigortalının organlarında veya vücut sistemlerinde bozulma olduğu ve tedavisinin ancak hastane ortamında yapılabileceğine dair raporun bulunması durumunda yatarak tedaviler limitsiz karşılanır. Ayrıca küçük müdahale teminatı altında; alçı uygulaması, ben ve lipom alımı, besin zehirlenmesi ve ishal nedeniyle kısa süreli yatışlar, basit yanık tedavileri, kulak yıkama, deriden yabancı cisim ve gözden metal çapak çıkarma, cilt kesilerine müdahale, migren ve akut gastrik kriz gibi durumların masrafları da karşılanır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi 180 Gün
Yapay Uzuv 50.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 20 seans
Tablo Tarih: 13.06.2024- Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası ayakta tedavi teminatı kapsamında yapılacak muayene, kontrol, ileri tanı yöntemleri ve tahlil masrafları sigorta şirketi tarafından %80 karşılanır. Geriye kalan %20'lik ödeme tutarı sigortalı tarafından hastaneye ödenir. ÖSS Limitsiz Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamında yardımcı tıbbi malzeme teminatı da verilir. Yardımcı tıbbi malzeme teminatı, sigortalının tedavisini dışarıdan desteklemek amaçlı takılan ve taşınabilir tıbbi araçlar için güvence oluşturur.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 27.000 TL veya diğer limit seçenekleri
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Tablo Tarih: 13.06.2024- Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Özel  Sağlık Sigortası'nın aktif olduğu bir yıl boyunca kendinizi daha özel hissetmeniz için Türkiye Sigorta ücretsiz sağlık taraması ve tıbbi danışmanlık hediye eder. Ayrıca 5 yıl boyunca Türkiye Sigorta'dan Özel  Sağlık Sigortasını yenileyen sigortalılar Sadakat Paketi ile birçok avantaj elde eder.

Ambulans Hizmetleri

Acil Tıbbi Danışma ve Ambulans Hattı'nı arayarak Türkiye Sigorta'dan ambulans talep edebilirsiniz. Ambulans teminatını acil durum olarak adlandırılan anaflaktik şok, astım krizi, kalp krizi, akut masif kanamalar gibi vakalarda ve sadece yurt içinde kullanabilirsiniz.

Check-up Tarama

18 yaşından büyük Özel Sağlık Sigortası kullanan herkes check-up teminatından yararlanabilir. Chcek-up teminatının kapsamını doktorunuz veya siz belirleyemezsiniz. Türkiye Sigorta check-up paketinin içeriğini kendisi belirler ve yılda bir kere yaptırmanıza müsade eder.

PSA ve Mamografi Tarama

Prostat kanseri veya meme kanserinin erken teşhisi için yapılan bu taramaların masrafları Türkiye Sigorta tarafından karşılanır. Sigortalının bu taramalardan faydalanabilmesi için 40 yaşın üstünde olması ve sözleşmeli kurumlarda kullanması gerekmektedir.

Sadakat Paketi

Ömür boyu yenileme garantisi kazanmış ve en az 5 yıldır Okyanus Sağlık Sigortası kullanan sigortalıların, doğuştan gelen veya teminat dışı bırakılmış bazı hastalıkların tedavi giderleri poliçe kapsamında 100.000 TL limitle karşılanır.

Sadakat paketinin içeriğinde; septum deviasyonu, konka hastalıkları, skolyoz, kifoz ve lordoz, doğumsal rahatsızlıklar (genetik hastalıklar hariç), yıllık 6 seans psikolojik danışmanlık, alzheimer, parkinson, halluks valgus, pess planus ve epilepsi hastalıkları vardır.

Evde Tıbbi Bakım ve Tedavi

Hastaneden taburcu olduktan sonra tedavinin evde devam etmesi gereken durumlarda, sigorta şirketinin görevlendirdiği tıbbi personelin evde yaptığı bakım ve tedavi masrafları en fazla 60 güne kadar olmak koşuluyla bu teminat kapsamında ödenir.

Özel sağlık sigortası kapsamı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın! Yanı sıra Özel Sağlık Sigortası Faydaları başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Anlaşmalı hastaneler; sigorta şirketi ve anlaşmalı sağlık kurumu arasında yapılan sözleşme ile sigortalının teminat kapsamı ve limitine göre tedavi giderlerini doğrudan sigorta şirketinden almayı kabul eden doktorlar, yetkili hastaneler, radyolojik tanı ve görüntüleme merkezleri ile fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleridir. Türkiye Sigorta anlaşmalı kurumlardan poliçenizde yer alan limitler ve oranlar dahilinde hizmet alabilirsiniz.

Türkiye Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler için tıklayın!

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Özel Sağlık Sigortasının fiyatı; sigortalı olmak isteyen kişilerin yaşına ve yaşadığı ile göre değişir. Ayrıca tercih edeceğiniz network paketinin kapsamı da fiyatı değiştiren kriterlerdendir. Aynı aileden olan birden fazla kişinin tek bir poliçede sigortalanması durumunda %7.5 oranında ekstra indirim yapılır. 9 taksit seçeneği ile bir yıllık prim tutarı kolaylıkla ödenebilir.

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 58.491 TL
35 66.614 TL
45 88.851 TL
Tablo Tarih: 13.06.2024- Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi limitsiz ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Özel sağlık sigortası özel şartları, sigorta şirketi tarafından “Sağlık Sigortası Genel Şartları” ve “Özel Şartlar” hükümlerine göre hazırlanan dokümanlardır. Türkiye Sigorta bu kapsam doğrultusunda, poliçede belirtilen limitler ve oranlar dahilinde sağlık güvencesi sağlar. Özel şartlar, sigortalının poliçe ya da eklerinde belirtilen başlangıç ve bitiş tarihleri içerisinde geçerlidir. Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Özel Şartları'nın kapsamına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Türkiye Sigorta Özel Sağlık Sigortası Poliçesi Nasıl Sorgulanır?

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası poliçesine farklı kanallar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu kanallardan birkaçı aşağıdaki gibidir:

  • E- devlet üzerinden sorgulama: E-devlet şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra arama butonuna “Poliçe Sorgulama” ya da “Sigorta Sorgulama” yazınız. Çıkan ekranda istenen bilgileri girdikten sonra özel sağlık sigortanızın detaylarına erişim sağlayabilirsiniz.
  • Türkiye Sigorta resmi web sitesinde yer alan “Online İşlemler” sekmesini tıklayabilir ve bilgilerinizi girdikten sonra poliçe detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Yanı sıra 0850 202 20 20 numaralı telefonu arayıp müşteri hizmetlerine bağlanarak da poliçenize erişim sağlamanız mümkündür.

Sigorta poliçenizi tamamlayicisaglik.com adresimizden yaptıysanız, web sitemiz üzerinden ya da direkt sigorta danışmanınızla süreci takip edebilir ve poliçe detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Yanı sıra Özel Sağlık Sigortası Şirketleri hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız.
 

Yayımlanma Tarihi: 14 Ekim 2020 Çarşamba

Güncellenme Tarihi: 13 Haziran 2024 Perşembe

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 3 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın