Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

user-avatar

Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde, SGK ve Allianz Sigorta ile anlaşmalı olan tüm özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden yüksek kalitede bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

0-64 yaş arası SGK'lı olan herkes Allianz'dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. 6 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte sigortalanma şartı ile bu tamamlayıcı sağlık poliçesinden faydalanabilir.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Tamamlayıcı sağlık poliçenizin olmazsa olmaz teminatıdır. 24 saatten az olmamak şartı ile hastanede yatmayı gerektiren durumlarda; ameliyat, yoğun bakım ve diğer tedavi masraflarının karşılandığı teminattır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 5.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2022-Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatış yapılmadan ayakta tedavi edilebilecek rahatsızlıklara ilişkin yapılan doktor kontrolü, teşhis amaçlı istenen kan ve idrar tahlilleri ile modern teşhis teknikleri ayakta tedavi kapsamı ve limiti dahilinde karşılanır. Ayakta tedavi teminatı sigorta şirketinin anlaşmasız olduğu sağlık kurumlarında kullanılamaz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2022-Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Allianz Sigorta, sigortalılarına daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak ve poliçenin standardını yükseltmek için ek teminatlar sunar. Allianz Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olduğunuzda ekstra ücret ödemen bu ek teminatlara da hak kazanmış olursunuz.

Acil Kara Ambulans

Hayatı tehdit eden ve acil olarak tedavi gerektiren durumlarda sigortalıya bulunduğu yerde müdahale yapılması, yapılan müdahale sonrası en yakın özel hastaneye sevk edilmesi için ambulans teminatı güvence oluşturur. Ambulans teminatı uluslararası taşımalarda geçersizdir.

Evde Bakım Teminatı

Evde bakım teminatı; sigortalının evde devam eden bir tedavi planına ihtiyaç duyması, bu durumun doktor tarafından beyan edilmesi ve Allianz Sigorta'dan provizyon alınması şartı ile geçerlidir. Sigortalı hastaneden taburcu olduğu tarihten itibaren 30.000 TL limit ile evde tedavisini devam ettirebilir.

Doktor Allianz Sağlık Danışma Hattı

Sağlığınız ile ilgili doktor görüşü almak istediğinizde Dr.Allianz ücretsiz sağlık danışma hattını dilediğiniz gün dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Check-up Teminatı

Sağlık kontrolü için gerekli olan, tam kan sayımından açlık kan şekerine kadar birçok tanı işlemine ait masraflar yılda bir kez poliçenizden %100 oranında karşılanır.

Diyetisyen ve Psikolojik Destek

Diyetisyen ve Psikolojik Destek hizmetlerinde ilk randevunuz %100 oranında ücretsiz olarak karşılanır. Sonraki randevularınızda ise indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Diş Bakım Paketi

Diş hekim muayenesi, diş taşı temizliği ve tek diş röntgen filmi ile ilgili giderler yılda bir kez ve %100 oranında poliçenizden karşılanır.
 

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Tamamlayıcı sağlık sigortası; SGK ve Allianz Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde kullanılabilir. Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınan hastalıklar ve bu hastalıklara bağlı oluşan tedavi masrafları, Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası tarafından hastaneye ödenir.

Allianz Sigorta'nın Turuncu+ Network ve Turuncu Network olmak üzere 2 çeşit anlaşmalı sağlık kurumu ağı bulunmaktadır.

Turuncu Network: Eğer poliçenizi bütçenize daha uygun hale getirmek isterseniz, seçiminizi “Turuncu Network”ten yana yapabilirsiniz. Turuncu Network; SGK ile tüm branşlarda anlaşmalı olan sağlık kurumlarını kapsar.

Turuncu+ Network: SGK ile tüm branşlarda anlaşması olan sağlık kurumlarına ek olarak, SGK ile yalnızca belirli branşlarda anlaşması bulunan sağlık kurumlarını da kapsar.

Allianz Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Allianz tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Allianz tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatı; kişinin yaşı, ikameti, ürün kapsamı, sağlık geçmişi ve medikal enflasyon oranına göre belirlenir. Belirlenen prim tutarı 8 eşit taksit şeklinde ödenebilmektedir. Ayrıca Allianz tamamlayıcı sağlık poliçesini ailecek alanlara %2.5 oranında aile indirimi yapmaktadır.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 932 TL 5.486 TL
35 1.446 TL 5.646 TL
45 2.394 TL 6.853 TL
Tablo Tarih: 01.08.2022-Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu ikamet ili İstanbul olan bireyler için hazırlanmış olup; bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Allianz Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları için ana sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Allianz Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Emre Sevinç

İş Analisti

Eğitim: Ordu Üniversitesi İktisat, Marmara Üniversitesi Sigortacılık Yüksek Lisans 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 65 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Japan tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-59 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın