Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Sompo Japan tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

user-avatar

Sompo tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler. 2 yaşından küçük çocuklar ancak ailenin sağlık poliçesine eklenerek güvence altına alınabilir.

Sompo tamamlayıcı sağlık sigortasının geniş özel hastane ağı sayesinde yüksek standartta sağlık hizmetlerinden yararlanırken sağlık harcamalarınızı SGK farkı ödemeden güvence altına alabilirsiniz.

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sompo Sigorta'dan tamamlayıcı sigorta alanlar yatarak tedavi teminatından özel ve genel şartlar dahilinde limitsiz destek alır. Cerrahi ve dahili yatışlı tedavilerde ihtiyaç duyulan her türlü tıbbi malzeme veya diğer işlemlerin maliyeti yatarak tedavi teminatının limitinden hastaneye ödenir.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 1.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 15 seans
Tablo Tarih: 01.08.2020- Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı: Vücutta sağlığı bozan ani bir değişiklik olduğunda ve doktora başvurulması gerektiğinde tamamlayıcı sağlık sigortasının ayakta tedavi teminatı kullanılır. Rahatsızlığa sebep olan nedenlerin araştırılması için ihtiyaç duyulacak her türlü tetkik masrafı SGK'nın ve sigorta şirketinin onayı ile bu teminattan ödenir. Ancak rahatsızlığın tedavisi için reçeteye yazılan ilaçlar teminat dışıdır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Lİmitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2020- Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: SGK kapsamında bulunmayan bazı sağlık harcamaları tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında da karşılanmamaktadır. Sompo Sigorta karşılanmayan bu sağlık hizmetlerini ek teminatlar çatısı altında sigortalılarına hediye eder. Sigortalılar karşılanmayan bu sağlık harcamaları için ekstra ücret ödemeden bütçelerini korur.

Hastanede Gündelik Yatış Tazminatı

Hastanede yatarak tedavi gördüğünüz zaman, vaka başına 5 gün, günlük 100 TL, yıllık ise 3.000 TL ile sınırlı olacak şekilde sigorta şirketinden nakit ödeme alabilirsiniz.

Check-up Teminatı

18 yaşından büyük ve Sompo'dan tamamlayıcı sağlık almış herkes check-up teminatından yararlanabilir. Check-up teminatının kapsamı sigorta şirketi tarafından belirlenir ve bu kapsamın dışına çıkan diğer işlemler için ödeme yapmaz. Yani doktorunuz check-up paketinin dışında kalan bir tetkik istediğinde ayakta tedavi teminatını kullanmalısınız.

Diş Tedavi Teminatı

Sompo Sigorta'nın sunduğu zengin asistans paketlerden biri de diş tedavi teminatıdır. Diş tedavi paketinden hizmet almak için poliçenin başladığı günden 3 ay sonra randevu alınmalıdır. Sağlık Destek Hattı'ndan diş check-up ve diş taşı temizliği için randevu talep edebilirsiniz.

Ambulans Koordinasyon Hizmeti

Beyin kanaması, renal kolik, sıcak veya güneş çarpması, boğulma, şuur kaybına neden olan her türlü durumda sigortalı ambulans talep edebilir. Ambulans masraflarının karşılanması için Sompo Sigorta'dan yardım talep edilmelidir.

Sağlık Danışma Hattı

Sağlık sorunlarınız veya sağlığınız ile ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda 0850 250 0 757 numarayı arayarak destek alabilirsiniz.

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Sompo Japan Sigorta'nın anlaşma yaptığı özel ve kamu üniversite hastanelerinde tamamlayıcı sağlık sigortanızı ilave ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Anlaşmalı özel hastanelere gittiğinizde sigorta şirketi doğrudan hastaneye ödeme yapar. Ancak kamu üniversite hastanesinde öğretim görevlisine gitmeniz durumunda sigorta şirketi size sonradan ödeme yapar.

Sompo Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Sompo tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.  

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Sompo Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık fiyatı; doğum yılınız, ikamet ettiğiniz şehir, sigorta kapsamınız, kayıtlı sağlık durumunuz ve sağlık sektöründeki enflasyon oranına göre fiyatlandırılır. 8 taksitle ödeme kolaylığı ve %5 aile indirimi sayesinde bütçenizi yormadan poliçeden yararlanabilirsiniz.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 296 TL 1.004 TL
35 348 TL 1.297 TL
45 501 TL 1.258 TL
Tablo Tarih: 01.08.2020- Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu İzmir'de ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları için teklif almayı unutmayın! Sompo Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Emre Sevinç

İş Analisti

Eğitim: Ordu Üniversitesi İktisat, Marmara Üniversitesi Sigortacılık Yüksek Lisans 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 69 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-59 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın