Facebook Pixel
tamamlayicisaglik.com

Ray Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

user-avatar

Acil bir durumda ailenizin ve kendinizin sağlıkla ilgili problemlerine hızlıca çözüm bulmak ve maliyetlere karşı tedbirli olmak istiyorsanız Ray özel sağlık sigortasının alternatif sağlık planlarından faydalanabilirsiniz. Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Hizmet almak istediği hastane konusunda seçici olan 7 yaşından büyük 64 yaşından küçük herkes, Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası satın alabilir. 7 yaşından küçük fertler için tek başına poliçe düzenlenemez. Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası kapsamında 7 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte güvence altına alınır.

Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sigortalının hastalığı için yapılan incelemeler sonucunda durumunun gözlemlenmesi ve tedavi edilmesi için hastaneye yatırılması durumunda yatarak tedavi teminatı devreye girer. Bu yatışın gerekliliği yapılan incelemeler baz alınarak raporlaştırılmalıdır. Acil olmayan ve planlı yatışlar için en az 48 saat önce sigorta şirketinden onay alınmalıdır.

Ray Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 750 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 20 seans
Tablo Tarih: 01.01.2020- Ray Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatı: Kişinin sağlığı ile ilgili şikayete bağlı olarak gerçekleştirilen muayenesi ve bu muayeneye bağlı yapılan tüm tetkikler ve fizik tedavi işlemleri ayakta tedavi kapsamında değerlendirilir. Poliçesinde ayakta tedavi teminatı bulunan sigortalılar ilaç ve aşı teminatından da yararlanabilir. Eğer tıbbi gerekliliği söz konusu ise Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış vitaminlerde kapsam dahilindedir.

Ray Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 3.000 TL
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi 1.500 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Ray Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası ücretli ve ücretsiz olmak üzere 2 farklı ek teminatlar paketi sunur. Ücretsiz ek teminatlar Ray Sigorta'dan özel sağlık sigortası alan herkese verilir. Ücretli ek teminatlar ise sadece Medium veya Large paket tercih eden sigortalılara ekstra prim ödemeleri koşulu ile verilir.

Tıbbi Danışmanlık Hattı ve Ambulans Hizmetleri

Sigortalının sağlık durumunun ağırlığından dolayı bir an önce hastaneye ulaştırılması gereken durumlarda veya bir hastaneden başka bir hastaneye nakil gerektiğinde Ray Sigorta'dan ambulans hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca acil olsun veya olmasın sağlıkla ilgili her konuda bilgi alabileceğiniz Ray Sigorta çağrı merkezine 365 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Check-up Tarama

Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası 3 farklı plandan oluşur. Tercih edilen plana göre sigortalının poliçesine Platin, Altın veya Gümüş check-up paketi eklenir. Check-up paketlerinin kapsamı birbirinden farklıdır. En kapsamlı olan Platin Check-up paketidir.

Yıllık Kontrol Teminatı

Yıllık kontrol teminatı, PSA veya Mamografi taramasından oluşur. Yaşınız ve cinsiyetinize bağlı olarak özel sağlık poliçenize ücretsiz olarak eklenir. Kanserden korunmak veya erkenden teşhis edebilmek için uygulanan bu taramanın masrafları Ray Sigorta tarafından %100 karşılanır.

Diyetisyen Muayene ve Psikiyatri Muayene Teminatı

Yılda bir defa Ray Sigorta tarafından belirlenen kurumlarda, diyetisyen ve psikiyatri muayenesi tüm sigortalılara hediyedir.

Evde Hemşire Bakım Teminatı

Hastane ortamı dışında sigortalının tedavisinin devam ettirilmesi için görevlendirilen hemşire ve hemşirenin uyguladığı tedavilerin masrafı bu teminattan karşılanır. Masrafların sigorta şirketinden karşılanması için doktor raporu zorunludur.

Ray Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sigorta şirketi ve işletme arasında direkt yapılan sözleşme ile poliçe satın almış sigortalılara teminatları kapsamında sağlık hizmetlerini limitleri dahilinde vermeyi kabul eden ve bu hizmetler karşılığı sigorta şirketinden ödeme alan hekimler veya sağlık işletmeleridir.

Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası satın alırken 3 anlaşmalı network ağı arasından birini tercih etmeniz gerekmektedir. Eğer Liv Hospital veya Memorial Hastanelerinde özel sağlık sigortası kullanmak istiyorsanız Altın Network seçmeniz gerekmektedir.

Platin Network: Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri, Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Liv Hospital, Anadolu Sağlık Grubu ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Altın Network: Acıbadem Sağlık Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri, Amerikan Hastanesi hariç Memorial Hastaneleri, Liv Hospital, Anadolu Sağlık Grubu dahil diğer anlaşmalı tüm hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Gümüş Network: Acıbadem Grubu, Florence Nightingale Hastaneleri, Amerikan Hastanesi, Memorial Hastaneleri, Anadolu Sağlık Grubu ve Liv Hospital hariç diğer tüm hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz

Ray Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Ray özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini inceleyebilirsiniz.

Ray Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Sağlığım Rayında Sağlık Sigortası'nın primi; kişinin sağlıklı olduğu kabul edilerek doğduğu yıl ve yaşadığı şehre göre belirlenir. Ayrıca sigortalının Platin, Altın veya Gümüş plan tercihi de ödenecek primi etkilemektedir. Sigortalı, toplam primin %25'i peşin geriye kalan tutarıda 5 taksitle ödeyebilir. Sağlığım Rayında Sağlık Sigortasını ailesi ile birlikte alanlar %10 aile indirimi avantajından yararlanabilirler.

Ray Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 2.700 TL
35 3.072 TL
45 4.862 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Ray Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi 3.000 TL, hastane seçimi Altın Network ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Elif Ateş

Dijital İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Evet Hayır

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 9 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

Groupama Sigorta, tüm Türkiye’de seçkin hastane gruplarında, 7 farklı plan seçeneği sayesinde yatarak tedavi teminatından annelik teminatına kadar geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

[email protected]
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın