Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK'nın ve Ray Sigorta'nın şartlarını kabul eden özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, devlet katılım payı haricinde SGK ilave ücreti ödememenizi sağlayan bir sağlık poliçesidir.

Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde olan ve 64 yaşını aşmamış tüm bireyler Ray Tamamlayan Sağlık Sigortasından faydalanabilir. 18 yaşından küçük olan çocuklar poliçede bir ebeveyninde bulunması koşulu ile güvence altına alınır.

Ray Sigorta Özel Sağlık Sigortası ürününü de incelemenizi tavsiye ederiz.

Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Özel sağlık kurumlarında yatış tarihinden taburcu olana kadar yapılan ameliyatlı veya ameliyatsız tedavilerin masrafı sağlık poliçenizin ana teminatı olan yatarak tedavi teminatından ödenir. Sigorta şirketinin yatarak tedavi masraflarını karşılaması için sözleşmeli olduğu özel hastanelerin birinde yatarak tedavi olmanız gerekmektedir.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 10.000TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek
Refakatçi
Yapay Uzuv 20.000TL
Tablo Tarih: 04.04.2024- Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Tedavi talep edilen rahatsızlıkla ilgili doktorun talep ettiği tanı ve teşhis işlemleri ile doktor müdahalesinin maliyeti ayakta tedavi teminatından karşılanır. Doktorun istediği tüm işlemler bir muayene limiti içinde değerlendirilir. Ancak tedavi talep edilen hastalıkla ilgili başka doktora yönlendirilmeniz durumunda ikinci muayene limitine girmiş olursunuz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Laboratuvar Tetkikleri
Görüntüleme İşlemleri
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 04.04.2024- Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Ray Sigorta, sigortalının ekstra talep edebileceği sağlık ihtiyaçlarına cevap verebilmek için oluşturduğu zengin ek paketleri mevcuttur. Aşağıda bahsedeceğimiz ek teminatları hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Böylelikle poliçenizden sağladığınız verim de artmış olur.

Tıbbi Danışmanlık ve Ambulans Koordinasyon Hizmeti

Ambulans koordinasyon hizmeti; acil durumlarda sigortalıya olduğu yerde ilk müdahaleyi yapmak ve en yakın sözleşmeli hastaneye sevk etmek için kullanılır. Sigortalının kendisini kasıtlı olarak yaralaması, alkol veya uyuşturucudan zehirlenmesi gibi durumlarda ambulans teminatı kapsam dışıdır. Ayrıca 7/24 sağlıkla ilgili her konuda Ray Sigorta'nın medikal ekibinden destek alabilirsiniz.

Evde Bakım Teminatı

Sigortalının evde devam edecek tedavisi için kullanılacak ilaç veya tıbbi cihazların masrafı, sigortalıyı tedavi eden doktorun rapor yazması şartıyla sigorta şirketi tarafından karşılanır. Evde bakım teminatı; evde yalnız yaşayan ve sosyal desteğe ihtiyacı olan kişiler için değildir.

Check-up Teminatı

Check-up teminatı sağlık kontrolü yaptırmak isteyenler için poliçeye ücretsiz eklenir ve sadece 1 kere yaptırılabilir. Yani sigortalının sağlık durumu ile ilgili şikayetleri varsa ve bu şikayetlere teşhis konulması gerekiyorsa check-up teminatı kullanılamaz.

Diş Bakım Teminatı

Ray Sigorta'nın diş bakım teminatı için anlaşma yaptığı sağlık kurumlarında ücretsiz olarak; dolgu sökümü, diş taşı temizliği, konsültasyon, oral hijyen eğitimi, uzman diş hekimi muayenesi ve tek diş için dolgu yaptırabilirsiniz. Bu işlemleri yaptırabilmeniz için en az 2 gün önce çağrı merkezinden randevu alınmalıdır.

Ambulans

Hayati durumlarda, yerinde müdahale ve en yakın sağlık kuruluşuna ulaştırma ya da nakil işlemleri gibi ek teminatlar poliçe kapsamında yer alır. 

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ek teminatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Anlaşmalı özel kurumlar; Ray Sigorta'nın SGK kurallarını baz alarak belirlediği özel şartlara göre anlaşma yaptığı, sigortalıların ve bağımlılarının tedavi masraflarını direkt olarak ödediği, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış özel işletmelerdir.

Ray Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Tamamlayan Sağlık ürününün fiyatı; doğduğunuz yıl, yaşadığınız il, teminat kapsamınız, geçmiş hastalıklarınız, sağlık kurumlarındaki fiyat artışına göre oluşturulur. Ray Sigorta toplam prim tutarını 8 taksite böler ve aileniz ile birlikte poliçe almanız durumunda %10 aile indirimi uygular.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 1.065 TL 5.620 TL
35 1.462 TL 6.778 TL
45 1.759 TL 7.333 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
 • Örnek prim tablosu Antalya'da yaşayan  fertler için düzenlenmiş olup; fikir vermek amaçlıdır ve nihai fiyat değildir.
 • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Ray tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için ana sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Ray Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sıkça Sorulan Sorular

Ray Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartlar Sağlık Sigortası Genel Şartları'na ek olarak hazırlanan, karşılıklı hak ve yükümlülükleri ibraz eden dokümanlardır. Özel şartlar, poliçenin bitiş tarihine kadar geçerli olup aşağıdakileri kapsar; 

 • Yatarak yapılan tedavi teminatı kapsamı
 • Ayakta yapılan tedavi teminatı kapsamı
 • Ek teminatların kapsamı ve teminata ilişkin sunulan hizmetler
 • Tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanmak için gereken yaş aralıkları
 • Ömür boyu yenileme garantisi kazanmak için gerekli olan şartlar 
 • Anlaşmalı kurumlar için poliçe kullanımı ve ilgili prosedürler
 • Anlaşmasız kurumlar için poliçe kullanımı ve ilgili prosedürler
 • Poliçe yenileme döneminde sigorta şirketinin hasar ya da prim oranına bakarak yenileme döneminde sergileyeceği tutumlar
 • Poliçe kapsamı dışında yer alan teminat dışı haller
 • Poliçe kapsamında bekleme süresi uygulanacak hastalıklar 

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartlarına ait tüm detaylara ve ilgili prosedürlere linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sorgulaması çeşitli kanallar aracılığıyla yapılabilir. “Online işlemler” ile tek tıkla bilgilerinize kolayca erişim sağlayabilir veya aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. 

 • Tamamlayıcı sağlık sigortası sorgulaması e-devlet aracılığı ile gerçekleşebilir. E-devlet sistemine giriş yapın ve ardından arama butonuna “sigorta sorgulama” yazın. Buradan poliçe detaylarınıza ait tüm bilgilerine, sigortanın başlangıç ve bitiş tarihine ve sigorta yaptığınız şirkete ait tüm detaylara erişim sağlayabilirsiniz.
 • Ray Sigorta müşteri işlemleri ile tüm bilgilerinize online olarak ulaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz poliçe ya da adınıza açılan hasar dosyası ile ilgili bilgilere detaylı olarak erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için internet sitesi üzerinden “Müşteri İşlemleri” sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. 
 • Sağlık sigortası poliçenizi tamamlayicisaglik.com adresinden satın aldıysanız direkt olarak sayfamız üzerinden de bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz. Tamamlayicisaglik.com aracılığı ile satın aldığınız tüm poliçeleri sistem üzerinden görebilir ve poliçe bitiş tarihinden önce size sunduğumuz alternatifli teklifleri karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. 

Tamamlayicisaglik.com ile aynı zamanda makbuz, özel şartlar, teminat kapsamı, teminat dışı haller, anlaşmalı kurumlar, ek teminatlar ve çok daha fazlasına dair detayları da öğrenmeniz mümkündür.
 

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 12 Haziran 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Generali Sigorta

İhtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen Generali tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde limitsiz yatarak tedavi ve limitli ayakta tedavi teminatından hemen faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

MetLife Sigorta

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak; SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden yatarak ve ayakta gerçekleşecek tedavileriniz için %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın