Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

user-avatar

Magdeburger tamamlayıcı sağlık sigortası; SGK anlaşmalı özel hastanelerde, fark ücreti bulunan sağlık ihtiyaçları çerçevesindeki tıbbi giderleri, teminat limitleri kapsamında güvence altına almaktadır. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kapsamında sağlık hizmetlerinden yararlanabilen 15 gün ve 64 yaş arasındaki herkes, tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanabilmektedir.

Magdeburger Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Cerrahi veya dahili yatış gerektiren, hayati önem arz eden durumlarda evde bakım ve tedavi, suni uzuv, protez, tıbbi malzeme giderleri teminat limitlerince; ambulans, ameliyat, hastane tedavi giderleri, yoğun bakım, kemoterapi gibi özellikli tedaviler, küçük müdahaleler ve refakatçi giderleri gibi masraflar limitsiz olarak bu teminat kapsamında karşılanmaktadır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 20.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 60.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 04.04.2024- Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Kontrol veya hastalık sebebiyle yapılacak doktor muayenesi, muayeneye bağlı röntgen, tahlil ve tetkikler, modern teşhis yöntemleri en fazla 10 kullanım; fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri ise 30 seans olacak şekilde karşılanmaktadır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 10 adet, 4 adet veya limitsiz
Röntgen Limitsiz
Tahlil ve Tetkik Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 04.04.2024- Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Magdeburger Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Magdeburger Tamamlayıcı Sağlık sigortası ile pek çok avantaja sahip olabilirsiniz. Magdeburger tamamlayıcı sağlık sigortasının 3 farklı paket seçeneği ve ek teminatları mevcuttur. Bu paketler; sınırsız paket, 10'lu paket ve yatarak tedavi teminatı şeklinde tanımlanır.
Genel olarak Magdeburger Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında aşağıdaki hastalıklar için hizmet alabilirsiniz; 

 • Kanser türleri
 • Kalp ve koroner hastalıklar
 • Hipertansiyon, diyabet ya da KOAH gibi hastalıklar
 • İç organ herniasyonu
 • Vertebral disk hastalıkları
 • Rahim ve yumurtalık hastalıkları
 • Organ nakilleri
 • Göz hastalıkları
 • Mide ve bağırsak hastalıkları
 • Tiroid hastalıkları
 • Karaciğer hastalıkları
 • Gribal hastalıklar
   

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları

Yaşam kalitesini arttırmayı amaçlayarak, standartları yüksek bir hizmet alabilmeniz için sunulan ek teminatlar, ücretsiz olarak sigorta şirketi tarafından poliçenize eklenmektedir.

Check-Up Teminatı: Sağlık durumunuzu kontrol amaçlı sunulan Check-Up teminatı ile doktor değerlendirmesi, açlık kan şekeri, tam kan sayımı (18 parametre), tek yönlü akciğer grafisi, tam idrar testi, total kolesterol, EKG ve sedimantasyon hizmetlerinden yılda 1 kez olmak şartı ile yararlanabilirsiniz.

Diş Teminatı: Bu teminat dahilinde uzman hekim muayenesi, tek diş dolgu veya dolgu sökümü, diş taşı temizliği, teşhis/tedavi planlamaları, oklüzyon aşındırmaları, düşmüş kuron ve köprü simantasyonu hizmetlerinden yılda 1 kez faydalanabilirsiniz.

Kritik Hastalıklar Teminatı: Tehlikeli hastalıklara bağlı yüksek tedavi gideri içeren kanser, organ nakli ameliyatı, körlük, hastalık sonucu inme, Miyokard Enfarktüsü (kalp krizi), böbrek yetmezliği, koroner damar sonucu yapılan açık kalp ameliyatı, Multipl Skleroz, kol ve bacak kaybı gibi durumlarda, yılda 1 kez sağlık hizmeti alabilirsiniz. 

Magdeburger Sigorta, sağlık ihtiyaçlarınıza uygun olarak sunduğu 3 farklı poliçe tipi ile bütçenizi zorlamadan sigorta sahibi olmanıza olanak sağlamaktadır.

3 No'lu Paket: Yalnızca yatarak tedavi teminatı içeren bu paket ile, uygun primli poliçeye sahip olabilirsiniz.

4 No'lu Paket: 10'lu paket olarak da geçen bu poliçe sayesinde limitsiz yatarak tedavi teminatı ve 10 kez kullanım hakkı bulunan ayakta tedavi teminatından faydalanabilirsiniz. Hamilelik planlıyorsanız bu paket ile ek doğum teminatı avantajını kullanabilirsiniz.

5 No'lu Paket (Sınırsız Paket): Her ihtiyacınız olduğu anda kullanabileceğiniz bu paket ile sınırsız ve geniş kapsamlı sağlık hizmeti alabilirsiniz.
Tüm avantajlarının yanı sıra; poliçe ana teminatlarınıza ek teminatlar ekleyebilir, sigorta kapsamınızı ihtiyaçlarınıza uygun olarak genişletebilirsiniz.

"Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?" başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Magdeburger Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Magdeburger Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler; seçtiğiniz paket teminatlarını kullanmanız için hem SGK hem de Magdeburger Sigorta'nın sözleşme yolu ile anlaşma sağladığı ve şirketin ödeme yapacağı özel hastane ağı anlamına gelmektedir. Magdeburger Sigorta, yalnızca anlaşma sağladığı özel hastane masraflarını karşılamaktadır ve anlaşma bulunmayan bir özel sağlık kuruluşunda hizmet aldığınız takdirde teminatlarınızı kullanamazsınız.

Pek çok kişinin merak ettiği “Magdeburger Sigorta hangi hastanelerde geçerli?” sorusunun cevabına "Anlaşmalı Sağlık Kurumları" sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz. Magdeburger Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kurumlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır.

Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Magdeburger Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; 3, 4 veya 5 no'lu seçeceğiniz pakete, sağlık ihtiyaçlarınıza, bulunduğunuz ikamet ilinize ve doğum yılınıza göre belirlenmektedir. 

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 4.332 TL 9.660 TL
35 5.134 TL 10.838 TL
45 6.476 TL 14.355 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Magdeburger Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Magdeburger Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası 2024 fiyatları için teklif alabilir, diğer tamamlayıcı sağlık sigorta şirketleri ile kolayca karşılaştırabilirsiniz.
 

Yayımlanma Tarihi: Invalid date

Güncellenme Tarihi: 4 Nisan 2024 Perşembe

Elif Ateş

İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, aynı zamanda bir diğer platformumuz olan Genç Sigorta'da da başarılı yazıları ile kalemini kullanmaktadır.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın