Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

user-avatar

0-59 yaş arasındaki, mevcut SGK güvencesine sahip tüm bireylerin alabileceği Quick Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası; Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında karşılanan sağlık giderlerinin, özel hastanelerde çıkabilecek fark ücretlerini ortadan kaldırarak, konforlu bir sağlık hizmeti almanıza olanak sağlamaktadır.

16 günlük bebek ve 17 yaş aralığında bulunan çocuklar yalnız başına sigortalanamamakla birlikte; en az bir ebeveyni aracılığıyla sigortalanabilmektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olduğunuz andan itibaren, yalnızca 15 TL'lik SGK zorunlu katılım payını ödeyerek, anlaşmalı kurumlarda kapsamlı bir sağlık hizmetinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik belirli bir süre sigortalı olunduğu takdirde ömür boyu yenileme garantisinden de faydalanabilirsiniz.

Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Quick sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları; poliçenizde bulunan ve anlaşmalı kurumlarda kullanabileceğiniz güvenceler anlamına gelmektedir.

Yatarak Tedavi Teminatı: Bu teminat kapsamında; ameliyatlı veya ameliyatsız yatış, yatış gerektiren küçük müdahaleler, kemoterapi, diyaliz, radyoterapi ve refakatçi ödemeleri gibi masraflar limitsiz şekilde; yapay uzuv, tıbbi malzeme ve evde bakım gibi masraflar teminat limitleri kapsamında temin edilmektedir.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 30.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi
Yapay Uzuv 30.000 TL
Tablo Tarih: 04.04.2024- Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Bu teminat kapsamında; kontrol veya bir hastalık sebebi ile yapılacak doktor muayenesi ve buna bağlı ileri tanı yöntemleri, röntgen ve laboratuvar gibi tahlil/tetkikler, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi sağlık harcamaları, teminatlar dahilinde karşılanmaktadır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 10 adet
Laboratuvar Tetkikleri
Görüntüleme İşlemleri
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 04.04.2024- Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

"Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?" başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının Avantajları

Quick Sigorta; sunduğu ana teminatlarının yanında, nitelikli bir sağlık hizmeti alabilmeniz adına ek teminatlar sunmaktadır. Bu ek teminatlardan ücretsiz şekilde faydalanarak, tamamlayıcı sağlık sigortası avantajlarını kullanabilirsiniz.

Online Doktor Teminatı: Yılda 4 kez olmak kaydıyla sesli veya görüntülü olarak uzman doktor danışmanlığı; ihtiyacınız olan her durumda limitsiz şekilde kullanabileceğiniz diyetisyen, psikolojik danışmanlık ve 7/24 tıbbi danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Diş Bakım Teminatı: Yılda 1 kez olmak kaydıyla; muayene, diş taşı temizliği veya dolgu sökümü gibi hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Göz Kontrol Teminatı: Yılda bir defa olmak şartıyla; göz muayenesi ve kontrol hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Check-Up Teminatı: Poliçe tarihleri arasında ücretsiz olarak bir kez, kapsamlı Check-Up paketinden faydalanabilirsiniz.

Mamografi ve PSA Teminatı: 40 yaş ve üzeri kadın sigortalılar yılda bir kez mamografi/ meme USG hizmetinden; 40 yaş ve üzeri erkek sigortalılar PSA hizmetinden randevu oluşturarak yararlanabilmektedir.

Acil Kara Ambulansı Teminatı: Hayati tehlike barındıran sağlık problemlerinde, en yakın anlaşmalı sağlık kurumuna ücretsiz olarak naklinizi sağlayabilirsiniz. 

Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Quick Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Quick sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler; seçtiğiniz poliçeyi içeren lacivert, yeşil ve pembe network seçeneklerindeki teminatları ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, anlaşmalı özel sağlık kurumlarını ifade etmektedir. 

Tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabilmek için Quick Sigorta'nın anlaşmalı sağlık kurumlarından hizmet alınması gerekmektedir. Anlaşmalı kurumlar haricinde sağlık hizmeti karşılanmamakla birlikte; anlaşmalı hastanesi bulunmayan iller veya hayati tehlike içeren durumlarda, SGK güvencesi ile yapılacak yatarak tedaviler, poliçe özel şartları kapsamında sonradan tazmin edilmektedir. 

Quick Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kurumlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır.

Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Quick Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; seçilen network tipine, sigortalı bireyin yaş, ikamet ettiği şehir gibi unsurlara göre değişkenlik göstermektedir. Uygun prim ödemelerinin yanı sıra; ücretli çalışanlar veya serbest meslek sahibi olanlar vergi indirimi avantajından da faydalanabilmektedir.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 2.454 TL 8.471 TL
35 2.682 TL 9.305 TL
45 3.578 TL 12.540 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Quick Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu İstanbul'da ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Quick Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını buradan görüntüleyebilirsiniz! Quick Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını diğer sigorta şirketlerinin fiyatları ile hızlıca karşılaştırabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası şirketleri için linke tıklayınız.

Yayımlanma Tarihi: Invalid date

Güncellenme Tarihi: 4 Nisan 2024 Perşembe

Elif Ateş

İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, aynı zamanda bir diğer platformumuz olan Genç Sigorta'da da başarılı yazıları ile kalemini kullanmaktadır.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın