Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 60 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir.

Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Demir Hayat özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. Hayatın kötü sürprizlerine karşı hazırlıklı olmak isteyen 60 yaşından küçük herkes Demir Hayat özel sağlık sigortası satın alabilir. Bebekler veya çocuklarda poliçede ebeveynleri olmadan sigortalabilirler.

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayfamızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Demir Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Doktorun, hastalığın tedavisi için ameliyatlı veya ameliyatsız hastanede yatarak müdahale edilmesi gerektiğine dair hazırladığı raporun Demir Hayat Sigorta'nın onaylaması gerekmektedir. Onaylanan rapora göre ihtiyaç duyulabilecek; yatak-yemek, refakatçi, gerekli tıbbi malzeme, tıbbi tahlil ve röntgen, kullanılan ilaçların giderleri poliçenin özel şartları ve limitlerine göre karşılanır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale 19.500 TL
Ameliyat Malzeme Limitsiz
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 39.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 15 seans
Tablo Tarih: 13.06.2024- Demir Sigorta Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatarak tedavi ile birlikte alındığında geçerlilik kazanan ayakta tedavi teminatı; tıp doktorunun muayene ücretini, reçeteli ilaçları, gerekli bulunan laboratuvar testlerini, görüntüleme tetkiklerini güvence altına alır. İlk doktor ziyaretinden 15. güne kadar geçen sürede, aynı doktora tekrar gidildiğinde kontrol muayenesi kabul edilir ve limiti etkilemez. Reçeteler de bir aylık doz olacak şekilde düzenlenir ve en fazla 10 gün içinde ilaçların anlaşmalı eczanelerden alınması gerekmektedir.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 19.500 TL veya diğer limit seçenekleri
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi 15 seans
Tablo Tarih: 13.06.2024- Demir Sigorta Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Demir Hayat'tan özel sağlık sigortası alan kişiler, zengin asistans hizmetleri sözleşmeli seçkin kurumlarda hiçbir ücret ödemeden kullanabilirler. Demir Özel Sağlık Sigortası kapsamında verilecek ücretsiz ek teminatlar, seçeceğiniz plan yapısına ve yaşınıza göre değişmektedir. Poliçenizin kapsamını oluştururken size sunulacak ücretsiz hizmetler hakkında mutlaka bilgi isteyin.

Online Doktor Hizmeti

Demir Hayat Sigorta, sigortalılarına ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Sigortalı olduğunuz süre boyunca günün her saati online doktor hizmeti alabilirsiniz.

Diş Paketi veya Dolgulu Diş Paketi

Demir Özel Sağlık Sigortası satın alırken tercih edeceğiniz plana göre poliçenize ücretsiz diş paketi ilave edilir. Diş paketlerinin içeriği hakkında sigortacınızdan bilgi talep etmeyi unutmayın.

Psikolojik Danışmanlık ve Diyetisyen Hizmeti

Normal şartlar altında psikiyatri ve diyetisyen masrafları poliçe kapsamında değildir. Ancak Demir Hayat Sigorta, sigortalılarına belirlediği limit doğrultusunda psikiyatri ve diyetisyen muayenesini ücretsiz sunmaktadır.

Mini Check-up veya VIP Check-up

Check-up paketinin içeriği, tercih edilen özel sağlık planına göre değişiklik gösterir. Özel sağlık planından kasıt; yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatı için belirlediğiniz limit ve katılım payı oranıdır. Yani sigorta şirketi tercih ettiğiniz kapsam ve limite göre size check-up hediye eder.

Kontrol amaçlı PSA, Mamografi

40 yaşını aşmış kadın veya erkek sigortalıların özel sağlık poliçesine artı teminat olarak eklenen kontrol amaçlı taramalardır. 40 yaşı aşmış olan sigortalılar ekstra hiçbir ücret ödemeden poliçe kapsamında bu önemli taramaları yaptırabilir.

Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Demir Sağlık Sigorta özel sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Demir Hayat Sigorta'nın yetkili sağlık kurumu ile sözleşme yaptığı, sigortalının katılım payı dışında ücret ödemeden yararlandığı, tıp doktorları, özel hastaneler, tıp merkezleri, klinikler, laboratuvar ve eczanelerdir.

Demir Özel Sağlık Sigortası 4 farklı anlaşmalı hastane paketinden oluşur. Acıbadem Hastaneleri olmazsa olmazınız değilse Gold Network seçebilir, ödeyeceğiniz primi de düşürebilirsiniz.

Titanium Network: Amerikan hastanesi dahil diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Platin Network: Amerikan Hastanesi hariç, Florence Nightingale Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Memorial Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Gold Network: Acıbadem Sağlık Grubu hariç Florence Nightingale Hastaneleri, Memorial Hastaneleri ve diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Silver Network: Florence Nightingale Hastaneleri, Acıbadem Sağlık Grubu, Memorial Hastaneleri hariç diğer tüm anlaşmalı hastanelerde poliçenizi kullanabilirsiniz.

Demir Hayat Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Demir Hayat özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Demir özel sağlık sigortasının nihai primi; sigortalı olacak kişinin gün, ay, yıl olarak hesaplanan yaşı, ikamet ettiği il, teminat planı ve limitlerine göre belirlenir. Ayrıca sağlık sektöründeki enflasyonda nihai primin belirleyicisidir. Aile olarak poliçe düzenleyenlere %10 indirim yapılır ve toplam prim 9'a bölünür.

Örnek Yaş Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
25 37.983 TL
35 43.687 TL
45 59.542 TL
Tablo Tarih: 13.06.2024- Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi limiti 12.000 TL, hastane seçimi Gold Network ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Özel sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Özel Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Demir Sigorta Özel Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Demir Sigorta Özel Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Demir Hayat Sigorta özel sağlık sigortası özel şartları; Sağlık Sigortası Genel Şartları'na ek olarak sigortalının hastalık ya da kaza halinde sağlık giderlerinin hangi şartlarda karşılandığı ile ilgili bir dokümandır. Demir Sigorta özel sağlık sigortası teklifi veya poliçeniz varsa mutlaka özel şartları gözden geçirmelisiniz. 

Demir Sigorta Özel Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Demir Hayat Sigorta özel sağlık sigortası sorgulamanızı Demir Hayat resmi web sitesinde yer alan “online işlemler” sekmesinden yapabilir ya da 0850 252 04 04 numaralı hat üzerinden sigorta danışmanınız ile iletişim kurabilirsiniz.

E-devlet üzerinden de sigorta sorgulama yapabilirsiniz:

  • Şifrenizle sisteme giriş yapın.
  • Arama butonuna “poliçe sorgulama” ya da “sigorta sorgulama” yazın.
  • Çıkan ekrana bilgilerinizi girin ve poliçe detaylarınıza ulaşın.

Özel sağlık sigortanızı tamamlayicisaglik.com adresinden aldıysanız sigorta danışmalarımızla iletişime geçebilir ya da web sitemiz üzerinden gerekli bilgileri girerek poliçe detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Site üzerinden yalnızca poliçe detaylarınıza ulaşmakla kalmaz aynı zamanda anlaşmalı sağlık kurumlarını ve ek faydaları da incelebilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Şirketleri sayfamız da ilginizi çekebilir.

Demir Sigorta Özel Sağlık Sigortasından Kimler Yararlanabilir?

Demir Hayat Sigorta özel sağlık sigortasından 0 ile 60 yaş arasında olan herkes yararlanabilir. Bu yaş aralığındaki herkes TC kimlik numarası ya da yabancı kimlik numarasıyla sigorta sahibi olabilir.

Demir Sigorta Özel Sağlık Sigortası Ne Zaman Başlar?

Demir Hayat Sigorta özel sağlık sigortası, poliçenin başlangıcından itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir. Poliçenin ilk günü saat 12:00'da başlayıp poliçenin son günü öğlen 12:00'da sonlanır.

Demir Özel Sağlık Sigortası Çeşitleri Nelerdir?

Demir Sigorta'nın 3 farklı özel sağlık sigortası vardır:

Demir Özel Sağlık Sigortası: Özellikle yüksek tedavi giderleri için limitsiz paket seçenekleri bulunan Demir özel sağlık sigortası kapsamlı bir güvencedir. Kaza ya da hastalık durumunda ödemeniz gereken masraflar, 1 yıl süreyle sigorta tarafından karşılanır. Demir Özel Sağlık Sigortası'nın anlaşmalı sağlık kurumlarında; yatarak tedavi, ayakta tedavi ve doğum teminatını kullanabilirsiniz.

Ekinoks Plus Özel Sağlık Sigortası: Ekinoks Plus özel sağlık sigortası ülke genelindeki tüm Memorial sağlık kuruluşlarından geçerlidir. Ankara ve İstanbul başta olmak üzere pek çok ilde bulunan Memorial sağlık kuruluşlarından sağlık hizmeti alabilirsiniz. Sigorta kapsamında; yatarak tedavi, ayakta tedavi ve doğum teminatı mevcuttur.

Dijital Özel Sağlık Sigortası: Dijital Özel Sağlık Sigortası plan 1 ve plan 2 olmak üzere iki paketten oluşur; bu paketlerden yararlanabilmeniz için 18-40 yaş aralığında olmanız yeterlidir. Plan 1 paketinde; limitsiz yatarak tedavi ve iyi yaşam hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Plan 2 paketinde ise dijital özel sağlık sigortası hizmetlerine ek olarak vaka başına 30.000 TL'ye kadar yatarak tedavi hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

Tamamlayicisaglik.com üzerinden aşağıdaki ürünler için de teklif ve bilgi alabilirsiniz.


 

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta’nın “Kişiye Özel” çözümleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Dilerseniz poliçe kapsamına; check-up teminatı, estetik/kozmetik teminatı ve diş teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta, geniş anlaşmalı sağlık kurumu ağı ve kişiye özel ayarlanabilir teminat kapsamı ile hizmet sunmaktadır. Ak Sigorta özel sağlık sigortası kapsamından yurtdışında da faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz Modüler Sağlık Sigortası sayesinde poliçenizi dilediğiniz kapsamda ve limitte oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre yatarak tedavi ve ayakta tedavi planlarınıza ekstra teminatlar da ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Her bütçeye uygun plan seçenekleriyle Anadolu Sigorta’dan bireysel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hesaplı, Standart ve Plus paket seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun kapsama sahip olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa özel sağlık sigortasının sunduğu 3 farklı plan seçeneği, geniş kapsamlı teminatları ve zengin asistans hizmetleri sayesinde sağlığınız ile ilgili harcamaları güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

Sağlığını önemseyen ve acil bir durum veya hastalıkta Türkiye’nin seçkin hastanelerinde tedavi olmak isteyenler Mapfre özel sağlık sigortası alarak kendilerini güvence altına alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta Small, Medium ve Large paket seçenekleri sayesinde sigortalılarına farklı limit ve katılım payı oranı seçenekleri sunarak, bütçeye uygun poliçe düzenleme imkanı verir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

Türkiye Sigorta özel sağlık sigortası, limitli veya limitsiz teminat seçenekleri ile birçok avantajlı sağlık hizmetini bir araya toplamıştır. 55 yaşından küçük herkes sağlık sigortasını satın alabilir

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın