Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

user-avatar

“Sağlığınız için Tam Destek” sağlayan Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK'dan geriye kalan fark ücretini sizin yerinize özel hastaneye öder ve sağlık masraflarınız ile ilgili %100 destek sağlar.

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile 18 yaşından küçük çocuklarınıza tek başlarına sigorta yaptırabileceğiniz gibi tüm aile bireylerini kapsayan tek bir sigorta poliçesi de oluşturabilirsiniz.

Ak Sigorta Özel Sağlık Sigortası ürünü hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastanelerinde kullanabileceğiniz limitsiz yatarak tedavi teminatı ve 10 adet doktor muayenesi ile ilgili açıklamalarımızı bu başlık altında bulabilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatı: Bu teminat kapsamında; ameliyat, tıbbi malzeme, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz ve tıbbi gereklilikten dolayı yatış masraflarına ait ödemeler yapılır. Poliçe başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan rahatsızlıklar için yatarak tedavi teminatı kullanılabilir.

Yatarak tedavi teminatında belirlenmiş olan limitler aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 5.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 02.04.2024- Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Bu teminat kapsamında; doktor muayenesi, doktor muayenesine bağlı olarak istenen tahliller ve görüntüleme işlemlerine ait masraflarınız karşılanır. Doktor muayenesi olmadan, isteğe bağlı olarak tahlil yaptıramazsınız. Aynı şekilde doktor muayenesi olmadan mr, röntgen veya tomografi işlemlerini de gerçekleştiremezsiniz.

Ayakta tedavi teminatlarına yönelik limitler aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 02.04.2024- Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Ak Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmanız durumunda yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatına ek olarak bazı sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Bu sağlık hizmetleri sizden ekstra ücret talep edilmeden sigorta poliçenize hediye olarak eklenen teminatlardır.

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında yer alan ek teminatlar hakkında detaylı bilgi almak için "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

"Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?" başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Evde Bakım ve Tedavi Teminatı

Hastanede cerrahi veya dahili yatıştan sonra tedavinin evde de devam etmesi gereken durumlarda “Evde Bakım ve Tedavi Teminatı” devreye girer. Doktorunuzun evde tedavinin devam etmesi gerektiğine dair rapor yazması ve Ak Sigorta'nın da bu raporu uygun bulması durumunda masraflarınız karşılanır.

Acil Ambulans

Kaza veya ani bir rahatsızlık durumunda hayatı tehdit eden durumlar geliştiyse ücretsiz acil ambulans hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle poliçenizin geçerli olduğu en yakın ve en donanımlı hastaneye hızlıca ulaştırılıp, tedavinize başlanacaktır. Ak Sigorta'nın anlaşmalı olduğu firmayı arayarak ambulans talep etmeniz durumunda tüm masraflarınız karşılanacaktır.   

Online Sağlık Danışmanlığı

Ak Sigorta'dan tamamlayıcı sağlık sigortası olan herkes ücretsiz psikolojik danışmanlık veya diyetisyen hizmetinden toplamda 6 seans, diğer branşlardan ise sınırsız sağlık danışmanlığı hizmeti alabilir. Tüm görüşmeler online yapılmaktadır.

Check-up

Check-Up Anlaşmalı Kurumlarında yılda bir kez geçerli olmak üzere; check-up muayene, EKG, akciğer grafisi (tek yönlü), tam kan tahlili (hemogram), tam idrar tahlili, kolesterol, total, glukoz (açlık), sedimentasyon tetkiklerini yaptırabilirsiniz.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Anlaşmalı hastaneler; Ak Sigorta ve özel hastaneler arasında yapılan sözleşmeye göre tamamlayıcı sağlık sigortanızı kullanabileceğiniz kurumları ifade eder. Poliçenizi, Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerinde kullanabilir, %100 destek alabilirsiniz.

Ak Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kurumlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastaneler listesine buradan ulaşabilirsiniz.

AkSigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

AkSigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; cinsiyet, yaş ve ikamet edilen adrese göre belirlenir. Poliçe priminin peşin ödenmesi durumunda ek indirim alınabileceği gibi vade farksız 8 eşit taksit ile ödeme kolaylığı da mevcuttur. Ayrıca aile olarak düzenlenen poliçelere %5 indirim daha uygulanır.

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 2.429 TL 7.964 TL
35 3.916 TL 8.960 TL
45 6.574 TL 11.158 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını buradan görüntüleyebilirsiniz! AkSigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını diğer sigorta şirketlerinin fiyatları ile hızlıca karşılaştırabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şirketleri için linke tıklayınız.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Kimler Yaptırabilir? 

Ak Sigorta'dan SGK kapsamında yer alıp 0-65 yaş aralığında bulunan herkes tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanabilmektedir. 18 yaşın altındaki çocuklar için ayrı sigorta yaptırabileceğiniz gibi aile fertlerini kapsayan tek bir sigorta poliçesi de oluşturulabilir. Burada ön plana çıkan koşul SGK durumunun aktif olmasıdır. Ek olarak bütün öğrenciler, SGK'lı olan anne-babalarından dolayı 24 yaşını doldurana kadar SGK'lı sayılmaktadırlar. Dolayısıyla Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabilirler. Sadece öğrenci olduklarını belgeleyen bir yazıya ihtiyaçları vardır ve okulun öğrenci işlerinden temin edebilecekleri bu kâğıdı SGK'ya bildirmeleri gerekir. 

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Kullanılır?

Sigortanızı satın aldığınız an ayakta tedavileriniz için kullanmanız mümkündür. Fakat yatarak tedavi teminatı için 3 ay beklenmesi gerekmektedir. Yatarak tedavi ile ilgili giderler bu süre dolmadan karşılanmayacaktır.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir? 

Poliçede belirtilen teminatlar, sigortalı olarak belirtilen kişiler için ayrı ayrı geçerli olmaktadır. Bunun dışında kalan kişilerin teminatlardan faydalanması mümkün değildir. Poliçe kapsamında yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatları sunulmuştur. Sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan tüm rehabilitasyon ve fizik tedavi masrafları, 3 aylık bekleme süresince teminat dışıdır. Benzer şekilde yine aynı süreçte meydana gelen yatarak tedavi kapsamındaki işlemler de bu bekleme süresine tabidir.

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartları gereği sigorta yaptıran bireyler, belirtilen sağlık kurumlarını ve bu kurumlarda hizmet veren kadrolu doktorlardan hizmet alacağını kabul etmiş sayılır. Teminat dışı kalan haller ile anlaşmalı ya da anlaşmasız sağlık kurumları hakkındaki detaylı bilgilere doküman sayfasından ulaşmak mümkündür. Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık başvuru formunu doldururken özel şartlar hakkında bilgi edinmeniz en doğrusu olacaktır.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi Var mı?

Eğer sigortanız 3 yıl süresince kesintisiz olarak devam ederse bu sürenin sonunda sağlık durumunuz gözden geçirilir ve sonuca göre Ömür Boyu Yenileme Garantisi hakkı verilir. Bu hakkın kazanıldığı tarihten itibaren ortaya çıkan hastalıklarda herhangi bir ek prim olmadan Ak Sigorta güvencesinden yararlanmanız mümkündür.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Eğer Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık poliçenizi tamamlayicisaglik.com 'dan yaptırdıysanız profilinize giriş yaparak hemen görüntüleyebilirsiniz. Diğer aracı kurumlardan poliçe yaptırdıysanız Ak Sigorta poliçe sorgulaması için Ak Sağlık uygulamasını indirerek de oradan gerekli sorgulamayı yapabilirsiniz.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl İptal Edilir?

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortanızı istediğiniz zaman iptal ettirmeniz mümkündür. Bunun için sigorta şirketi ile görüşebilir veya size en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz. İptal sürecinde poliçe başlangıç tarihinden bugüne kadar geçen süre ile ödenen toplam tutar dikkate alınmaktadır. Böylece prim iadenizin karşılığı belirlenir. İptal ve iade detayları için Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartları'nı inceleyebilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 20 Nisan 2020 Pazartesi

Güncellenme Tarihi: 2 Nisan 2024 Salı

Aşkın Yalçın

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitim: Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret, İstanbul Aydın Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

 

Platformumuzun güçlü kalemlerinden biri olan Aşkın Yalçın, Sağlık Sigorta Uzmanı olarak bize destek vermektedir. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü'nün yanı sıra İstanbul Aydın Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü başarıyla tamamladıktan sonra sektöre giriş yapmıştır.

 

Yalçın'ın kaleminden çıkan içerikler, sağlık sigortası sektörünün dinamiklerini anlamak ve en doğru kararı almak isteyenler için etkili bir kaynaktır. Kullanıcıya verdiği bilgiler yalnızca sigorta ve finansal destekle sınırlı değil aynı zamanda sağlık bakımından da altın öneriler barındırmaktadır. Yıllara dayanan iş birlikteliğimiz ile Yalçın, platformumuzun güçlü, etkili ve tecrübeli kalemlerindendir.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın