Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

user-avatar

Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK'sı aktif olan bireyler özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

0-60 yaş arası her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, Demir Hayat Sigorta'nın Farkı Bizden tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanabilir.

Demir Hayat Özel Sağlık Sigortası sayfamızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıklar için dahili veya cerrahi yatışlarda kullanılan teminattır. Ayrıca tıbbi malzeme, küçük müdahale ve yatışlı tedavilerde ihtiyaç duyulan tüm sağlık hizmetleri yatarak tedavi teminatı kapsamındadır.

Yatarak tedavi kapsamında yer alan teminat limitlerine aşağıdaki tabloda yer verilmiştir. 

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 35.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv Teminat Dışı
Tablo Tarih: 03.04.2024- Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Poliçe başlangıç tarihinden itibaren; doktor muayenesi ve bu muayeneye bağlı yapılacak diğer sağlık işlemlerinin masraflarının karşılandığı teminattır. Doktor muayene sayısı limitlidir ancak doktorunuzun talep edeceği tahlil ve tetkik gibi işlemler limitsizdir.

Ayakta tedavi kapsamında sunulan limitler aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 15 seans
Tablo Tarih: 03.04.2024- Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Farkı Bizden sağlık sigortasına sahip olan sigortalılar yukarıda bahsettiğimiz ana teminatların haricinde ek teminatlara da hak kazanırlar. Ek teminatlar, Demir Hayat Sigorta'dan sigortalılarına hediye olarak verilir. Demir Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilir, diğer sigorta şirketleri ile kapsamını karşılaştırabilirsiniz.

Online Doktor

Tamamlayıcı sağlık sigortanızın aktif olduğu süre boyunca sağlığınızı korumak için doktor tavsiyesi alabilirsiniz. Sağlık problemleriniz varsa yine Demir Hayat'ın online doktorlarından destek alabilirsiniz.

Ambulans

Sigortalının sağlık durumunun bozulması ve buna bağlı komplikasyonlar yaşayarak kötüye gitmesi durumunda Demir Hayat Sigorta'nın provizyon merkezini arayarak ambulans talep edebilir. Kara ambulansı poliçe aktifliği devam ettikçe kullanılabilir ancak deniz veya hava ambulansı teminat dışıdır.

Demir Sağlık Sigorta Smart Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları     

Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Smart Tamamlayıcı sağlık sigortası arasındaki en önemli fark ayakta tedavi teminatı limitidir. Farkı Bizden poliçesinde ayakta tedavi limiti 10 adet ile sabit tutulmuştur; Smart tamamlayıcı sağlık sigortasında ise ayakta tedavi limiti 1, 2 veya 3 adet olacak şekilde tercihe bırakılmıştır.

Farkı Bizden tamamlayıcı sağlık sigortasının ek teminatlarına ek olarak; Smart tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında göz paketi, diş bakımı ve check-up teminatı da yer almaktadır. Radyoterapi, kemoterapi, diyaliz, cerrahi ve dahili yatışlar gibi giderler yatarak tedavi kapsamında değerlendirilir. 

Smart tamamlayıcı sağlık sigortası, sadece Farkı Bizden Gold network ağı içinde bulunan sağlık kurumlarında geçerlidir.

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Demir Sağlık Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Demir Hayat Sigorta'dan poliçe almış olan sigortalılara sağlık hizmeti veren, sigorta şirketi ile özel anlaşması bulunan hastane, poliklinik ve tanı merkezleridir. Sigorta şirketinin anlaşması dışında; hastane, poliklinik ve tanı merkezlerinin aynı zamanda SGK ile de anlaşmalı olması gerekmektedir.

Demir Hayat Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini görmek için tıklayabilirsiniz.

Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Farkı Bizden ürününün fiyatı; doğduğunuz yıl, teminat kapsamınız, geçmiş hastalıklarınız, sağlık kurumlarındaki fiyat artışına göre oluşturulur. Farkı Bizden poliçesinin toplam prim tutarını 9 taksite böler ve aileniz ile birlikte poliçe almanız durumunda %5 aile indirimi uygular.

Poliçe paketlerine dair fiyat bilgisine aşağıdaki tabloda yer verilmiştir.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 2.791 TL 10.081 TL
35 4.453 TL 15.215 TL
45 5.202 TL 16.664 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Demir Hayat Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu 25, 35 ve 45 yaşındaki fertler için düzenlenmiş olup; fikir vermek amaçlıdır ve nihai fiyat değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için teklif almayı unutmayın! Demir Hayat Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Smart Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları Nedir?

Smart tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde uygun primlerle SGK anlaşmalı özel sağlık kurumlarından hizmet almanız mümkündür. Tedavi sürecinde sadece devletin SGK kullanımı sebebiyle zorunlu tuttuğu 15 TL'lik yasal katkı payı dışında herhangi bir ücret alınmamaktadır. Smart tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilir, sigorta danışmanlarımıza aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Demir Sağlık Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Demir Sağlık Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Demir Sağlık Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartları ve Smart tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartları; teminat kapsamı, teminat kapsamını kullanma şartları, teminat dışı kalan haller ve diğer tüm bilgilendirmenin yapıldığı resmi bir dokümandır. Smart tamamlayıcı sağlık sigortası bilgilendirme formu ve diğer tüm evraklara "Doküman merkezi" sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Demir Sağlık Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olmak için online olarak başvuruda bulunmanız mümkündür. Bu bağlamda TC kimlik belgesi ile bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulacaktır. Tek yapmanız gereken Demir Sağlık Sigorta tamamlayıcı sağlık başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaktır. Burada doğru bilgi akışının sağlanması son derece önemlidir.

Demir Sağlık Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi Var mı?

Kesintisiz bir şekilde 3 senelik sigortasını doldurmuş ve maksimum 50 yaşında olan bireyler, eğer geçmiş 3 senelik toplam prim oranları her sene için %80'in altında kalıyorsa Ömür Boyu Yenileme Garantisi için değerlendirmeye alınmaktadır. Sigortalının sağlık durumu ve diğer şartlar uygun bulunduğunda ömür boyu yenileme garantisi kazanılır.

Demir Sağlık Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır? 

Demir Sağlık Sigorta poliçe sorgulama işlemleri için e-Devlet üzerinden Sağlık Sigortası Poliçe Bilgileri Sorgulama (Gerçek Kişi) kısmına giriş yapabilir ve sigortanızın güncel hali hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer poliçenizi tamamlayicisaglik.com'dan yaptırdıysanız, sayfamızdan profilinize giriş yaparak poliçenize ait tüm detaylara hemen ulaşabilirsiniz. 
 

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 3 Nisan 2024 Çarşamba

Elif Ateş

Dijital İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “Dijital İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, aynı zamanda bir diğer platformumuz olan Genç Sigorta'da da başarılı yazıları ile kalemini kullanmaktadır.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın