Axa Sigorta Yabancılar için Sağlık Sigortası

İkamet izni talebinde bulunan kişiler için oluşturulmuş Axa yabancı sağlık sigortasından 0-55 yaş aralığında olan herkes faydalanabilir. Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatına ek olarak Covid-19 ile ilgili tüm tedavi hizmetleri de poliçe kapsamındadır.

Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

AXA Sigorta Sağlığım Misafir Sigortası; doğumu üzerinden 90 gün geçmiş bebekler ve 55 yaş aralığında olup, oturma izni isteğinde bulunan yabancı uyruklu kişilerin yaptırmakla yükümlü olduğu özel sağlık güvencesidir.

Poliçede belirtilen ve Türkiye sınırları içerisinde bulunduğunuz süre boyunca, acil veya kontrol amaçlı alınan sağlık hizmetlerini teminatlar kapsamında karşılayarak; sağlığınızı ve bütçenizi koruma altına almaktadır.

Sağlığım Misafir Sigortası Teminatları

AXA Sigorta Sağlığım Misafir Sigortası teminatları; sağlık problemlerinde özel sağlık kuruluşlarına giderek, tedavi hizmetlerinden faydalanabileceğiniz güvencelerdir. Bu güvencelerden, teminat limitleriniz ve poliçeniz kapsamında hizmet alabilirsiniz.

Yatarak Tedaviler: Bahsi geçen teminat dahilinde; sigortalı bireylerin hastanede yatarak yapılması gereken ve 24 saatten uzun süren ameliyat, gözlem, kemoterapi, diyaliz ve radyoterapi benzeri sağlık hizmetleri poliçe limitlerince karşılanmaktadır. Ayrıca yoğun bakım, cerrahi küçük müdahaleler ve koltuk değneği, ortopedik destekleyiciler ve buz kesesi gibi yardımcı tıbbi malzeme giderleri de bu teminat kapsamında sayılmaktadır.

Türk Tabipler Birliği-HUV fiyat tarifesi kapsamında; yatarak tedavi hizmetleri anlaşmalı hastanelerde limitsiz, anlaşmasız kurumlarda 50.000 TL limit ve %20 katılım ücreti olarak temin edilmektedir.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdehale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 500 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Koroner Anjiyografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyotereapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek, Refakatçi Teminat kapsamında
Yapay Uzuv Teminat dışı
Yatış Sonrası Fizik Tedavi Teminat dışı
Tablo Tarih: 14.06.2024- Axa Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedaviler: Bu teminat kapsamında sigortalı bireyler doktor muayenesi, ilaç, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme, tanı, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi hizmetlerinden; Sağlığım Misafir anlaşmalı hastanelerinde %20 katılım, anlaşmasız hastanelerde %40 katılım payı ödeyerek faydalanabilmektedir.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 5.000 TL
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi Ayakta tedavi limiti kadar
Tablo Tarih: 14.06.2024- Axa Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Salgın Hastalıklar: AXA Sigorta güvencesi olan bu teminat; Covid-19 ve ileride yaşanabilecek tüm salgın hastalıkları tamamen, kalıcı ve ücretsiz olarak güvence altına almaktadır.

Sağlığım Misafir Sigortası'ndan Kimler Yararlanabilir?

Sağlığım Misafir Sigortası'ndan, ikamet izni, oturum izni veya diğer tabiriyle ikamet tezkeresi almak isteyen, doğumundan itibaren en az 90 günlük olan bebekler ve 56 yaşından gün almamış; yani 0-55 yaş aralığındaki tüm yabancı uyruklu kişiler faydalanabilmektedir. 

AXA Özel Sağlık Sigortası ürünü de ilginizi çekebilir.

AXA Sigorta Sağlığım Misafir Sigortası Avantajları

Sağlığım Misafir Sigortası; diğer yabancı sağlık sigortalarının yanı sıra, ücretsiz olarak sunduğu salgın hastalıklar ek teminatıyla ayrıcalıklı ve güvenli bir sağlık garantisine sahip olmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca yurt içinde 24 saat, 365 gün boyunca sunduğu ambulans hizmeti ile acil durumlarınızda en hızlı şekilde tedavi sürecine ulaşmanıza destek olmaktadır.

AXA Sigorta Sağlığım Misafir Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Axa Sigorta Sağlığım Misafir Sigortası anlaşmalı hastaneler; sigortalıların yatarak tedavi teminatlarından limitsiz, ayakta tedavi teminatlarından düşük katılım ücreti ile faydalanabileceği, AXA Sigorta'nın sözleşmeli olduğu özel sağlık kuruluşlarıdır. 

Sağlığım Misafir Sigortası teminatlarını anlaşması bulunmayan hastanelerde kullanabilirsiniz; fakat anlaşması bulunmayan kuruluşlarda masraflar, daha yüksek katılım payı oranı ve Türk Tabipler Birliği fiyat tarifesi üzerinden temin edilmektedir. Türkiye'nin pek çok şehrinde bulunan, geniş kapsamlı AXA Sigorta Sağlığım Misafir Sigortası anlaşmalı hastaneler listesine buradan ulaşabilirsiniz.

AXA Sigorta Sağlığım Misafir Sigortası Fiyatları

Sağlığım Misafir Sigortası fiyatları; yaşınız, poliçe süreniz, ihtiyaçlarınız vb. durumlara göre değişebilmektedir. Yabancı Sağlık Sigortası fiyatları 2024 için buradan teklif alabilirsiniz. Size en uygun Yabancı Sağlık Sigortası fiyatlarına kolayca ulaşabilir; AXA Sigorta ve diğer sigorta şirketlerinin tekliflerini karşılaştırabilirsiniz.

Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Tamamlayicisaglik.com üzerinden aşağıdaki ürünler için de teklif ve bilgi alabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 17 Ocak 2024 Çarşamba

Güncellenme Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

Ak Sigorta’nın yabancılara özel sağlık sigortası sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sağlığınız Ak Sigorta'nın güvencesi altında!

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

Allianz yabancı sağlık sigortası ile yatarak ve ayakta tedavi masrafları anlaşmalı sağlık kurumlarında güvence altında! Spor, güzellik, diş ve optik hizmetlerinden de Allianz'a özel indirimler ile faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ankara Sigorta

Ankara Sigorta Yabancılar için Eko Sağlık Sigortasından Türkiye'de yaşamak için ikamet izni başvuru yapacak herkes yararlanabilir. Türkiye'de kalındığı süre boyunca oluşabilecek sağlık riskleri de güvence altına alınmış olur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ile oturma veya ikamet izni başvurusu yapabilir, geniş kapsamlı teminatlarıyla da sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin mecburi yaptırması gereken sağlık sigortasından 0-65 yaş aralığındaki herkes yararlanabilir. Demir Sigorta'nın geniş ve seçkin teminat kapsamı ile Türkiye sınırları içinde sağlığınız güvende!

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Yabancı Uyruklulara Özel Turuncu Sağlık Sigortası sayesinde yatarak ve ayakta tedavi için gerekli olan sağlık harcamalarını teminat altına alabilir, Türkiye'de ikamet izni almak için başvuru yaptığınızda poliçenizi evraklarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

HDI Sigorta, Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ile beklemediğiniz anlarda başınıza gelebilecek sağlık maliyetlerini güvence altına alır. HDI Sigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortasının teminat kapsamı ve limitleri, ikamet izni başvurusunda istenen sağlık sigortasına uygundur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Yabancılara Özel Sağlık Sigortası, 0-70 yaş arası yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde yaşayabilmesi ve sağlığını teminat altına alabilmesi için yaptırması gereken bir sigortadır. Magdeburger Sigorta, 0-18 yaş arası çocuklara tek başına poliçe yaptırma imkanı da sunmaktadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta; Türkiye’de yaşamak, eğitim almak veya çalışmak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar için ihtiyaca uygun yabancı sağlık sigortası ile tedavi masraflarını güvence altına alır. Geniş kapsamlı teminat yapısı ve anlaşmalı sağlık kurumlarından faydalanmak için Ray Sigorta'dan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta, Türkiye'de yaşamak isteyen yabancı misafirlerimizin kendilerini güvende hissetmesi için geniş kapsamlı teminatlar sunmaktadır. Hem ikamet izni başvurusunda kullanmak hem de sağlığınızı Türkiye sınırları içinde güvence altına almak için Sompo Sigortadan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta, kısa dönem ikamet izni başvuruları için yaptırılması zorunlu olan özel sağlık sigortasını bütçeye uygun bir şekilde sunmaktadır. Sağlık sigortası genel şartları ve özel şartlarına istinaden poliçede belirtilen teminat kapsamı ve limitleri doğrultusunda sağlık riskleri de güvence altındadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın