Katılım Sağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

user-avatar

Mevcut Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) güvencesine sahip, 69 yaş ve altındaki herkesin satın alabileceği Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortası ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında herhangi bir fark ücreti ödemeden, yüksek standartlara sahip tedavi hizmeti alabilirsiniz. 

15 günden büyük, 18 yaşından küçük yaş aralığında bulunan çocuklar, en az bir ebeveyni ile birlikte tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesinden faydalanabilmektedir. Sigortalanacak bireylerin istekleri doğrultusunda, bakımını üstlendiği evlenmemiş çocukları da SGK kriterleri kapsamında sigorta teminatlarına eklenebilmektedir.

Katılım Sağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Katılım Sağlık gülümseten tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları; anlaşmalı özel sağlık kurumlarında kullanabileceğiniz poliçe güvencelerini ifade etmektedir. 

Yatarak Tedavi Teminatı: Cerrahi veya dahili yatışlara bağlı olarak ameliyat ve tıbbi malzeme, yatışlara bağlı doktor, oda ve refakatçi ödemeleri, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi ve diyaliz gibi birçok sağlık masrafları, herhangi bir katılım payı ödemesi olmadan ücretsiz ve limitsiz olarak bu teminat kapsamında karşılanmaktadır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 30.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 10.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 2.000 TL
Tablo Tarih: 09.01.2023- Katılım Sağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Doktor muayenesi ve buna bağlı tahlil, röntgen, endoskopik işlem gibi tetkikler, acil durumlar sebebiyle ayakta tedavi, fizik tedavi ve rehabilitasyon gibi masraflar, yıllık kullanım ihtiyacına göre seçilen poliçe limitleri kapsamında karşılanmaktadır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil ve Tetkik Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 2.000 TL
Tablo Tarih: 09.01.2023- Katılım Sağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Katılım Sağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajları

Katılım Sağlık Gülümseten tamamlayıcı sağlık sigortası; size ve poliçenizde ismi geçen aile üyelerinize Medline güvencesi sunarak pek çok avantaj sağlamaktadır. Acil durumlarda sunduğu sınırsız 7/24 doktorlu kara ambulansı ve tüm durumlarda arayabileceğiniz online doktor hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Sınırsız sağlık paketiyle online diyetisyen ve psikolog görüşmelerinin yanı sıra; yılda bir kez olmak şartı ile diş bakım paketi ve check-up hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Medline güvencesi ve asistans hizmetlerini 444 12 12'yi arayarak kullanabilirsiniz.

Katılım Sağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Katılım Sağlık Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler; poliçenizde bulunan sağlık teminatlarını kullanabileceğiniz, Katılım Sağlık'ın sözleşme aracılığı ile anlaşma sağladığı özel hastaneleri tanımlamaktadır. 

Sigortanızda bulunan limitlerden faydalanabilmeniz için, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde birçok şehirde bulunan Katılım Sağlık özel anlaşmalı hastaneler listesindeki kurumları tercih etmeniz gerekir. Katılım Sağlık'ın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır.

Katılım Sağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; sigortalı bireyin yaşı, ikamet ettiği şehri, cinsiyeti ve seçtiği pakete göre değişkenlik göstermektedir. Faizsiz sigorta güvencesine sahip olabileceğiniz Katılım Sağlık ile, vergi indirimi avantajı da elde edebilirsiniz. Sahip olduğunuz sigortaya ait prim ödemelerini Albaraka Türk ve Kuveyt Türk Katılım Bankaları hesabınızdan veya anlaşmalı kredi kartlarına 9 taksit, diğer tüm kartlarından peşin olarak ödeyebilirsiniz.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 1.231 TL 5.068 TL
35 1.663 TL 6.224 TL
45 2.129 TL 7.329 TL
Tablo Tarih: 09.01.2023- Katılım Sağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu ikamet ili İstanbul olan bireyler için hazırlanmış olup; bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Katılım sağlık tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için teklif almayı unutmayın! Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: Invalid date

Güncellenme Tarihi: 5 Mayıs 2023 Cuma

Elif Ateş

Dijital İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

 

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “Dijital İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

 

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Elif Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, platformumuzun sigorta dalında en tecrübeli isimlerindendir.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 65 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Japan tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın