Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

user-avatar

Bupa Acıbadem Sigorta'nın “Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ile seçkin özel hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz. Ayrıca Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olduğunuzda senCard dünyasının sunduğu ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz.

Acıbadem Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilmeniz için SGK'lı ve 0-55 yaş aralığında olmanız gerekir. Acıbadem Sigorta'dan ailecek tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabileceğiniz gibi sadece çocuklarınız için de güvence oluşturabilirsiniz.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamı; yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatından oluşur. Dilerseniz poliçenize ekstra prim ödeyerek doğum teminatı da ekleyebilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatı: Tıbbi zorunluluk nedeni ile hastanede yatarak tedavi olmayı gerektiren durumlarda, hastaneye yatıştan çıkışa kadar oluşacak tüm masraflar bu teminatın güvencesi altındadır. Yatarak tedavi giderleriniz, poliçenizin özel şartları ve teminat limitleri dahilinde Acıbadem Sigorta tarafından karşılanacaktır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Dahili ve Cerrahi Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme 5.000 TL
Yoğun Bakım 90 gün
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi,Radyoterapi,Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda,Yemek,Refakatçi
Yapay Uzuv 30.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.04.2024- Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Hastanede yatarak tedavi olmanızı gerektirmeyen bir rahatsızlık durumunda; doktor muayenesi, tanı, teşhis ve tedavi planlaması için oluşan tüm masraflar Acıbadem Sigorta'nın güvencesi altındadır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Laboratuvar tetkikleri
Görüntüleme işlemleri
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.04.2024- Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ek Teminatlar: Acıbadem tamamlayıcı sigorta kapsamına ücretsiz olarak dahil edilen ek teminatlar, standardı yükseltilmiş sağlık hizmetlerinden faydalanmanızı sağlar. Böylelikle ihtiyacınız olduğu anda tamamlayıcı sağlık sigortanız sayesinde birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Acil Ulaşım

Hayati tehlikenin geliştiği durumlarda, sigortalının en yakın anlaşmalı sağlık kurumuna kara ambulansı ile sevk edilmesi gerekiyorsa, ambulans masrafları sigorta şirketi tarafından ödenir. Eğer sigortalının sağlık durumu kara ambulansı ile sevk edilmeye müsait değilse, hava veya deniz ambulansı da kullanılabilir. Ancak her türlü ambulans ile yurtdışına sevk durumu söz konusu değildir.

Evde Bakım

Hastanede yatarak yapılan tedavi sonrası sigortalının tedavisinin evde devam etmesi gerekiyorsa, evde bakım teminatı devreye girer. Sigortalıyı tedavi eden doktorun oluşturduğu rapor Acıbadem Sigorta tarafından onaylandıktan sonra 56 gün boyunca evde bakım hizmeti sağlanır. Evde bakım hizmeti, tıbbi bakım ve tedavi eğitimi almış sağlık personeli tarafından gerçekleştirilir.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Bupa Acıbadem Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Anlaşmalı hastaneler, tamamlayıcı sağlık sigortasının kullanılabileceği medikal hizmet ağını ifade eder. Poliçenizi, Acıbadem Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı kurumlar listesinde bulunan hastanelerde kullanabilirsiniz.

Acıbadem tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastaneler listesi; T1 ve T2 olmak üzere 2 seçenekten oluşur:

T1: Bupa Acıbadem Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu en geniş kapsamlı SGK anlaşmalı sağlık kurumu listesidir. 

T2: Tüm branşlarda SGK ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarının yer aldığı networktür. Tamamlayıcı sağlık sigortası T2 networkte geçerli olan sigortalılar, poliçe limitleri dahilinde belirtilen katılım payı oranı ile T1 networkte yer alan özel sağlık kurumlarından da hizmet alabilirler.

Acıbadem Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kurumlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; doğum yılınız, cinsiyetiniz, yaşadığınız şehir ve tercih edeceğiniz medikal hizmet ağına göre belirlenir. Poliçe bedelini peşin ödemeniz veya ailecek poliçe yaptırmanız durumunda indirim alabilirsiniz. Ayrıca poliçenizin toplam primini 8 eşit taksit ile kolayca ödeyebilirsiniz.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 2.872 TL 8.998 TL
35 4.397 TL 10.585 TL
45 7.061 TL 13.764 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu ikamet ili İstanbul olan kişileri bilgilendirmek için hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Acıbadem tamamlayıcı sağlık sigortası fiyat listesine ulaşmak için teklif alın! Acıbadem Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz. Yanı sıra Acıbadem Özel Sağlık Sigortası sayfamızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yayımlanma Tarihi: 20 Nisan 2020 Pazartesi

Güncellenme Tarihi: 1 Nisan 2024 Pazartesi

Elif Ateş

Dijital İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “Dijital İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, aynı zamanda bir diğer platformumuz olan Genç Sigorta'da da başarılı yazıları ile kalemini kullanmaktadır.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın