Ak Sigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası

Ak Sigorta’nın yabancılara özel sağlık sigortası sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir poliçeye sahip olabilirsiniz. Türkiye’de kaldığınız süre boyunca sağlığınız Ak Sigorta'nın güvencesi altında!

user-avatar

Türkiye'de uzun süre kalmak ve ikamet izni, oturma izni almak isteyen yabancı ziyaretçilerin, başvurudan önce edinmekle yükümlü olduğu Yabancılara Özel Sağlık Sigortası, sağladığı tüm ayrıcalıklarıyla Ak Sigorta'da!

0-65 yaş aralığında bulunan, Türk vatandaşı olmayan tüm yabancı uyruklu kişilerin sağlık ihtiyaçlarında faydalanabileceği bu sigorta ile pek çok ücretsiz ek hizmetten de yararlanabilirsiniz.

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü de ilginizi çekebilir.

Aksigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Yabancılara Özel Sağlık Sigortası kapsamında yatarak ve ayakta tedavi, ilaç masrafları ve daha birçok sağlık ödemelerini geniş teminatlarıyla güvence altına alan Ak Sigorta; “Aksigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası yoğun bakımı karşılıyor mu?” sorusuna da çözüm sunuyor.

Yoğun bakım hizmetlerini yıllık toplam 100 gün sınırı ile tazmin eden Ak Sigorta; yoğun bakım süresini, yatarak tedavi teminat günlerinden normal oda yatışlarını bir gün, yoğun bakım yatışlarını iki gün olarak düşmektedir. Refakatçi masrafları, teminatlar dahilinde bulunmamaktadır.

Yatarak Tedavi Teminatları: Doktorların gerekli gördüğü durumlarda, 24 saatten uzun yatış gerektiren cerrahi operasyon, ameliyat veya acil tıbbi müdahale gibi sağlık hizmetleri; anlaşmalı sağlık kurumlarında limitsiz, anlaşması bulunmayan kuruluşlarda teminat limitleri kapsamında ödenmektedir.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdehale 2.500 TL
Tıbbi Malzeme Teminat dışı
Yoğun Bakım 45 gün
Koroner Anjiyografi Limitsiz
Kemoterapi, Radyotereapi, Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek, Refakatçi Teminat kapsamında
Yapay Uzuv Teminat dışı
Yatış Sonrası Fizik Tedavi Teminat dışı
Tablo Tarih: 23.02.2023- Ak Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatları: Acil veya kontrol amaçlı muayene, modern teşhis, tahlil, röntgen gibi laboratuvar hizmetleri, fizik tedavi gibi yatış gerektirmeyen tedavi masrafları, poliçe teminatları dahilinde değerlendirilmektedir. Tedavi teminatları kapsamında değerlendirilen sağlık problemlerinde, ilaç masrafları Yabancılara Özel Sağlık Sigortası tarafından karşılanmaktadır.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti 2.000 TL
Röntgen Ayakta tedavi limiti kadar
Tahlil ve Tetkik Ayakta tedavi limiti kadar
İleri Tanı Yöntemleri Ayakta tedavi limiti kadar
Fizik Tedavi Ayakta tedavi limiti kadar
Tablo Tarih: 23.02.2023- Ak Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Not: Ayakta tedavi teminatı anlaşmalı sağlık kurumlarında kullanıldığında %20 katılım payı oranı ödenirken, anlaşmasız sağlık kurumlarında ayakta tedavi teminatının kullanılması durumunda %40 katılım payı oranı ödenir.

Aksigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası Ücretsiz Hizmetler ve Avantajlar

Aksigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ek hizmetleri; ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz, kaliteli bir hizmet alabilmeniz için poliçenize dahil edilen avantajları ifade etmektedir.

Online Doktor, Diyetisyen ve Psikolojik Danışmanlık Teminatları: Sigorta başlangıç tarihinden itibaren 14 farklı branş doktoru ile ücretsiz online görüşme yapabileceğiniz bu teminat ile psikolojik ve diyetisyen danışmanlık konularında toplam altı kez; çocuk hastalıkları, beyin cerrahisi ve ortopedi gibi 12 farklı branşta sınırsız olarak uzman doktor görüşmesi sağlayabilirsiniz. 

Ambulans Hizmeti: Bu teminat sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz acil durum anlarında ambulansla ulaşım kolaylığından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

7/24 Danışma Hizmeti: Sağlık sorunlarıyla ilgili tüm durumlarda 444 27 77 no'lu Aksigorta Hizmet Merkezi'ni arayarak, medikal uzmanlardan 7 gün 24 saat danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Aksigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Aksigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası anlaşmalı hastaneler; Aksigorta'nın sözleşme sağladığı, avantajlı teminat ödemelerini kullanabileceğiniz özel sağlık kuruluşlarını temsil etmektedir. Aksigorta'nın sunduğu anlaşmasız hastanelerde tedavi olabileceğiniz gibi; anlaşmalı hastanelerde daha yüksek iştirak oranından yararlanabilirsiniz.

Aksigorta'nın geniş anlaşmalı kurumlar listesine buradan ulaşabilir; Türkiye'nin pek çok yerinde ekonomik sağlık işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Aksigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Aksigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortası fiyatları; teminat kapsamınız, yaşınız, cinisyetiniz gibi unsurlara göre değişkenlik göstermekte olup, poliçenize uygun olarak belirlenmektedir. Aksigorta yalnızca sağlığınızı değil, ekonominizi de koruma altına almak için prim ödemelerinize 9 taksit imkânı sunmaktadır.

Aksigorta yabancılara özel sağlık sigortası fiyatları 2023  için buradan teklif alabilirsiniz. Aksigorta fiyatlarını diğer şirketlerle karşılaştırabilir; kolayca sigortalı olabilirsiniz.

Örnek Yaş Ortalama Prim
25 1.166 TL
35 1.260 TL
45 1.962 TL
55 2.664 TL
Tablo Tarih: 28.02.2023- Ak Sigorta Yabancı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
Yabancı sağlık sigortasına başvuru yapın!

En uygun Yabancı Sağlık Sigortası için teklif çalışalım, sizi arayalım.

Yayımlanma Tarihi: Invalid date

Güncellenme Tarihi: 2 Kasım 2023 Perşembe

Elif Ateş

İçerik Yöneticisi

Eğitim: İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Türkiye'nin en kapsamlı sağlık sigortası platformunda bizlere destek veren, sigorta ve sağlık konuları hakkında detaylı içerikler üreten Elif Ateş, platformumuzun sigorta içeriği yazarıdır. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ünvanını da kariyer basamağına ekleyerek “İçerik Yöneticisi” sıfatıyla platformumuzda görev almaktadır.

Uzmanlık alanı sigorta sektörü olan Ateş, gerek bilgi birikimi gerek güçlü kalemiyle yazılarını okuyucularıyla buluşturmaya devam etmektedir. Yazılarının hedef noktası; sigorta terimlerini açıklayıcı bir dille ifade etmek ve aynı zamanda okuyuculara sigorta süreçlerine dair rehberlik etmektir. 6 yıla uzanan sigorta sektöründeki deneyimiyle okuyuculara ışık tutmaya devam eden Ateş, aynı zamanda bir diğer platformumuz olan Genç Sigorta'da da başarılı yazıları ile kalemini kullanmaktadır.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Allianz Sigorta

Allianz yabancı sağlık sigortası ile yatarak ve ayakta tedavi masrafları anlaşmalı sağlık kurumlarında güvence altında! Spor, güzellik, diş ve optik hizmetlerinden de Allianz'a özel indirimler ile faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ankara Sigorta

Ankara Sigorta Yabancılar için Eko Sağlık Sigortasından Türkiye'de yaşamak için ikamet izni başvuru yapacak herkes yararlanabilir. Türkiye'de kalındığı süre boyunca oluşabilecek sağlık riskleri de güvence altına alınmış olur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ile oturma veya ikamet izni başvurusu yapabilir, geniş kapsamlı teminatlarıyla da sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

İkamet izni talebinde bulunan kişiler için oluşturulmuş Axa yabancı sağlık sigortasından 0-55 yaş aralığında olan herkes faydalanabilir. Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatına ek olarak Covid-19 ile ilgili tüm tedavi hizmetleri de poliçe kapsamındadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

Türkiye’de ikamet etmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin mecburi yaptırması gereken sağlık sigortasından 0-65 yaş aralığındaki herkes yararlanabilir. Demir Sigorta'nın geniş ve seçkin teminat kapsamı ile Türkiye sınırları içinde sağlığınız güvende!

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta Yabancı Uyruklulara Özel Turuncu Sağlık Sigortası sayesinde yatarak ve ayakta tedavi için gerekli olan sağlık harcamalarını teminat altına alabilir, Türkiye'de ikamet izni almak için başvuru yaptığınızda poliçenizi evraklarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

HDI Sigorta, Yabancılara Özel Sağlık Sigortası ile beklemediğiniz anlarda başınıza gelebilecek sağlık maliyetlerini güvence altına alır. HDI Sigorta Yabancılara Özel Sağlık Sigortasının teminat kapsamı ve limitleri, ikamet izni başvurusunda istenen sağlık sigortasına uygundur.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

Magdeburger Yabancılara Özel Sağlık Sigortası, 0-70 yaş arası yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde yaşayabilmesi ve sağlığını teminat altına alabilmesi için yaptırması gereken bir sigortadır. Magdeburger Sigorta, 0-18 yaş arası çocuklara tek başına poliçe yaptırma imkanı da sunmaktadır.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta; Türkiye’de yaşamak, eğitim almak veya çalışmak isteyen yabancı uyruklu vatandaşlar için ihtiyaca uygun yabancı sağlık sigortası ile tedavi masraflarını güvence altına alır. Geniş kapsamlı teminat yapısı ve anlaşmalı sağlık kurumlarından faydalanmak için Ray Sigorta'dan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta, Türkiye'de yaşamak isteyen yabancı misafirlerimizin kendilerini güvende hissetmesi için geniş kapsamlı teminatlar sunmaktadır. Hem ikamet izni başvurusunda kullanmak hem de sağlığınızı Türkiye sınırları içinde güvence altına almak için Sompo Sigortadan yabancı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta, kısa dönem ikamet izni başvuruları için yaptırılması zorunlu olan özel sağlık sigortasını bütçeye uygun bir şekilde sunmaktadır. Sağlık sigortası genel şartları ve özel şartlarına istinaden poliçede belirtilen teminat kapsamı ve limitleri doğrultusunda sağlık riskleri de güvence altındadır.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın