Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 69 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

user-avatar

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 69 yaşından küçük ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür. SGK ve Eureko Sigorta ile sözleşmeli olan sağlık kuruluşlarındaki tedavileriniz için SGK'nın ödediği tutardan arta kalan miktarı Eureko'nun tamamlayıcı sigortası sayesinde güvence altına alabilirsiniz.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı:Sigortalının tıbbi gereklilik nedeniyle hastanede kalış süresince ortaya çıkan her türlü hekim, ameliyat, anestezist, yatak/konaklama, hekim tarafından tedavi için gerekli görülmüş ilave müdahaleler ve kan ürünleri, hastalık veya komplikasyonlarının tedavisi için gerekli yardımcı malzemelerin masrafları bu teminattan karşılanır.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Ameliyat Malzeme Limitsiz
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv Teminat Dışı
Yatış Sonrası Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2021- Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Eureko Sigorta'da ayakta tedavi teminat limiti diğer sigorta şirketlerinden farklıdır. Genellikle tamamlayıcı sağlık sigortalarında ayakta tedavi teminatı doktor muayene adeti ile sınırlı tutulur. Ancak Eureko Sigorta bir yıl boyunca ayakta tedavi masraflarını 1.000 TL ile sınırlar.

Eureko Sigorta'nın ayakta tedavi işleyişi şu şekildedir: Belirtilen 1.000 TL limit doktor muayenesi ve laboratuvar işlemlerinin ücreti ile ilgilidir. 1.000 TL'lik limiti doldurduktan sonra yine doktor ihtiyacınız olduğunda muayene ücretini kendi cebinizden ödeyip, ileri tanı yöntemleri için sigortanızdan destek almaya devam edebilirsiniz.

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 1.000 TL
Röntgen 1.000 TL
Tahlil 1.000 TL
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2021- Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Eureko Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamını daha da genişletmek için poliçeye eklediği teminatlardır. Bu ek teminatlar için cebinizden ekstra bir ödeme çıkmaz. Sigortalı olduğunuz süre boyunca kullanabileceğiniz ek teminatlarınız sayesinde hem kazançlı çıkacaksınız hem de sağlığınız için daha çok hizmet alabileceksiniz.

Diş Bakım Paketi

Temel bir bakım paketi veren Eureko Sigorta, diş taşı temizliği, diş röntgeni ve diş muayenesi masraflarını yılda bir kere olmak üzere karşılar. Diğer diş sağlığı ile ilgili yapılacak işlemlerde sigortalılara indirim yapılacaktır.

Check-up

Yılda bir defa kullanılabilen check-up paketi, Eureko Sigorta'nın bu teminat için özel olarak anlaştığı kurumlarda kullanılabilir. Poliçenin aktif olduğu süre boyunca check-up teminatı kullanılmalıdır. Kullanılmayan paketler bir sonraki seneye devredilmez.

Acil Kara Ambulansı

Gerçekleşeceği önceden belli olmayan, triyaj uygulamasında kırmızı alan olarak belirtilen durumlar için acil kara ambulansı ücretsiz kullanılabilir. Acil Ambulans ve Danışma Hattı'ndan yardım hizmeti talep edebilirsiniz.

Kontrol Mamografi

Meme kanseri taraması, 40 yaş ve üstü kadınlara yapılan bir kontroldür. Eureko Sigorta'da kadın sigortalılarına ücretsiz kontrol mamografi ayrıcalığı sunmaktadır.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Eureko Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı sağlık kurumları listesinde yer alan ve sigortacının yapmış olduğu sözleşmenin şartlarını kabul eden kurumlardır. Sigortalı liste içinde yer alan kurumdan dilediği zaman hizmet alabilir. Ancak bu kurumların sigorta şirketinin anlaşmalı sağlık kurumları listesinde yer alması tavsiye niteliğinde değildir.

Eureko Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı kurumlar listesinin en güncel halini listelemek için tıklayın!

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık primi belirlenirken; yaş, cinsiyet, teminat kapsamı, TTB'ye bağlı yıllık fiyatlandırmadaki değişim, özel hastane cari fiyatlarındaki değişiklikler, ilaç ve malzeme fiyatlarındaki değişim, cinsiyet ve yaşa bağlı olarak görülen hastalık ve tedavi risk dağılımındaki değişiklikler, döviz kuru değişikliği gibi etkenler dikkate alınır.

Tamamlayıcı sağlık sigortasının primini 9 taksitle ödeyebilirsiniz. Ayrıca %5 aile indirimi sayesinde bütçenizi yormadan poliçeden yararlanabilirsiniz.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
26 373 TL 965 TL
36 438 TL 1.169 TL
51 497 TL 1.354 TL
Tablo Tarih: 01.08.2021- Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu Konya'da ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için buradan teklif almayı unutmayın! Eureko Sigorta'nın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Aşkın Yalçın

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitim: Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret, İstanbul Aydın Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

AK Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Groupama Sigorta

SGK’lı olan ve 60 yaşından küçük her birey ve sevdikleri HİSS tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden faydalanabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Japan tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-59 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon
Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon
Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon
Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın