Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

user-avatar

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür. SGK ve Eureko Sigorta ile sözleşmeli olan sağlık kuruluşlarındaki tedavileriniz için SGK'nın ödediği tutardan arta kalan miktarı Eureko'nun tamamlayıcı sigortası sayesinde güvence altına alabilirsiniz.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı:Sigortalının tıbbi gereklilik nedeniyle hastanede kalış süresince ortaya çıkan her türlü hekim, ameliyat, anestezist, yatak/konaklama, hekim tarafından tedavi için gerekli görülmüş ilave müdahaleler ve kan ürünleri, hastalık veya komplikasyonlarının tedavisi için gerekli yardımcı malzemelerin masrafları bu teminattan karşılanır. Aşağıdaki tablodan güncel teminat kapsamını inceleyebilirsiniz

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Masrafları Limitsiz
Tıbbi Tedavi için Yatış Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Tıbbi Malzeme 5.000 TL
Yoğun Bakım Limitsiz
Kroner Anjiografi Limitsiz
Kemoterapi Limitsiz
Radyoterapi Limitsiz
Diyaliz Limitsiz
Tek Kişilik Oda ve Yemek Limitsiz
Refakatçi Limitsiz
Yapay Uzuv 30.000 TL
Tablo Tarih: 03.04.2024- Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda "Yatış Sonrası Fizik Tedavi" teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan "Fizik Tedavi" teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

Ayakta Tedavi Teminatı: Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında; doktor muayenesi, tahlil, röntgen, mr, tomografi ve fizik tedavi masrafaları güvence altındadır. Ayakta tedavi teminatı yıllık 10 adet doktor muayenesi ile sınırlı olup, doktorun teşhis için istediği tüm laboratuvar ve görüntüleme işlemleri 1 adet muayene kapsamında değerlendirilir. Aşağıdaki tablodan güncel teminat kapsamını inceleyebilirsiniz

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Röntgen Limitsiz
Tahlil Limitsiz
İleri Tanı Yöntemleri Limitsiz
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 03.04.2024- Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

Ek Teminatlar: Eureko Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamını daha da genişletmek için poliçeye eklediği teminatlardır. Bu ek teminatlar için cebinizden ekstra bir ödeme çıkmaz. Sigortalı olduğunuz süre boyunca kullanabileceğiniz ek teminatlarınız sayesinde hem kazançlı çıkacaksınız hem de sağlığınız için daha çok hizmet alabileceksiniz.

Diş Bakım Paketi

Temel bir bakım paketi veren Eureko Sigorta, diş taşı temizliği, diş röntgeni ve diş muayenesi masraflarını yılda bir kere olmak üzere karşılar. Diğer diş sağlığı ile ilgili yapılacak işlemlerde sigortalılara indirim yapılacaktır.

Check-up: Eureko tamamlayıcı sağlık sigortalısı yaptıran 18 yaşından büyük herkes, yılda 1 defa anlaşmalı sağlık kurumlarında check-up yaptırabilir. Check-up paketi kapsamında; genel dahili muayene, EKG, tam kan sayımı, sedimentasyon, açlık kan şekeri glukoz, total kolesterol, tam idrar tahlili, akciğer tek yön (AP) grafisi işlemleri yer alır.

Acil Kara Ambulansı

Gerçekleşeceği önceden belli olmayan, triyaj uygulamasında kırmızı alan olarak belirtilen durumlar için acil kara ambulansı ücretsiz kullanılabilir. Acil Ambulans ve Danışma Hattı'ndan yardım hizmeti talep edebilirsiniz.

Eureko sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ek teminatlarını detaylı bir şekilde incelemek ve diğer sigorta şirketlerinin ek teminat kapsamlarını da görmek için "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

"Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?" başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Eureko Farkı Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı sağlık kurumları listesinde yer alan ve sigortacının yapmış olduğu sözleşmenin şartlarını kabul eden kurumlardır. Sigortalı liste içinde yer alan kurumdan dilediği zaman hizmet alabilir. Ancak bu kurumların sigorta şirketinin anlaşmalı sağlık kurumları listesinde yer alması tavsiye niteliğinde değildir.

Eureko Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı kurumlar listesinin en güncel halini listelemek için tıklayın!

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık primi belirlenirken; yaş, cinsiyet, teminat kapsamı, TTB'ye bağlı yıllık fiyatlandırmadaki değişim, özel hastane cari fiyatlarındaki değişiklikler, ilaç ve malzeme fiyatlarındaki değişim, cinsiyet ve yaşa bağlı olarak görülen hastalık ve tedavi risk dağılımındaki değişiklikler, döviz kuru değişikliği gibi etkenler dikkate alınır. Tamamlayıcı sağlık sigortasının primini 9 taksitle ödeyebilirsiniz. Ayrıca %5 aile indirimi sayesinde bütçenizi yormadan poliçeden yararlanabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda Eureko tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarının ortalamasını görebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
26 1.099 TL 3.638 TL
36 1.099 TL 4.066 TL
51 1.099 TL 4.708 TL
Tablo Tarih: 15.01.2024- Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu İstanbul'da ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için buradan teklif almayı unutmayın! Eureko Sigorta'nın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası şirketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Eureko Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Özel Şartları Nelerdir?

Eureko tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartları; poliçenin hangi durumlarda masrafları karşılayacağı hangi durumlarda poliçenin kullanılamayacağı, poliçe yenileme döneminde uygulanacak prosedür ile birlikte birçok kuralın yer aldığı önemli bir dokümandır. Eureko tamamlayıcı sağlık sigortası özel şartlarını incelemek için doküman merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Sorgulanır?

Eureko tamamlayıcı sağlık sigortası sorgulaması; e-devlet, sigorta şirketi veya poliçe yaptırdığınız aracı kurumla iletişime geçerek yapılabilir. Eğer Eureko tamamlayıcı sağlık sigortası poliçenizi tamamlayicisaglik.com'dan yaptırdıysanız, profilinize giriş yaparak hemen poliçenize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 0216 368 45 45 no'lu telefon numarasından bizi arayabilirsiniz. 

Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Provizyon Hizmeti Nedir?

Eureko Sigorta ile anlaşmalı bir sağlık kurumunda tedavi masraflarınızın karşılanması için provizyon onayı alınması gerekmektedir. Sigorta şirketi sağlık harcamanızı hastaneye ödeyeceğine dair provizyon onayı verdikten sonra 15 TL SGK katılım payını ödeyip hastaneden ayrılabilirsiniz. Eureko Müşteri İletişim Merkezine 0850 222 66 60 no'lu hattan ulaşabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 27 Haziran 2019 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 3 Nisan 2024 Çarşamba

Aşkın Yalçın

Sağlık Sigorta Uzmanı

Eğitim: Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret, İstanbul Aydın Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

 

Platformumuzun güçlü kalemlerinden biri olan Aşkın Yalçın, Sağlık Sigorta Uzmanı olarak bize destek vermektedir. Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü'nün yanı sıra İstanbul Aydın Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü başarıyla tamamladıktan sonra sektöre giriş yapmıştır.

 

Yalçın'ın kaleminden çıkan içerikler, sağlık sigortası sektörünün dinamiklerini anlamak ve en doğru kararı almak isteyenler için etkili bir kaynaktır. Kullanıcıya verdiği bilgiler yalnızca sigorta ve finansal destekle sınırlı değil aynı zamanda sağlık bakımından da altın öneriler barındırmaktadır. Yıllara dayanan iş birlikteliğimiz ile Yalçın, platformumuzun güçlü, etkili ve tecrübeli kalemlerindendir.
 

Yazarın tüm yazılarını gör

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Aveon Sigorta

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın