Ergo Özel Sağlık Sigortası ve Fiyatları

Temel, Akıllı ve Süper plan seçeneklerine sahip Ergo özel sağlık sigortası, kişinin sağlık ihtiyaçlarına yönelik kaliteli hizmet vermeyi amaçlar.

İhtiyaçlara ve bütçeye uygun poliçe düzenlemeye imkan veren Ergocan Sağlık Sigortasından 0-55 yaş aralığında olan herkes yararlanabilir. 18 yaşından küçük olanlar için bireysel poliçe düzenlenemez. Aile poliçesi içinde yer almaları gerekmektedir.

Ergocan Özel Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Ergo Sigorta yatış onayı verdiği sigortalılarının, girişimsel veya medikal tedavi masraflarını poliçede yazan yatarak tedavi limiti ve ödeme yüzdesi kadarını karşılar. Hastanede yatış süresi 7 gündür. Eğer 7 günü aşan bir durum olursa ve tedavinin şekli değişirse sigorta şirketinden tekrar onay alınması gerekmektedir.

Ergo Özel Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat MalzemeLimitsiz
Yoğun Bakım90 gün
Kroner AnjiografiLimitsiz
Kemoterapi, Radyoterapi, DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda, Yemek ve RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv15.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi10 seans
Tablo Tarih: 01.03.2019- Ergo Özel Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Hekim tarafından yapılan muayenenin ücreti, hastalığın teşhisi ve takibi için yapılan her türlü röntgen ve görüntüleme tetkikleri, idrar ve kan tahlilleri, çocukluk çağı aşıları, reçeteli ilaçlar, fizik tedavi doktoru tarafından düzenlenen tedavi planı ayakta tedavi teminatının kapsamını oluşturur.

Ergo Özel Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Limiti3.500 TL veya diğer limit seçenekleri
Tahlil, tetkik, fizik tedavi ve ileri tanı yöntemleri+3.500 TL
Tablo Tarih: 01.03.2019- Ergo Özel Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Ergo Sigorta, Ergocan sağlık sigortası satın alan sigortalılarına ekstra hizmetler sunar. Ücretsiz olarak sunulan ek sağlık hizmetleri sigortalıya fayda sağlamak amacıyla poliçeye eklendiği için hasarsızlığı bozmaz. Yani yatarak tedavi ve ayakta tedavi kullanımına göre değişen hasar-prim oranı, ek teminatların kullanımından etkilenmez.

Acil Yardım Hizmeti

Tıbben acil olan durumlarda en yakın sağlık kurumuna sigortalının taşınması için Ergo Sigorta poliçeye otomatik olarak ambulans hizmeti ekler. Kara ambulansı veya zorunlu durumlarda hava ambulansından faydalanmak için Acil Yardım Hattı’nı aramanız yeterlidir.

Check-up Teminatı

Ergo Sigorta, sigortalılarını sağlıklı bir yaşama teşvik etmek ve oluşabilecek risklere karşı erkenden tedbir alabilmeleri için poliçelerine ücretsiz check-up teminatı ekler. Bu teminatın kullanılabilmesi için 18 yaşından büyük ve poliçenin toplam priminin en az yarısı ödenmiş olmalıdır.

Kontrol amaçlı PSA, Mamografi

Hastalık durumu aranmaksızın, 40 yaşın üstündeki sigortalıların kontrol amaçlı yaptırabilecekleri bir tetkiktir. PSA veya Mamografi yılda bir kez yaptırabilir.

Evde Bakım Teminatı

Sigorta şirketi tarafından onaylanmış yatarak tedavi sonucunda sigortalının hastaneden taburcu edilip tedavisinin evde sürdürülebildiği durumlarda kullanılan teminattır. Evde bakım süreci 2 ayı aşmamak şartı ile poliçede belirtilen limit kadar karşılanır.

Ergo Özel Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sağlık Bakanlığı mevzuatına göre yataklı veya ayakta tedavi hizmeti veren özel sektör hastaneleri ile Ergo Sigorta arasında yapılan sözleşme kapsamında, Ergocan poliçesine sahip sigortalıların gidebileceği sağlık kurumlarının listesidir.

Ergo Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Ergo özel sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Anlaşmasız sağlık kurumlarında gerçekleşen yatarak tedavi harcamaları, en fazla anlaşmasız doktora ödenebilecek net tazminat tutarı kadar karşılanır. Ayakta tedavi masraflarınızında sadece %60’ı sigorta şirketi tarafından karşılanır.Yani anlaşmasız sağlık kurumlarında tedavi masraflarınızı ilk hastaneye siz ödersiniz

Ergo Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Ergocan Sağlık Sigortası’nın ücreti; kişinin yaşı, cinsiyeti, ikametgah adresi, teminat içeriği, teminat limitleri, sağlık durumu, katılım payı oranı, anlaşmalı hastane paketi ve sağlık kurumlarındaki fiyat değişimine göre belirlenir.

Peşin ödemelerde ekstra %5 indirim, 4 taksitli ödemelerde %3 indirim uygulanır. En fazla 7 taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca aile üyeleride poliçe kapsamında olursa tüm indirimlere ek %10 daha indirim yapılır.

Ergo Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi Primi
255.261 TL
356.835 TL
457.981 TL
Tablo Tarih: 01.03.2019- Ergo Özel Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu; ikamet ili İstanbul, ayakta tedavi 7.000 TL ve %20 katılım payı oranı belirlenerek hazırlanmış olup bilgilendirme amaçlıdır ve hiçbir şekilde teklif yerine geçmez.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Ergo Sigorta ÖSS

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

Check-up, PSA, Mamografi,

Acil yardım hizmeti,

Evde bakım,

7 taksit avantajıyla

Bizi Arayın!