Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Fiyatları

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan geniş kapsamlı bir sağlık güvencesidir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Aveon Global Sigorta Tam- On tamamlayıcı sağlık sigortası, 15 günlük bebekler ila 65 yaşından küçük kişileri sigorta teminatı altına alan bir sigorta ürünüdür.

SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir poliçedir. Aveon Sigorta ile anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarındaki tedaviniz için SGK'nın ödediği tutardan arta kalan miktarı güvence altına alabilirsiniz.

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Yatarak tedavi teminatı, yatış tarihinden taburcu işlemleri uygulanıncaya kadar olan süreçteki sağlık giderlerini kapsar. Bu giderlerden birkaçı; doktor, ilaç, ameliyathane, operatör, standart tek yataklı oda ücreti, yemek, refakatçi, standart hemşirelik, yoğun bakım ve her türlü sarf malzeme giderlerini içerir. Yanı sıra fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleri, uzuv kaybında kullanılan protezler, böbrek taşı kırma, trafik kazası neticesinde oluşan diş / çene cerrahisi gibi durumları da garanti kapsamına alır. 

Tüm teminatlar, poliçe dönemi içerisinde teminat tablosunda belirtilen limitler dahilinde gerçekleşir.

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Ameliyat Limitsiz
Yoğun Bakım 90 gün
Kemoterapi-Radyoterapi-Diyaliz Limitsiz
Küçük Müdahale Limitsiz
Suni Uzuv Giderleri 30.000 TL
Tıbbı Malzeme 30.000 TL
Oda-yemek-refakatçi Teminat kapsamında
Yatış sonrası fizik tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.07.2024- Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

Ayakta Tedavi Teminatı: Teşhis ve tedavinin hastanede yatmayı şart koşmadığı durumlarda ayakta tedavi teminatı devreye girer. Anlaşmalı sağlık kurumlarında gerçekleştirilen doktor muayenesi, ilaç, görüntüleme, laboratuvar hizmetleri gibi giderle sigorta kapsamı içinde yer alır. 

Tüm teminatlar, poliçe dönemi içerisinde teminat tablosunda belirtilen limitler dahilinde gerçekleşir.

Doktor Muayene Adeti Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti 10 adet
Laboratuvar Tetkikleri
Görüntüleme İşlemleri
Fizik Tedavi 30 seans
Tablo Tarih: 01.07.2024- Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.

"Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?" başlıklı yazımız da ilginizi çekebilir.

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ek Teminatlar

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında ücretsiz olarak tanımlanan ek teminatlar, standardı yükseltilmiş sağlık hizmetlerinden yararlanmanıza olanak sağlar. Bu sayede ihtiyacınız olduğu zaman, tamamlayıcı sağlık sigortanız sayesinde pek çok ayrıcalıktan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ek teminatlar hakkında detaylı bilgi almak için "Ek Faydalar" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Check Up

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası senede 1 kez ücretsiz Check Up imkânı sunar. Check Up hizmeti dahilinde; doktor değerlendirmesi, tam kan sayımı, akciğer GRF (tek yönlü), tam idrar tahlili, sedim, açlık kan şekeri, T. Kolesterol- EKG gibi işlemler sigorta kapsamında yer alır.

Mamografi (40 yaş üzeri)

40 yaş üzeri kadınların yılda 1 kez mamografi hakkı mevcuttur. Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yılda 1 kez mamografi çektirilebilir.

PSA (40 yaş üzeri)

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ek teminatlarından biri PSA'dır. 40 yaşın üzerindeki erkeklerin yılda 1 kez PSA yaptırma hakları bulunur.

Göz Check Up

Yılda 1 kez yapılan göz check up'u da ek teminatlar kapsamında yer alır. Bu teminat dahilinde senede 1 kez göz muayenesi, göz dibi muayenesi ve göz ölçüm testi yaptırılabilir.

Diş Bakım Paketi

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ek teminatlarından biri olan diş bakım paketinde senede 1 kez şu tedaviler yaptırılabilir; diş hekimi muayenesi, diş röntgen filmi, diş taşı temizliği (alt-üst çene), teşhis ve tedavi planlama, oral hijyen eğitimi, vitalite kontrolü.

Online Diyetisyen

Online diyetisyen desteği de ek teminat kapsamında yer alır. Yılda 4 kez online diyetisyen desteği alabilirsiniz. 20-30 dakika süren 4 seansın yanı sıra, hizmet almaya devam etmeniz durumunda %30 indirim garantisi de mevcuttur.

Online Psikolog

Aveon tamamlayıcı sağlık sigortası ek teminatlarından biri olan online psikolog desteği ile senede 4 kez psikolog hizmeti alabilirsiniz. 20-30 dakika süren 4 seansın yanı sıra hizmete devam etmek istemeniz durumunda %30 indirim garantisi sunulur.

7/24 Doktor Tıbbi Danışmanlık

Ek teminat kapsamında 7/24 doktor tıbbi danışmanlığı mevcuttur. Acil hekimi, aile hekimi ve dahiliye uzmanları tarafından günün her saati tıbbi bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Üstelik limit yoktur, bu hizmeti ek teminat kapsamında sınırsız olarak alabilirsiniz.

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Kurumlar

Aveon Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerini hemen listele!

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK ve Aveon Global Sigorta'nın anlaşmalı olduğu özel sağlık kuruluşlarında geçerlidir; bu hastanelerden dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

Aveon Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneleri 2 networkten oluşur. Aveon Sigorta standart network en geniş hastane ağına sahiptir. Dar networkte ise anlaşmalı sağlık kurumu adetinin daha az olduğunu söyleyebiliriz. 

Aveon Sigorta'nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Aveon tamamlayıcı sağlık sigortasının geçerli olduğu hastaneler listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Aveon tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatı kişinin yaşına, yaşadığı coğrafi bölgeye, poliçe kapsamına, mevcut hastalıklarına ve sağlık sektöründeki fiyat artışına bağlı olarak belirlenir ve “kişiye özel” olarak tanımlanır. 

Örnek Yaş Sadece Yatarak Tedavi Yatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25 2.830 TL 8.177 TL
35 3.362 TL 9.698 TL
45 3.217 TL 9.284 TL
Tablo Tarih: 01.07.2024- Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin.
  • Örnek prim tablosu İstanbul'da ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Yukarıdaki tablo yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve nihai prim tutarı değildir. Detaylı bilgi için sigorta danışmanlarımızla irtibata geçebilir ve kişiye özel olarak tanımlanan tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tekliflerine hemen ulaşın!

Türkiye'nin en iyi sigorta şirketlerinin fiyatlarını tek bir ekranda karşılaştırın!

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şirketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Aveon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sıkça Sorulan Sorular

Aveon tamamlayıcı sağlık sigortası neleri kapsar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası küçük cerrahi müdahaleler dahil tetkik, muayene, ayakta tedavi, oda, refakatçi, yemek, diyaliz ve radyoterapi tedavilerini güvence altına alır.

Aveon tamamlayıcı sağlık sigortası şartları nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabilmek için ilk şart SGK'lı olmaktır. 0-65 yaş aralığındaki her birey, tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanabilir. Tamamlayıcı sağlık sigortasının yalnızca SGK anlaşmalı özel hastanelerde geçerli olduğu bilgisini de verelim.

Aveon tamamlayıcı sağlık sigortasında neler kapsam dışıdır?

Aveon tamamlayıcı sağlık sigortası, mevcut olan hastalıklarınızı güvence altına almaz. Yanı sıra diyetisyen, diş tedavileri, check-up, gözlük ve lens hizmetleri de sigorta kapsamı dışında yer alır. 

Aveon tamamlayıcı sağlık sigortasında vergi indirimi alabilir miyim?

Tamamlayıcı sağlık sigortasında vergi indiriminden yararlanılabilir. Bunun için gelir vergisi mükellefi sahibi olmak zorunludur. Yanı sıra tamamlayıcı sağlık sigortası primlerinin de düzenli olarak yatırılması şartı aranmaktadır.

Aveon tamamlayıcı sağlık sigortasında yenileme garantisi var mıdır?

Evet vardır. Sigorta poliçesinin bitiş tarihinden 30 gün önce ya da bitiş tarihinden 30 gün sonra mevcut sözleşme yeniden ve kesintisi olarak devam edebilir. Yeni poliçenin koşullarında mutabık kalınırsa, yenileme süreci aktif hale gelir.

Tüm aile üyeleri tek bir poliçeden yararlanabilir mi?

Aveon tamamlayıcı sağlık sigortasından yalnızca tek bir kişi yararlanabilir. Eğer aile üyelerinden de sigorta talebi gelirse o zaman her bir kişi için ayrı poliçeler düzenlenir. Diğer bir deyişle her aile üyesi için kişiye özel olarak tamamlayıcı sağlık sigortası yapılır.

Tamamlayicisaglik.com üzerinden aşağıdaki ürünler için de teklif alabilirsiniz.

Yayımlanma Tarihi: 1 Aralık 2022 Perşembe

Güncellenme Tarihi: 10 Temmuz 2024 Çarşamba

user-avatar

Bu makale size yardımcı oldu mu?

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Geri bildiriminiz bizim için önemli. Size daha iyi bir deneyim sunmamız için lütfen görüşlerinizi yazınız.

Bu sigorta şirketleri de ilgilinizi çekebilir

company-logo

Generali Sigorta

İhtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen Generali tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde limitsiz yatarak tedavi ve limitli ayakta tedavi teminatından hemen faydalanabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

MetLife Sigorta

MetLife Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırarak; SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücreti ödemeden yatarak ve ayakta gerçekleşecek tedavileriniz için %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Ana Sigorta

Ana Sigorta'nın tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı sağlık kurumlarında göreceğiniz tedavilerden oluşan fark ücreti, poliçe özel şartları kapsamında hiçbir harcama yapmadan karşılanır.

Yazının tamamını oku
company-logo

Hepiyi Sigorta

Hepiyi tamamlayıcı sağlık sigortasına uygun primler ödeyerek sahip olabilir, anlaşmalı sağlık kurumlarında poliçenizi kullanarak %100 destek alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

HDI Sigorta

SGK’lı olan ve 55 yaşından küçük herkes, HDI tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı geniş özel hastane ağı içerisinden, ekstra ücret ödemeden hizmet alabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Katılım Sağlık Sigorta

Katılım Sağlık tamamlayıcı sağlık sigortasından, 69 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile anlaşmalı özel hastane ağından SGK farkı ödemeden faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Magdeburger Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Magdeburger Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Magdeburger Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Quick Sigorta

0-59 yaş arası SGK’lı olan herkes Quick Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Quick Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde, tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

AK Sigorta

0-65 yaş arası SGK’lı olan herkes Aksigorta’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Aksigorta ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Allianz Sigorta

0-64 yaş arası SGK’lı olan herkes Allianz’dan tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Allianz ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Anadolu Sigorta

64 yaşından küçük SGK’sı aktif olan tüm Türk vatandaşları ve genel sağlık sigortası primlerini eksiksiz ödeyen yabancı uyruklu kişiler, Anadolu tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olabilir.

Yazının tamamını oku
company-logo

AXA Sigorta

Axa Sigorta Sağlığım Tamam sigortasından 0-64 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes, anlaşmalı olan tüm sağlık kuruluşlarında, SGK ilave ücretini ödemeden gönül rahatlığıyla tedavinizi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

BupaAcıbadem Sigorta

0-55 yaş arası SGK’lı olan herkes Acıbadem’den tamamlayıcı sağlık satın alabilir. SGK ve Acıbadem ile anlaşmalı özel hastanelerdeki tedavileriniz için ilave ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

Demir Sağlık Sigorta

0-60 yaş arası SGK’sı aktif olan bireyler, Demir Hayat Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde özel hastanelerdeki masraflarında hiçbir ilave ücret ödemeden tedavi olabilmektedir.

Yazının tamamını oku
company-logo

Doğa Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Doğa Sigorta’nın Doğru Adım Sağlık Sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, 0-59 yaş aralığında olan ve SGK güvencesi olan herkesin satın alabileceği ve anlaşmalı olan sağlık kuruluşlarında hemen kullanmaya başlayabileceği bir üründür.

Yazının tamamını oku
company-logo

Mapfre Sigorta

60 yaşa kadar SGK’lı olan her birey uygun fiyatlar ve geniş hastane ağından Mapfre Sigorta Fark Yok tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sağlığınız Bizde sigortasından 0-80 yaş aralığında olan SGK'lı kişiler faydalanabilir. Türkiye'de geçmiş hastalıkları da kapsayan tek tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüdür.

Yazının tamamını oku
company-logo

NN Sigorta

0-59 yaş aralığında SGK’sı aktif olan herkes NN Desteğin Bizden sağlık sigortası sahibi olarak anlaşmalı özel hastanelerdeki masraflarınız için fark ücreti ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Yazının tamamını oku
company-logo

RAY Sigorta

Ray Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’lı ve 64 yaşını aşmamış tüm bireylerin, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarındaki tedavi masraflarınızda, SGK ilave ücreti ödememenizi sağlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-67 yaş aralığındaki kişiler, SGK'lı olmaları şartı ile faydalanabilirler.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-70 yaş aralığında olan SGK’lı kişiler faydalanabilir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Yazının tamamını oku
company-logo

Türkiye Sigorta

0-60 yaş arası SGK’lı her birey uygun primlerle Türkiye Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını satın alarak anlaşmalı özel hastanelerde SGK fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.

Yazının tamamını oku

Tüm sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sağlık sigortasını kolayca bulun.

Listele
write-us-icon

Bize yazın

Danışmanlarımızla yazışın, uzman desteğimizden yararlanın.

tamamlayicisaglik@gencsigorta.com
urgent-icon

Acil mi? Bizi arayın

Çalışma saatlerimiz hafta içi 09:00 - 18:00

(0216) 368 45 45
call-icon

Sizi arayalım

Numaranızı bırakın uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizi arasın.

Numaranızı bırakın