Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Sompo tamamlayıcı sağlık sigortasından 2 yaşından büyük çocuklar ve 60 yaşından küçük bireyler SGK’lı olmaları şartı ile faydalanabilirler. 2 yaşından küçük çocuklar ancak ailenin sağlık poliçesine eklenerek güvence altına alınabilir.

Sompo tamamlayıcı sağlık sigortasının geniş özel hastane ağı sayesinde yüksek standartta sağlık hizmetlerinden yararlanırken sağlık harcamalarınızı SGK farkı ödemeden güvence altına alabilirsiniz.

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sompo Sigorta’dan tamamlayıcı sigorta alanlar yatarak tedavi teminatından özel ve genel şartlar dahilinde limitsiz destek alır. Cerrahi ve dahili yatışlı tedavilerde ihtiyaç duyulan her türlü tıbbi malzeme veya diğer işlemlerin maliyeti yatarak tedavi teminatının limitinden hastaneye ödenir.

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Tıbbi Malzeme1.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv30.000 TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi15 seans
Tablo Tarih: 01.08.2020- Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Vücutta sağlığı bozan ani bir değişiklik olduğunda ve doktora başvurulması gerektiğinde tamamlayıcı sağlık sigortasının ayakta tedavi teminatı kullanılır. Rahatsızlığa sebep olan nedenlerin araştırılması için ihtiyaç duyulacak her türlü tetkik masrafı SGK’nın ve sigorta şirketinin onayı ile bu teminattan ödenir. Ancak rahatsızlığın tedavisi için reçeteye yazılan ilaçlar teminat dışıdır.

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLİmitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.08.2020- Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: SGK kapsamında bulunmayan bazı sağlık harcamaları tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında da karşılanmamaktadır. Sompo Sigorta karşılanmayan bu sağlık hizmetlerini ek teminatlar çatısı altında sigortalılarına hediye eder. Sigortalılar karşılanmayan bu sağlık harcamaları için ekstra ücret ödemeden bütçelerini korur.

Hastanede Gündelik Yatış Tazminatı

Hastanede yatarak tedavi gördüğünüz zaman, vaka başına 5 gün, günlük 100 TL, yıllık ise 3.000 TL ile sınırlı olacak şekilde sigorta şirketinden nakit ödeme alabilirsiniz.

Check-up Teminatı

18 yaşından büyük ve Sompo’dan tamamlayıcı sağlık almış herkes check-up teminatından yararlanabilir. Check-up teminatının kapsamı sigorta şirketi tarafından belirlenir ve bu kapsamın dışına çıkan diğer işlemler için ödeme yapmaz. Yani doktorunuz check-up paketinin dışında kalan bir tetkik istediğinde ayakta tedavi teminatını kullanmalısınız.

Diş Tedavi Teminatı

Sompo Sigorta’nın sunduğu zengin asistans paketlerden biri de diş tedavi teminatıdır. Diş tedavi paketinden hizmet almak için poliçenin başladığı günden 3 ay sonra randevu alınmalıdır. Sağlık Destek Hattı’ndan diş check-up ve diş taşı temizliği için randevu talep edebilirsiniz.

Ambulans Koordinasyon Hizmeti

Beyin kanaması, renal kolik, sıcak veya güneş çarpması, boğulma, şuur kaybına neden olan her türlü durumda sigortalı ambulans talep edebilir. Ambulans masraflarının karşılanması için Sompo Sigorta’dan yardım talep edilmelidir.

Sağlık Danışma Hattı

Sağlık sorunlarınız veya sağlığınız ile ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda 0850 250 0 757 numarayı arayarak destek alabilirsiniz.

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sompo Japan Sigorta’nın anlaşma yaptığı özel ve kamu üniversite hastanelerinde tamamlayıcı sağlık sigortanızı ilave ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Anlaşmalı özel hastanelere gittiğinizde sigorta şirketi doğrudan hastaneye ödeme yapar. Ancak kamu üniversite hastanesinde öğretim görevlisine gitmeniz durumunda sigorta şirketi size sonradan ödeme yapar.

Sompo Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Sompo tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.  

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Sompo Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık fiyatı; doğum yılınız, ikamet ettiğiniz şehir, sigorta kapsamınız, kayıtlı sağlık durumunuz ve sağlık sektöründeki enflasyon oranına göre fiyatlandırılır. 8 taksitle ödeme kolaylığı ve %5 aile indirimi sayesinde bütçenizi yormadan poliçeden yararlanabilirsiniz.

Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25296 TL1.004 TL
35348 TL1.297 TL
45501 TL1.258 TL
Tablo Tarih: 01.08.2020- Sompo Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.
  • Örnek prim tablosu İzmir’de ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Sompo Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları için teklif almayı unutmayın! Sompo Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Sompo Sigorta TSS

Ayda 160 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

8 taksit avantajıyla