Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

“Sağlığınız için Tam Destek” sağlayan Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK’dan geriye kalan fark ücretini sizin yerinize özel hastaneye öder ve sağlık masraflarınız ile ilgili %100 destek sağlar.

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası ile 18 yaşından küçük çocuklarınıza tek başlarına sigorta yaptırabileceğiniz gibi tüm aile bireylerini kapsayan tek bir sigorta poliçesi de oluşturabilirsiniz.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastanelerinde kullanabileceğiniz limitsiz yatarak tedavi teminatı ve 10 adet doktor muayenesi ile ilgili açıklamalarımızı bu başlık altında bulabilirsiniz.

Yatarak Tedavi Teminatı: Bu teminat kapsamında; ameliyat, tıbbi malzeme, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz ve tıbbi gereklilikten dolayı yatış masraflarına ait ödemeler yapılır. Poliçe başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan rahatsızlıklar için yatarak tedavi teminatı kullanılabilir.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları
Teminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme5.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv30.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.04.2020- Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Bu teminat kapsamında; doktor muayenesi, doktor muayenesine bağlı olarak istenen tahliller ve görüntüleme işlemlerine ait masraflarınız karşılanır. Doktor muayenesi olmadan, isteğe bağlı olarak tahlil yaptıramazsınız. Aynı şekilde doktor muayenesi olmadan mr, röntgen veya tomografi işlemlerini de gerçekleştiremezsiniz.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi30 seans
Tablo Tarih: 01.04.2020- Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Ak Sigorta’dan tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmanız durumunda yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatına ek olarak bazı sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Bu sağlık hizmetleri sizden ekstra ücret talep edilmeden sigorta poliçenize hediye olarak eklenen teminatlardır.

Evde Bakım ve Tedavi Teminatı

Hastanede cerrahi veya dahili yatıştan sonra tedavinin evde de devam etmesi gereken durumlarda “Evde Bakım ve Tedavi Teminatı” devreye girer. Doktorunuzun evde tedavinin devam etmesi gerektiğine dair rapor yazması ve Ak Sigorta’nın da bu raporu uygun bulması durumunda masraflarınız karşılanır.

Acil Ambulans

Kaza veya ani bir rahatsızlık durumunda hayatı tehdit eden durumlar geliştiyse ücretsiz acil ambulans hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle poliçenizin geçerli olduğu en yakın ve en donanımlı hastaneye hızlıca ulaştırılıp, tedavinize başlanacaktır. Ak Sigorta’nın anlaşmalı olduğu firmayı arayarak ambulans talep etmeniz durumunda tüm masraflarınız karşılanacaktır.   

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Anlaşmalı hastaneler; Ak Sigorta ve özel hastaneler arasında yapılan sözleşmeye göre tamamlayıcı sağlık sigortanızı kullanabileceğiniz kurumları ifade eder. Poliçenizi, Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastanelerinde kullanabilir, %100 destek alabilirsiniz.

Ak Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kurumlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastaneler listesine buradan ulaşabilirsinizAk Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kurumlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık anlaşmalı hastaneler listesine buradan ulaşabilirsiniz.

AkSigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

AkSigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları; cinsiyet, yaş ve ikamet edilen adrese göre belirlenir. Poliçe priminin peşin ödenmesi durumunda ek indirim alınabileceği gibi vade farksız 8 eşit taksit ile ödeme kolaylığı da mevcuttur. Ayrıca aile olarak düzenlenen poliçelere %5 indirim daha uygulanır.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25408 TL1.283 TL
35688 TL1.587 TL
451.098 TL2.141 TL
Tablo Tarih: 01.04.2020- Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ak Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını buradan görüntüleyebilirsiniz! AkSigorta tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını diğer sigorta şirketlerinin fiyatları ile hızlıca karşılaştırabilirsiniz.

Ak Sigorta TSS

Ayda 170 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

8 taksit avantajıyla