Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Güneş Sigorta ve Halk Sigorta Eylül 2020 itibari ile birleşmiş olup, Türkiye Sigorta çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde, SGK ve Türkiye Sigorta ile sözleşmeli özel hastanelerde yüksek standartlardaki sağlık hizmetlerinden SGK fark ücreti ödemeden faydalanabilirsiniz.

0-59 yaş arası SGK’sı aktif olan herkes Türkiye Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası satın alabilir. 6 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri ile birlikte sigortalanabilmektedir.

Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatı: Türkiye Sigorta’dan tamamlayıcı sigorta yaptırdıktan 2 ay sonra, geçmişe dayalı bir hastalık olmaması şartı ile ameliyat olabilir veya dahili yatış gerektiren tedavilerinizi yaptırabilirsiniz. Özellikli tıbbi malzeme ve suni uzuv masrafları da poliçenin genel ve özel şartlarınca güvence altındadır.

Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme30.000TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay Uzuv10.000TL
Yatış Sonrası Fizik Tedavi2.000 TL
Tablo Tarih: 01.10.2020- Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Yatarak tedavi teminatına ek olarak satın alınan ve yıl içinde beyan edeceğiniz hastalıklar için teşhis işlemlerine ve hekim desteğine ait masraflar bu teminatın güvencesindedir.  Sigorta başlangıcından itibaren ayakta tedavi teminatını kullanabilirsiniz.

Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi
Teminatları
Teminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi2.000 TL
Tablo Tarih: 01.10.2020- Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Sigorta şirketinin yaptığı sözleşme ile anlaşmalı kurum listesini oluşturan ve bu sigorta sözleşmesinin şartlarına uygun olarak sigortalının teminat kapsamında ve limit dahilindeki tedavi masraflarını doğrudan sigorta şirketinden almayı kabul eden sağlık kurumlarıdır.

Türkiye Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Türkiye Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Türkiye Sigorta tamamlayıcı sağlık ürününün fiyatı; Sağlık Uygulama Tebliğinde yapılan değişikliklere ve medikal enflasyona bağlı olarak değişen tanı ve tedavi yöntemlerinin maliyetine göre belirlenir. Ayrıca sigortalanacak kişinin doğduğu yıl ve yaşadığı şehre göre de fiyatlandırma yapılır.

Türkiye Sigorta toplam prim tutarını 9 ay vadeli olacak şekilde sizden tahsil eder. Kendiniz, eşiniz ve çocuklarınızla birlikte poliçe almanız durumunda %10 aile indirimi uygular.

Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25719 TL1.209 TL
35874 TL1.466 TL
451.117 TL1.876 TL
Tablo Tarih: 01.10.2020- Türkiye Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu İstanbul’da yaşayan  fertler için düzenlenmiş olup; fikir vermek amaçlıdır ve nihai fiyat değildir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Türkiye Sigorta tamamlayıcı sağlık fiyatları için ana sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Türkiye Sigorta’nın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Türkiye Sigorta TSS

Ayda 135 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

9 taksit avantajıyla