Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortasından 0-59 yaş aralığında olan kişiler faydalanabilir. Tamamlayıcı sigortadan faydalanmanın şartı SGK aktifliğidir. Ayrıca 0-18 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri olmadan sigortalı olamazlar.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Planlı ameliyatlarınız için poliçenizin başlangıç tarihinden 3 ay sonra veya ani kaza sonucu acil ameliyatlarınız için hemen kullanabileceğiniz bir teminat kapsamıdır. 24 saati aşan her türlü hastane yatışlarınızda Türk Nippon Sigorta özel hastaneye direkt ödeme yapar.

Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi Teminatları Teminat Limitleri
AmeliyatLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme30.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AngiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay UzuvLimitsiz
Yatış Sonrası Fizik Tedavi1.500 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Not: Sadece yatarak tedavi teminatlı bir poliçe aldığınızda “Yatış Sonrası Fizik Tedavi” teminatından faydalanamazsınız. Çünkü fizik tedavi teminatı ayakta tedavi teminatı kapsamında yer alır. Fizik tedavinin yatarak veya ayakta gerçekleşmesine bakılmaksızın, ayakta tedavi teminat tablosu içinde yer alan “Fizik Tedavi” teminatının limiti ve ödeme yüzdesi doğrultusunda masraflar karşılanır.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Doktor muayenesi için hastaneye gittiğinizde tahlil, tetkik ve ileri tanı yöntemlerini de kapsayacak şekilde hastane masraflarınızı karşılayan teminattır.

Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti8 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi1.500 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ek Teminatlar: Türk Nippon Sigorta, yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatına ek olarak sigortalıların poliçeden ekstra fayda sağlayabilecekleri Tasarruf Plan Paketleri oluşturmuştur.

Diş Tasarruf Planı

Türk Nippon Sigorta sigortalılarının diş bakım masraflarını poliçe kapsamında karşılar. Diş tedavisinden ziyade diş hekimi muayenesi ve diş taşı temizliği yılda bir kere olmak şartıyla kullanılabilir.

Diyetisyen ve Psikoloji Danışmanlık Tasarruf Planı

Türk Nippon Sigorta’nın şartlarını kabul eden sağlık kurumlarında, diyetisyen ve psikolog seansları birer defa olmak şartıyla ücretsizdir. İkinci seans talep edildiğinde muayene ücreti sigortalılara %30 indirimli olacaktır.

Evde Bakım

Hastanedeki yatışlı tedavinin sonra ermesi ve doktorun tedavinin tamamlanması için evde bakımın devam etmesi gerektiğine dair rapor yazması durumunda, Türk Nippon sigortalısına hemşire yönlendirir. Hemşire bakımı ve hastalığın tedavisi için gerekli olan cihaz veya ilaçların masrafı bu teminattan ödenir. Ancak sigortalının kronik bir hastalığından dolayı oluşan masraflar bu teminatın kapsamında değildir.

Dar Check-Up Paket Planı

Sigortalı olunan bir yıl içinde check-up paketi tek seferde kullanılır. Check-up paketi kapsamında; doktor değerlendirme, tam kan sayımı, akciğer grafisi, tam idrar tahlili, sedimantasyon, açlık kan şekeri, kolesterol, EKG işlemlerinin masrafı sigorta şirketi tarafından ödenir.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Türk Nippon Sigorta tarafından belirlenmiş kurumlarda tamamlayıcı sağlık sigortanız sayesinde yüksek primler ödemeden standardı yüksek sağlık hizmeti alabilirsiniz. Hizmet almak istediğiniz özel hastanenin ve doktorun hem SGK hem de Türk Nippon ile sözleşmeli olması yeterlidir.

Türk Nippon Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık poliçesinin fiyatı; doğum senenize, yaşadığınız coğrafi bölgeye, poliçe kapsamınıza, var olan hastalıklarınıza ve sağlık sektöründeki fiyat artışlarına göre belirlenir. Türk Nippon Sigorta sigortalılarına peşin veya 8 taksit ile ödeme seçeneği sunmaktadır.

Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25-1.180 TL
35-1.290 TL
45-1.775 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Türk Nippon Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Örnek prim tablosu Tekirdağ’da ikamet eden şahıslar için hazırlanmış olup; öngörü oluşturmak amaçlıdır ve net fiyatı yansıtmamaktadır.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Türk Nippon tamamlayıcı sağlık fiyatları için teklif almayı unutmayın! Türk Nippon Sigortanın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta TSS

Ayda 160 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 8 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

%15 vergi indirimi,

8 taksit avantajıyla