Halk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Fiyatları

Halk Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası, ihtiyacınız olan kaliteli sağlık hizmetlerinden faydalanabilmeniz için 55 yaş dahil ve altındaki her Türk vatandaşına uygun primlerle sağlık sigortası imkanı sunmaktadır. Sosyal güvenlik kurumu (SGK) ve Halk sigorta ile anlaşmalı olan tüm özel hastanelerde SGK ilave ücreti ödemeden tedavinizi olabilirsiniz.

Halk Sigorta sigorTAM tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanmasını istediğiniz 18 yaş altındaki çocuklarınızın poliçe sahibi olabilmesi için anne veya babasından biri veya her ikisi ile beraber poliçeye dahil edilmesi şartı vardır.

SigorTAM Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Yatışlı tedavilerden doğan masrafları %100 temin eden Halk Sigorta; ameliyat masraflarını, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, koroner anjiyografi giderlerini, acil durumlarda oluşabilecek sağlıkla ilgili maliyetleri güvence altına alır. Ayrıca poliçenin başladığı tarihten 3 ay sonra çocuğunuzun sünnet masrafları da teminat altında olacaktır.

Halk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Kapsamı

Yatarak Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Ameliyat MasraflarıLimitsiz
Tıbbi Tedavi için YatışLimitsiz
Küçük MüdahaleLimitsiz
Ameliyat Malzeme10.000 TL
Yoğun BakımLimitsiz
Kroner AnjiografiLimitsiz
KemoterapiLimitsiz
RadyoterapiLimitsiz
DiyalizLimitsiz
Tek Kişilik Oda ve YemekLimitsiz
RefakatçiLimitsiz
Yapay UzuvTeminat Dışı
Yatış Sonrası Fizik Tedavi1.500 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Halk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yatarak tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

Ayakta Tedavi Teminatı: Yüksek ateş, ishal, kusma, grip veya enfeksiyona bağlı hastalıklar ve bunların dışında ayakta tedavisi mümkün olan diğer hastalıkların tedavisi için ihtiyaç duyulan, SGK’nın da onayladığı tüm işlemlerin masrafı ayakta tedavi teminatından ödenir. SGK kapsamında yer almayan görüntüleme ve laboratuvar işlemleri kapsam dışıdır.

Halk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Kapsamı

Ayakta Tedavi TeminatlarıTeminat Limitleri
Doktor Muayene Adeti10 adet
RöntgenLimitsiz
TahlilLimitsiz
İleri Tanı YöntemleriLimitsiz
Fizik Tedavi1.500TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Halk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ayakta tedavi kapsamını ve limitlerini gösteren tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

SigorTAM Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

SigortTAM sağlık sigortası poliçesinden yüksek kalitede sağlık hizmeti alabilmeniz ve fark ücreti ödememeniz için Halk Sigorta’nın resmi olarak sözleşme imzaladığı sağlık kuruluşlarıdır. Halk Sigorta’nın anlaşmalı sağlık kurumlarından yapacağınız hasar taleplerinin onayı 7/24 CGM Destek Merkezi tarafından verilmektedir.

Halk Sigorta’nın ilan edilen anlaşmalı sağlık kuruluşlarını değiştirme / iptal etme hakkı saklıdır. Halk Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşmalı hastaneler listesinin en güncel halini buradan inceleyebilirsiniz.

Halk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Halk Sigorta Türkiye’yi 3 bölgeye ayırmış ve her bölgeyi de belirli yaş aralıklarına bölerek tamamlayıcı sağlık sigortasının fiyatını belirlemiştir. Halk tamamlayıcı sağlık sigortası primi 9 taksitle ödenebilir.

Halk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Örnek YaşSadece Yatarak TedaviYatarak Tedavi + Ayakta Tedavi
25215 TL751 TL
35255 TL881 TL
45290 TL1.010 TL
Tablo Tarih: 01.01.2020- Halk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını gösteren örnek tablo. Güncel ve detaylı bilgi için lütfen bir sigorta danışmanı ile konuyu inceleyin. Canlı destekten bize yazabilirsiniz.

 

  • Bursa’da yaşayan bir kişi için oluşturulmuş örnek prim tablosu; bilgilendirme amaçlıdır ve ortalama fiyatı göstermektedir.
  • Sigorta danışmanlarımız ile TC Kimlik numaranızı paylaşarak gerçek fiyatları öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketinin teklif ekranına TC Kimlik numarası girilmeden gerçek fiyata ulaşabilmeniz mümkün değildir.

Halk tamamlayıcı sağlık sigortası 2020 fiyatları için ana sayfamızdan teklif almayı unutmayın! Halk Sigorta’nın fiyatlarını diğer sigorta şirketleri ile karşılaştırabilirsiniz.

Halk Sigorta TSS

Ayda 110 TL’den başlayan fiyatlarla;

Yılda 10 adet doktor muayenesi,

Limitsiz yatarak tedavi,

Geniş hastane ağı,

7/24 Ambulans,

%15 vergi indirimi,

9 taksit avantajıyla